OPTI Meal czekolada i mięta 500g NaturDay

100% bezpieczne płatności
193,70 zł
Brutto

Opti Meal czekolada i mięta z kategorii NaturDay, pozwala na modyfikację nawyków żywieniowych jako uzupełnienie prawidłowo zbilansowanego żywienia w należną wartość kaloryczną powiązaną z odpowiednią proporcją poszczególnych makro i mikroskładników.

Ilość

Opti Meal czekolada i mięta pozwala na modyfikację nawyków żywieniowych jako uzupełnienie prawidłowo zbilansowanego żywienia w należną wartość kaloryczną powiązaną z odpowiednią proporcją poszczególnych makro i mikroskładników.

Ciągły brak czasu, jedzenie w pośpiechu i nie koniecznie zdrowo, powodują, że tyjemy i tracimy cenne substacje z naszego organizmu. Opti Meal pomoże z tym walczyć. Jeżeli jedziesz w podróż, masz spotkanie za spotkaniem albo po prostu jesteś zmęczony i nie masz czasu na posiłek weź ze sobą Opti Meal, wystarczy woda lub sok i masz gotowy pełnowartościowy posiłek. Dobrze dobrana dieta jest podstawą sukcesu, Opti Meal to gwarantuje, bez względu na to, jaki cel obraliśmy: odchudzanie czy intensywny, wyczynowy trening. Ma ona również istotny wpływ nie tylko na wyniki sportowe, ale również, a nawet przede wszystkim nasze zdrowie. Posiłki w diecie zbilansowanej powinny być pełnowartościowe. Dobieramy więc zalecane źródła białka, tłuszczów i węglowodanów, starając się bazować na najlepszych jakościowo produktach. Opti Meal ma właśnie tak dobrane składniki. Węglowodany to jedna z trzech podstawowych, obok białka i tłuszczów grup żywnościowych. Jest łatwo przyswajalna, biorąca bezpośredni udział w metabolizmie komórkowym. Dlatego też, to właśnie z węglowodanów organizm najchętniej czerpie energię. I znowu Opti Meal przychodzi z gotowym rozwiazaniem. Bez odpowiedniej ilości tej energii wykluczony jest jakikolwiek wysiłek. Najprościej rzecz ujmując ilość energii w organizmie jest wprost proporcjonalna do ilości spożywanych węglowodanów. Węglowodany są pożądanym posiłkiem w okolicach okołotreningowych i porannych. Rano dodają nam energii na nadchodzący dzień i uzupełniają uszczuplony katabolizmem nocnym glikogen. Przed treningiem dają nam siłę do ćwiczeń. Po treningu natychmiast uzupełniają straty glikogenu i pozwalają wyrównać poziom cukru.

Wartość odżywcza

 

W 100g

w porcji (45 g)

Wartość energetyczna

 

1720,5 kJ

770,2 kJ

 

 

(410,9 kcal)

(184 kcal)

Tłuszcz

 

8,9g

4 g

w tym nasycone kwasy tł.

 

3,02g

1,36 g

Węglowodany

 

33,3g

15g

w tym cukry

 

18,9g

8,52 g

Białko

 

49,4g

22,00 g

Sól

 

0,27g

0,12 g

Witamina B1

 

2,4mg

1,1 mg

Witamina B6

 

3,1mg

1,4 mg

Kwas pantotenowy

 

13,3mg

6 mg

Niacyna

 

35,6mg

16 mg

Witamina C

 

177,8mg

80 mg

Witamina E

 

26,7mg

12 mg

Potas

 

222,2mg

100 mg

Magnez

 

166,7mg

75 mg

L-karnityna

 

4,4g

2000mg

NaturDay
ND_S_MCZIW
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety NatrurDay?

W bieżącej chwili znaczenie tego słowa dla nikogo nie jest już całkiem obce i nowe. Suplementy powodują rozwiązanie, które służy do wzbogacenia codziennych dań w opcjonalne składniki pożywne. Z jakiego przyczyny suplementy stają się tak pożądane, że nawet zaawansowane wiekiem osoby decydują się na ich zakup? Codziennie przygotowywane posiłki nie zawsze wręczają organizmowi wystarczającej ilości komponentów odżywczych, a przecież to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo funkcjonować. Szczegółowe informacje NaturDay.

Wpływ suplementów NatrurDay na zdrowie

Prawidłowo używane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, ale także na urodę. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem rozwierającym drzwiczki do dobrego nie tylko zdrowia, ale rownież wspaniałego samopoczucia. Natomiast w dalszej kolejności znacząco może poprawić się wygląd karnacji, paznokci, skóry a także naturalnie sylwetki. Ponadto poprawia się wygląd całej figury, gdyż mimochodem organizm zrzuca nadmierne kilogramy, których już nie potrzebuje. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i dodatnią siłą."

