Loclo błonnik pokarmowy Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
99,00 zł
Brutto

Loclo - Natures Sunshine - to doskonałe źródło błonnika pokarmowego, wspomagające trawienie. Stosując Loclo dostarczamy organizmowi nie tylko  błonnik, ale również wiele substancji odżywczych znajdujących się w preparacie.

Ilość

Loclo błonnik pokarmowy - naturalne wsparcie dla pracy Twoich jelit

Preparat  Loclo od Natures Sunshine wyróżnia się wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Jedna porcja produktu (9,5g) dostarcza go aż 3,8g. Błonnik jest substancją pochodzenia roślinnego, która w układzie pokarmowym człowieka nie ulega trawieniu ani wchłanianiu, mimo to pozytywnie wpływa na organizm. Błonnik pokarmowy można podzielić na dwie grupy - rozpuszczalny i nierozpuszczalny w wodzie. Obie grupy błonnika występują w Loclo. Pełnią one różne funkcje w organizmie. W skład błonnika nierozpuszczalnego wchodzą celulozy, ligniny i hemicelulozy. Nie ulega trawieniu, jest wydalany z organizmu w niezmienionej postaci. Dzięki niemu perystaltyka jelit zostaje pobudzona, ułatwiając wypróżnianie. Natomiast jeżeli chodzi o błonnik rozpuszczalny w wodzie, w jego składzie znajdują się gumy i pektyny. Pod wpływem wody pęcznieje w jelicie cienkim dając uczucie sytości, dodatkowo wpływa na spowolnienie pasażu treści pokarmowej przez jelita. Ma pozytywne działanie na mikroflorę jelitową,przyczynia się do obniżenia cholesterolu. Stosując Loclo dostarczamy organizmowi nie tylko  błonnik, ale również wiele substancji odżywczych znajdujących się w preparacie.

Kluczowe składniki Loclo:

Babka płesznik to roślina posiadająca wysoką zawartość błonnika,który wspomaga regulację pracy jelit oraz przyczynia się do utraty nadprogramowych kilogramów. Podczas używania nasion babki płesznik należy przyjmować dużo płynów, najlepiej wody, dzięki temu nasiona pęczniejąc w żołądku sprawiają, że szybciej odczuwamy sytość. Nasiona babki płesznik ułatwiają wypróżnianie, po kontakcie z wodą tworzy się śluz umożliwiający przemieszczanie mas zalegających w jelitach. Dlatego warto ją przyjmować pomocniczo jeśli Twoim problemem są  męczące zaparcia. Ze względu na swoje działanie osłonowe i przeciwzapalnie, babkę płesznik mogą używać również osoby borykające się z chorobami jelit; zespołem jelita drażliwego, chorobą wrzodową, podrażnieniami przewodu pokarmowego. 

Błonnik z jabłek – pobudza perystaltykę jelit, po spożyciu wchłania wodę i pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając uczucie sytości. Stosowanie błonnika z jabłek wpływa na regulację rytmu wypróżnień, przyczyniając się do utraty masy ciała. Błonnik zawarty w jabłkach pomaga regulować poziom cukru we krwi. Wspiera utrzymanie jelit w dobrej kondycji.

Cynamon - polepsza pracę przewodu pokarmowego, pomocny w przypadku redukcji niestrawności i wzdęć. Pobudza wydzielanie soków trawiennych oraz żółci, co zwiększa wchłanianie składników odżywczych. Przyspiesza przemianę materii, ułatwia trawienie pokarmów, dodatkowo usprawniając pracę nerek, dzięki temu szybciej usuwane są toksyny z organizmu i łatwiej tracimy kilogramy. 

Kurkuma - podstawowym składnikiem kurkumy jest kurkumina, która odpowiada za charakterystyczny, ostrzejszy smak i żółty kolor przyprawy. Usprawnia trawienie, wpływa na przyspieszenie przemiany materii, za co odpowiada zawarty w niej błonnik. Dodatkowo pomaga zachować zdrową wątrobę.


Poznaj korzyści Loclo:

 • wysoka zawartość błonnika - jedna porcja Loclo to aż 3,8 g,
 • skutecznie pobudza perystaltykę jelit, regulując wypróżnienia,
 • wspiera w procesie odchudzania,
 • obniża poziom cholesterolu,
 • wspomaga oczyszczanie organizmu ze złogów oraz toksyn,
 • poprawia mikroflorę jelitową.

