Ganocord Colway

100% bezpieczne płatności
197,00 zł
Brutto

GanoCord z kategorii Suplementy Colway to wyjątkowe zestawienie dwóch niezwykłych ekstraktów, z których pierwszy pozyskano z ganodermy – grzyba uznawanego za synonim nieśmiertelności, używanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat

Ilość

GanoCord - zawiera grzyby witalne poprawiające funkcjonowanie organizmu 

GanoCord z kategorii Suplementy Colway to wyjątkowe zestawienie dwóch niezwykłych ekstraktów, z których pierwszy pozyskano z ganodermy – grzyba uznawanego za synonim nieśmiertelności, używanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat i sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu chińskich roślin leczniczych. Ganoderma wspiera między innymi układ immunologiczny oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu LDL i układ krążenia.

Drugim ze składników GanoCordu jest ekstrakt z grzybni kordycepsu. Ten wyjątkowy w naturze grzyb dwuletni łączy w sobie organizm roślinny ze zwierzęcym. Jest bardzo rzadki i cenny, gdyż występuje naturalnie tylko w wysokogórskich rejonach Tybetu.

GanoCord jest suplementem wyjątkowym, gdyż połączono w nim ganodermę wraz z zarodnikami – składnik, jaki niełatwo nabyć nawet w Chinach, ojczyźnie tego grzyba oraz ekstrakt z grzybni kordycepsu – czyli komponenty o najwyższej, pożądanej jakości, w łącznej masie, aż 30 gramów substancji ekstrahowanej z obu tych poszukiwanych grzybów.

GanoCord jest częścią programu suplementacyjnego COLWAY

Skład:
Ekstrakt 4:1 z maczużnika chińskiego (Ophiocordyceps sinensis), ekstrakt z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum) standaryzowany na 10% polisacharydów, żelatyna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki w ciągu dnia. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu doby.

Nie stosować preparatu w przypadku nadrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.

Data minimalnej trwałości znajduje się na spodzie opakowania. Suplement diety nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Colway
C_S_SUP60GC
99 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety i ich definicja

Z czasem wzrasta ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Prawie każdy spożywa także suplement w formie na przykład magnezu, jako sposób na jego uzupełnienie w organizmie. Z jakiego powodu suplementy stają się tak pożądane, że nawet zaawansowane wiekiem osoby zdecydują się na ich zakup? Codziennie przygotowane pokarmy nie zawsze wręczają organizmowi wystarczającej liczby składników pożywnych, a przecież to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo funkcjonować.

Wpływ suplementów na zdrowie

Prawidłowo wykorzystywane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, lecz także na urodę. Starlife dla kobiet i mężczyzn to specjalnie stworzony środek, który podnosi energię i polepsza samopoczucie każdej osoby, która chce się dobrze czuć w swoim ciele. Poprawa wyglądu, cery, paznokci, włosów można uznać za wynik uboczny, który wywodzi się z dbania o własne zdrowie. Ponadto doskonale odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i dodatnią siłą."

Choroby wywołane brakiem witamin

"

Nie tylko brak minerałów może być niesprzyjający dla człowieka. " Powinniśmy kontrolować ich stan poprzez na przykład zrobienie odpowiednich badań. Ich brak widoczny może być również na skórze lub ogólnej formie organizmu. Wymienić można wiele chorób wywołanych niedoborem tych konkretnych składników odżywczych. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zobaczyć. W innych, nieco łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może powodować zakłócenia zdrowia, takie jak wypadanie włosów lub zespół suchego oka.

Klasyfikacja suplementów Colway ze względu na zestaw

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. Jednak, by bylo to możliwe konieczny jest taki specyfik, który będzie posiadał pożądany dla nas skład. Najczęściej wybierane suplementy witaminowo - minerałowe stanowią liczbę przeważnie stosowanych tabletek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także działania jelit a także dostarczają im potrzebną porcję prozdrowotnych bakterii. Natomiast aminokwasy powodują następną liczbę tych niemal medycznych specyfików. Właśnie z tego powodu cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Klasyfikacja suplementów Colway ze względu na przeznaczenie

Chociaż przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w powrocie do porządnego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i potrzebuje konkretnego celu. Starlife suplementy diety zdrowotnie działają według konkretnych wytycznych. Mogą wspomagać zarówno układ immunologiczny, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet organy wzroku. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy jak również minerały, ale także aminokwasy. Wynika to między innymi z innego metabolizmu tych osób jak również straty minerałów i witamin na przykład wraz z potem. Więcej ciekawostek Colway .

Jedzenie suplementów Colway w Polsce.

Suplementacja w Polsce nie stanowi już sfery, która jest tajemnicą. Wzrost zachorowań na przypadłości tak określane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z zasady nie właściwym trybem życia, zwłaszcza życiem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zachodzi więc potrzeba zasięgnięcia pomocy takiego środka jak suplement. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Wybranie sprawdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych pochodzeń może stać się drogą do dobrego zdrowia. Szczegóły Suplementy Colway

Regulacje prawnicze

Obecnie suplementy diety są dostępne dla każdego osób, które aspirują cieszyć się zdrowiem oraz pozytywną energią. Do obrotu są one wprowadzone między innymi w formie tabletek, pigułek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Suplementy diety wprowadzane do obrotu są specjalnie oznakowane. To rownież na opakowaniu znajdują się informacje dotyczące ich spożycia. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczają również postulaty prawne, informujące o liczby witamin i minerałów w każdej dozie. W wyniku tego, suplementy stanowią bezpieczny środek do konsumowania.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Suplementy nie powodują zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka w momencie, w którym korzysta się z nich według przepisań na opakowaniu. Jednocześnie należy koniecznie stosować do zaleceń na pudełku. O bezpieczeństwie suplementów świadczyć mogą również przepisania spożywania suplementów przez lekarzy po szczegółowych badaniach. Warto zrobić takie badania również profilaktycznie, żeby zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Wtedy będziemy pewni, że wykorzystujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy są nieodzowne?

Jeżeli nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym przypadku suplementacja jest konieczna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady eksperta. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Opisywane produkty często są potrzebne wtedy, gdy chcemy znacząco polepszyć swoje zdrowie. W późniejszym okresie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w dobrym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na zdrowy styl odżywiania jest potrzebne, by zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu. Czytaj więcej odporność.

Typy suplementów diety

Typy suplementów diety poniekąd są spójne z ich przeznaczeniem a także składem. Ich rodzaj jest bardzo logiczny z ich przeznaczeniem oraz składem. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportowców, wspomagające pamięć jak również koncentrację, na włosy i pamięć, jak i także najbardziej powszechne suplementy starlife środki na odchudzanie. Nieodpowiednie odżywianie się w efekcie prowadzić może do otyłości i nadwagi. Dlatego też bardzo często początkowym celem suplementacji wśród ludzi jest chęć odchudzenia się. Jedzenie suplementów to wyłącznie dodatek do zdrowej diety i należy o tym pamiętać.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.