Choroby wywołane niedoborem witamin

"

Zbyt duży ubytek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Witaminy również są bardzo ważne i należy dbać o ich codzienne, częste zaopatrywanie razem z posiłkiem. Szczególnie istotne jest zażywanie warzyw i cytrusów w surowym, nieprzetworzonym stanie. Zmienić można wiele chorób spowodowanych niedoborem tych konkretnych składników odżywczych. Rodzajem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może wywoływać takie zaburzenia jak np. nadmierne wypadanie włosów. Szczegóły Suplementy NaturDay

Podział suplementów NatrurDayze względu na skład

Przeznaczenie suplementu bardzo często zależne jest od jego składu. Dlatego też w pierwszej kolejności warto się z nim zapoznać. Najczęściej wybierane suplementy witaminowo - minerałowe stanowią grupę zazwyczaj stosowanych pastylek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają również pracę jelit oraz dostarczają im konieczną porcję prozdrowotnych bakterii. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej. Nic więc dziwnego, że najczęściej interesują się nimi osoby uprawiające sport.

Jak podzielić suplementy ze względu na przeznaczenie?

Głównym przeznaczeniem przedstawianych środków jest poprawa zdrowia, doręczenie organizmowi tego, czego mu brakuje. Aby uznać te braki, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, kondycji lub wykonać właściwe badania. W pierwszej kolejności musimy określić własne zapotrzebowanie. Suplementy diety starlife mogą wspomagać zarówno odchudzanie, jak i uklad immunologiczny, pokarmowy jak również koncentrację. Mogą wspomagać zarówno układ immunologiczny, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet narządy wzroku. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy a także minerały, lecz również aminokwasy. Rodzajem takiej ekipy są sportsmeni, którzy chętnie korzystają z suplementów zawierających aminokwasy.

Jedzenie suplementów w Polsce.

Suplementacja w Polsce nie stanowi już dziedziny, która jest tajemnicą. Przyrost zachorowań na choroby tak zwane nieuleczalne, determinuje rozwój branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z reguły nie właściwym trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Suplementacja jest środkiem, który pomaga we wspomnianym procesie modyfikacji i dzięki któremu można polepszyć swoje zdrowie w krótszym czasie. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Oprócz suplementacji należy również zadbać o prawidłowe odżywianie się i tworzenie posiłków ze komponentów pochodzących z ekologicznych hodowli.

Regulacje prawnicze

Dzięki stosownemu uprawnieniu suplementy są ogólnie dostępne dla każdej osoby, która pragnie polepszyć swoje zdrowie. Ich forma przybiera postać tabletek, pigułek, ampułek z płynem a także proszku, który można dodać do posiłku. Każdy suplement wprowadzony do obiegu jest w szczególny sposób oznakowany. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich użycia. O bezpieczeństwie suplementów świadczą również postulaty prawnicze, informujące o ilości witamin i minerałów w każdej dozie. Dlatego też, nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Suplementy nie powodują zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka w momencie, w którym korzysta się z nich według przepisań na opakowaniu. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich użyciem. Zdarza się, że po lekarskich badaniach lekarze również przepisują suplementy w ramach medycznej prewencji. Robienie takich badań profilaktycznie także jest wskazane. Dzięki nim można przeciwdziałać dolegliwościom. W ten sposób można najlepiej dopasować suplement do swoich życzeń.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Gdy nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym przypadku suplementacja jest konieczna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady fachowca. Takim ekspertem może być lekarz, naturoteraupeuta lub dietetyk. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam poprawić swoje zdrowie. Dzięki suplementom można w krótszym czasie uzupelnić zarówno witaminy, jak i minerały. Nie można zapomnieć o witalnej diecie jak również czynności fizycznej, która również usprawnia nasze samopoczucie i podnosi poziom sile.

Jakie wyrożniamy rodzaje suplementów diety?

Rodzaje suplementów diety poniekąd są konsekwentne z ich przeznaczeniem jak również składem. Dlatego ich podział tak naprawdę jest bardzo prosty. Dlatego można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportsmenów, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Nieodpowiednie odżywianie się w efekcie prowadzić może do otyłości i nadwagi. Dlatego też bardzo często początkowym celem suplementacji wśród ludzi jest gotowość odchudzenia się. Jednak należy pamiętać, że suplementacja stanowić powinna dodatek do naszego życia i nie powinniśmy od niej podporządkowywać swojego zdrowia.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.