Skład Loclo
Składniki:
brokuł; kapusta głowiasta; marchew; burak czerwony; pomidor; kurkuma; rozmaryn; babka płesznik; fruktoza; bioflawonoidy z grejpfruta i pomarańczy; hesperydyna; błonnik z jabłek; guma arabska; guma guar; otręby owsiane; kwas cytrynowy; cynamon; regulator kwasowości (węglany potasu).

Zawartość w zalecanej porcji (9,5 g):

 • Babka płesznik ........................................... 2,36 g *
 • Błonnik z jabłek .......................................... 1,6 g *
 • Otręby owsiane ........................................... 0,8 g *
 • Guma guar ................................................. 0,8 g *
 • Guma akacjowa .......................................... 0,8 g *
 • Cynamon ................................................... 0,3 g *

*Nie określono zalecanego dziennego spożycia.

Sposób użycia:
Zalecany sposób użycia: Jedną czubatą łyżkę stołową (9,5 g) wymieszaj w szklance wody i wypij od razu po przyrządzeniu. Stosuj raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. 

DANE PODSTAWOWE:

Kategoria: Suplement diety

Opakowanie: 36 porcji po 9,5 g

Masa/Objętość netto: 344 g

Producent: Nature's Sunshine

Warto się też dowiedzieć na temat Natures Sunshine Suplementy

NS_S_LOCLO
99 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można opisać suplementy?

Z czasem rośnie ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowszych rozwiązań. W powszechnym rozumieniu stanowią one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o nieobecne witaminy oraz minerały. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Codziennie organizm potrzebuje ustalonej dozy minerałów jak również witamin, niestety standardowe posiłki nie zawsze są w stanie dostarczyć ich na tyle dużo, żeby utrzymać ciało i zdrowie w dobrej kondycji.

Wpływ suplementów Natures Sunshine na zdrowie

Poprawnie stosowane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, ale również na urodę. Pośpiech i szybko przygotowywane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie zaczyna się usprawniać. Dzięki niemu poprawia się generalny wygląd całego ciała między innymi cery, figury, włosów. Ponadto doskonale odżywiony organizm o wiele łatwiej zrzuca zbędne kilogramy. "Powyższe zalety są tylko wstępem do korzyści wynikających ze spożywania naturalnych suplementów."

Jakie można wymienić przypadłości powiązane z niedoborem witamin?

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego by dobrze funkcjonowało, potrzebne jest zapewnienie mu odpowiedniej dozy witamin." Powinniśmy sprawdzać ich stan poprzez na przykład wykonanie odpowiednich badań. Ich niedobór widoczny może być także na cerze lub ogólnej formie organizmu. Zmienić można wiele chorób spowodowanych niedoborem tych konkretnych składników pożywnych. Przykładem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W innych, odrobinę łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może powodować zaburzenia zdrowia, takie jak wypadanie włosów lub zespół suchego oka.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na skład

Skład suplementów zazwyczaj jest prosty oraz naturalny. Warto się z nim zapoznać, aby być świadomym zakupionego wyrobu. Oprócz pospolicie wybitnych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można także o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuszczowe. Wartościowe i pomocne dla zdrowia okazują się również takie, które mogą wspomóc pracę jelit czyli prebiotyki, probiotyki jak również błonniki. Natomiast aminokwasy stanowią kolejną liczbę tych niemal medycznych specyfików. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Podział suplementów ze względu na przeznaczenie

Ludzki organizm potrzebuje konkretnego celu, z tego przyczyny warto dobrać taki środek wspomagający zdrowie, dzięki któremu zdobędziemy konkretny punkt docelowy w danym rejonie organizmu. Suplementy posiadają wiele rozmaitych możliwości. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi działania jelit, układu odpornościowego jak również odchudzanie. Konkretne działanie każdego suplementu możemy przeczytać zazwyczaj na jego opakowaniu. Możemy podzielić suplementy również na ekipy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie różne działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Zdrowa dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportsmeni muszą uzupełniać braki składników pożywnych spożywając konkretny suplement. Czytaj dalej Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Jedzenie suplementów w Polsce

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej spotykane w budynkach polskich rodzin. Rodzin, które pragną być zdrowe i szczęśliwe, a wraz ze zdrowiem powinny podążać zdrowo przygotowane pokarmy pełne składników pożywnych. Zachodzi więc konieczność zasięgnięcia pracy takiego specyfiku jak suplement. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Oprócz suplementacji należy również zadbać o poprawne odżywianie się i tworzenie dań ze komponentów pochodzących z ekologicznych hodowli. Szczegóły Natures Sunshine Kosmetyki.

Regulacje prawnicze

Obecnie suplementy diety są dostępne dla każdego osób, które pragną cieszyć się zdrowiem jak również dodatnią energią. Forma suplementów jest bardzo różna, mogą to być między innymi popularne tabletki, pigułki lub puder, który można dodać do posiłków. Suplementy diety wprowadzane do obiegu są specjalnie oznakowane. To rownież na opakowaniu znajdują się dane dotyczące ich spożycia. O bezpieczeństwie suplementów świadczą także postulaty prawnicze, informujące o liczby witamin i minerałów w każdej dawce. W wyniku tego, suplementy stanowią bezpieczny środek do spożywania. Szczegóły Kosmetyki Bremani Care.

Czy suplementy są niezawodne?

Dzięki wszelkim zabezpieczeniom między innymi w postaci regulacji prawnym można z całą pewnością ustalić, że używanie suplementów jest bezpieczne. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich użyciem. Zdarza się, że po lekarskich badaniach doktorzy również przepisują suplementy w ramach leczniczej profilaktyki. Robienie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Dzięki nim można przeciwdziałać chorobom. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że wiadomy suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Wykonanie badań a także porada u eksperta jest wskazana w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni jaki suplement zakupić. Może nam pomóc nie tylko lekarz, ale również naturoterapeuta lub dietetyk. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam polepszyć swoje zdrowie. W późniejszym czasie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w świetnym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na witalny styl odżywiania jest potrzebne, żeby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Typy suplementów Natures Sunshine diety

Klasyfikacja suplementów diety nie jest skomplikowany. W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Wyróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportowców, wspomagające pamięć oraz koncentrację, na włosy i pamięć, jak i również najbardziej powszechne suplementy starlife środki na odchudzanie. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niezdrowy tryb życia wiedzie do otyłości. Spożywanie suplementów to jedynie dodatek do zdrowej diety i należy o tym wiedzieć.

Suplementy diety Nature's Sunshine - zobacz w czym mogą Ci pomóc preparaty medycyny naturalnej

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę witamin Nature's Sunshine:

 • witamina A
 • witamina B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B10, B12
 • witamina C
 • witamina D, D3
 • witamina E
 • witamina K
 • multiwitamina

Pamiętaj, że mamy też suplementy Nature's Sunshine przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, sportowców.

Preparaty Nature's Sunshine pomogą również w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych takich jak:

 • poprawa kondycji, wydolność fizycznej,
 • poprawa trawienia,
 • poprawa funkcjonowania wątroby,
 • regeneracja organizmu,
 • spowolnienie procesów starzenia,
 • wsparcie układu pokarmowego,
 • wyregulowanie ciśnienia krwi,
 • czyszczenia organizmu,
 • regenerację organizmu,
 • dostarczają energię.

Żyjesz świadomie i przykładasz bardzo dużą uwagę do zachowania dobrej kondycji i zdrowia, swojego i swoich najbliższych. Kluczową kwestią jest przygotowanie zdrowych i poprawnie zbilansowanych dań. Niestety nie jest to zadanie proste. Nawet jeżeli zdecydujesz się na używanie ekologicznych produktów, z których od baza przyrządzasz posiłek to nie będziesz mieć pewności, że w diecie znajdują się wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Rozwój cywilizacji i zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że nawet produkty naturalne i ekologiczne zawierają coraz mniej właściwości odżywczych i nie dostarczają organizmowi potrzebnych witamin i minerałów. Nic więc dziwnego, że decydujesz się na suplementację. Naturalnie rynek odpowiada na to zapotrzebowanie i oferuje bardzo szeroki wybór preparatów, specyfików i suplementów. W tym gąszczu produktów musisz odnaleźć te naprawdę cenne. Proponowane przez nas suplementy Nature's Sunshine są wyprodukowane z naturalnych składników, o poświadczonej skuteczności. Posiadają certyfikaty, wyprodukowane zostały przez czołowych producentów, z zachowaniem najwyższych metod jakościowych, z naturalnych składników.

Zapoznaj Się Z Ofertą Suplementy NATURES SUNSHINE

Witaminy, a właściwie, po co one w organizmie są?

Rola witamin w funkcjonowaniu organizmu jest bardzo specyficzna. Te związki chemiczne nie wręczają organizmowi surowca budulcowego ani energii. Jednak są niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia i formie. Witaminy są bowiem związkami chemicznymi, które można określić biokatalizatorami, które utrzymują na prawidłowym poziomie przebieg całości procesów metabolicznych zachodzących w komórkach. Z funkcji, jaką pełnią witaminy wynika, że jakikolwiek ich niedobór może skutkować bardzo groźnymi chorobami. Zdajesz sobie więc sprawę jak istotne jest dbanie o odpowiedni pułap witamin w organizmie. Warto utrzymać prawidłowy pułap wszystkich wymaganych witamin, czyli:

 • witamina A
 • witamina B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B10, B12
 • witamina C
 • witamina D, D3
 • witamina E
 • witamina K
 • multiwitamina

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy bardzo szeroki wybór witamin Nature's Sunshine. Przygotowaliśmy również komplety, które pomogą rozwikłać konkretne problemy i przypadłości zdrowotne. Pomyśleliśmy również o różnych grupa, które z racji wieku, płci, czy aktywności zawodowej i prywatnej potrzebują właściwej suplementacji. Sprawdź nasze multiwitaminy suplementy dla kobiet, mężczyzn, sportowców zestawy witamin poprawiające stan, wydolność fizyczną suplementy sprzyjające dobremu trawieniu, utrzymujące czynność wątroby suplementy regenerują organizm, spowalniają procesy starzenia, wspierają układ pokarmowy suplementy regulują ciśnienie krwi, trawienie, oczyszczają organizm zestawy witamin regenerują organizm, dostarczają energię.

Czytaj NATURES SUNSHINE

Chcesz być zdrowy pamiętaj o dostarczeniu ciału niezbędnych minerałów!

Musisz wiedzieć, że minerałów organizm nie jest w stanie wytworzyć sobie minerałów, dlatego tak istotne jest dostarczenie mu ich w pokarmach i w razie potrzeby uzupełnienie niedoborów suplementami. Dobrze przecież wiesz, że minerały to wszystkie makro i mikroelementy niezbędne dla niezakłóconego funkcjonowania organizmu człowieka. Zwróć uwagę na fakt, że to całkiem spora grupa, bo obejmuje aż 30 pierwiastków. Zwróć uwagę na wszystkie najważniejszych obszarach funkcjonowania organizmu człowieka, na jaki mają wpływ minerały, czyli:

 • praca jelit, funkcjonowanie nerek
 • walka z symptomami zmęczenia
 • stan paznokci i włosów
 • zdolność zapamiętywania
 • walka z infekcjami i mikroorganizmami chorobotwórczymi
 • równowaga aktywności nerwowych i psychicznych
 • poprawne funkcjonowanie organów płciowych.

Pamiętaj też, że rozwój cywilizacji niesie ze sobą progres w bardzo wielu sferach, jednak gdy chodzi o żywność, to modyfikacji są tutaj jak najbardziej niekorzystne. Traci ona na jakości jest coraz uboższa w cenne składniki odżywcze. W efekcie coraz trudniej jest prawidłowo zbilansować dietę. W takim wypadku rozważnym jest sięgnięcie pod indywidualnie dobrane suplementy i minerały. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą suplementów Nature's Sunshine, zapewniamy, że są one sprawdzone i najwyższej jakości.

Produkt Herbal24.pl

Sprawdź, dlaczego warto kierować się regułami medycyny naturalnej!

Z pewnością słyszałeś o kimś kto leczy się i żyje zgodnie z przepisaniami medycyny naturalnej. Zastanawiałeś się kiedyś skąd bierze się jej popularność. Przede wszystkim medycynie naturalnej człowiek rozpatrywany jest jako całość, a nie zbiór poszczególnych organów i układów jak to ma miejsce w przypadku medycyny konwencjonalnej. Właśnie takie podejście medycyny konwencjonalnej sprawi, że zawodzi ona wielu pacjentów. Bardzo często bowiem przepisywane przez doktora środki niekorzystnie wypływają na pozostałe narządy i powodują ich szkodliwe funkcjonowanie. Zaobserwować to można zwłaszcza w przypadku chorób przewlekłych, kiedy lekarstwa trzeba stosować przez całe życie. w takich wypadkach pacjenci poszukują sposób polepszenia zdrowia i komfortu życia. Bardzo często rozwiązanie swoich problemów znajdują w medycynie naturalnej. Musisz jednak pamiętać o tym, że kładzie ona bardzo duży nacisk na odpowiednią dietę, wspartą właściwą suplementacją oraz mocą ziół. W naszym sklepie przygotowaliśmy preparaty, które będą pomagały walkę z wieloma problemami zdrowotnymi takimi jak:

 • działaniem nerek
 • regulacją ciśnienia krwi, regulacja trawienie
 • wspomaga metabolizm, oczyszcza organizm
 • wzmacnia zdolności defensywne organizmu, wspiera układ odpornościowy
 • wspiera proces trawienia białek, cukrów i tłuszczy
 • chroni przed reakcję uczuleniową na pyłki i alergeny
 • wzmacnia główny system nerwowy
 • ogranicza nadpobudliwość i bezsenność.

Pamiętaj, że natura zawsze była dla nas źródłem zdrowia oraz dobrej formie, warto więc korzystać z jej bogactwa.

Zobacz jak Witamina A wpływa na organizm?

Witaminę A możesz też znać pod nazwą retinol, beta-karoten, prowitamina A oraz akseroftol. Należy ona do grupy witamin rozkładalnych w tłuszczach. W organizmie odpowiada za:

 • stan skóry i włosów
 • odporność na nieprzychylne warunki życia
 • stan układu odpornościowego
 • równowagę czynności nerwowych.

Sprawdź, dlaczego organizm wymaga Witamina B?

Z pewnością wiesz, że Witamina B to całkiem wiele zestaw witamin, więc ich brak skutkuje bardzo groźnymi chorobami, czy problemami z koncentracją, pamięcią i nerwowością. Streszczajmy Witaminy B odpowiadają za:

 • poziom cholesterolu
 • ochronię układu krwionośnego
 • utrzymywanie układu immunologicznego
 • wzmocnienie mięśni i poprawię formie.

Witamina C, czy wiesz, dlaczego jest niezbędna?

Witaminę C kojarzysz z odpornością, dobrze wiesz, że jest ona potrzebna dla układu odpornościowego. Niech Cię nie zmylą reklamy, witamina C pełni wiele ważniejszą funkcję w organizmie. Zobacz nasze streszczanie Witamina C:

 • wspiera układ immunologiczny
 • wspomaga i chroni układ krwionośny
 • chroni układ kostny
 • gwarantuje sprawność stawów.

Zadbaj o prawidłowy poziom Witamina D?

Witamina D jest wyjątkową w grupie wszystkich witamin. Tylko ją organizm może wytworzyć przy pomocy promieni słonecznych, mało tego może ona być gromadzona w tkance tłuszczowej i sukcesywnie uwalniana podczas okresu, w którym brakuje słońca. Niestety musisz wiedzieć, że w naszych szerokościach geograficznych dni pochmurnych jest tak wiele, że organizm nie jest w stanie wytworzyć właściwej liczby witaminy D. W takim wypadku potrzebna jest suplementacja. Witaminy D nie może w organizmie brakować, ponieważ:

 • chroni serce przed chorobami
 • wspiera odporność
 • wspiera proces odchudzania, obniżki wagi ciała
 • przywraca witalność i chęć do życia
 • wzmacnia poczucie pewności siebie i redukuje stany lękowe.

Witamina E, zobacz, dlaczego jej potrzebujesz?

Witamina E to witamina młodości i jak pokazują różnorodne badania akademickie również płodności. Jednak ograniczenie jej roli do tych dwóch regionów jest rozległym niedomówieniem. Zobacz zestawienie regionów, dla których niezakłóconego funkcjonowania niezbędny jest odpowiedni poziom witaminy E:

 • witalizacja organizmu
 • poprawa giętkości ścian naczyń
 • posiada specyfiki antyoksydacyjne
 • odżywia i odbuduje.

Czy wiesz, dlaczego Witamina K jest potrzebna?

Należy zwrócić uwagę, że organizm może pozyskać Witaminę K z jedzenia, tylko gdy towarzyszą jej tłuszcze, ponieważ jest ona w nich rozpuszczalna. Doktorzy akcentują jak ważna jest Witamina K w rozwoju noworodków. Problemem jest fakt, że w mleku matki nie ma jej odpowiedniej ilości. Wiele państw decyduje się więc na suplementację Witaminy K od pierwszych tygodni życia dzieci. Witamina K wpływa też na:

 • hemostazę organizmu i przebieg procesów krzepnięcia krwi
 • zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych oraz krwawieniom
 • wpływa na prawidłowe postępowanie mózgu
 • łagodzi bóle menstruacyjne
 • zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organów płciowych
 • ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe
 • wspomaga uwapnienie kości.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.