OPTI Meal żurawina 500g NaturDay

100% bezpieczne płatności
193,70 zł
Brutto

Opti Meal żurawina z kategorii NaturDay pozwala na modyfikację nawyków żywieniowych jako uzupełnienie prawidłowo zbilansowanego żywienia w należną wartość kaloryczną powiązaną z odpowiednią proporcją poszczególnych makro i mikroskładników.

Ilość

Opti Meal żórawina pozwala na modyfikację nawyków żywieniowych jako uzupełnienie prawidłowo zbilansowanego żywienia w należną wartość kaloryczną powiązaną z odpowiednią proporcją poszczególnych makro i mikroskładników.

Ciągły brak czasu, jedzenie w pośpiechu i nie koniecznie zdrowo, powodują, że tyjemy i tracimy cenne substacje z naszego organizmu. Opti Meal pomoże z tym walczyć. Jeżeli jedziesz w podróż, masz spotkanie za spotkaniem albo po prostu jesteś zmęczony i nie masz czasu na posiłek weź ze sobą Opti Meal, wystarczy woda lub sok i masz gotowy pełnowartościowy posiłek. Dobrze dobrana dieta jest podstawą sukcesu, Opti Meal to gwarantuje, bez względu na to, jaki cel obraliśmy: odchudzanie czy intensywny, wyczynowy trening. Ma ona również istotny wpływ nie tylko na wyniki sportowe, ale również, a nawet przede wszystkim nasze zdrowie. Posiłki w diecie zbilansowanej powinny być pełnowartościowe. Dobieramy więc zalecane źródła białka, tłuszczów i węglowodanów, starając się bazować na najlepszych jakościowo produktach. Opti Meal ma właśnie tak dobrane składniki. Węglowodany to jedna z trzech podstawowych, obok białka i tłuszczów grup żywnościowych. Jest łatwo przyswajalna, biorąca bezpośredni udział w metabolizmie komórkowym. Dlatego też, to właśnie z węglowodanów organizm najchętniej czerpie energię. I znowu Opti Meal przychodzi z gotowym rozwiazaniem. Bez odpowiedniej ilości tej energii wykluczony jest jakikolwiek wysiłek. Najprościej rzecz ujmując ilość energii w organizmie jest wprost proporcjonalna do ilości spożywanych węglowodanów. Węglowodany są pożądanym posiłkiem w okolicach okołotreningowych i porannych. Rano dodają nam energii na nadchodzący dzień i uzupełniają uszczuplony katabolizmem nocnym glikogen. Przed treningiem dają nam siłę do ćwiczeń. Po treningu natychmiast uzupełniają straty glikogenu i pozwalają wyrównać poziom cukru.

Wartość odżywcza

 

W 100g

w porcji (45 g)

Wartość energetyczna

 

1720,5 kJ

770,2 kJ

 

 

(410,9 kcal)

(184 kcal)

Tłuszcz

 

8,9g

4 g

w tym nasycone kwasy tł.

 

3,02g

1,36 g

Węglowodany

 

33,3g

15g

w tym cukry

 

18,9g

8,52 g

Białko

 

49,4g

22,00 g

Sól

 

0,27g

0,12 g

Witamina B1

 

2,4mg

1,1 mg

Witamina B6

 

3,1mg

1,4 mg

Kwas pantotenowy

 

13,3mg

6 mg

Niacyna

 

35,6mg

16 mg

Witamina C

 

177,8mg

80 mg

Witamina E

 

26,7mg

12 mg

Potas

 

222,2mg

100 mg

Magnez

 

166,7mg

75 mg

L-karnityna

 

4,4g

2000mg

NaturDay
ND_S_MZUR
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety NatrurDay i ich definicja

Regularne używanie suplementów dla wielu osób w dzisiejszej rzeczywistości jest już czymś przyrodniczym. Z reguły są one przede wszystkim środkiem, który umożliwia na otrzymanie w ciągu dnia potrzebnej ilości witamin oraz minerałów. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób decydowało się korzystać z ich właściwości? Codziennie organizm wymaga ustalonej dozy minerałów jak również witamin, niestety typowe pokarmy nie zawsze są w stanie zaopatrzyć ich na tyle dużo, żeby utrzymać organizm i zdrowie w dobrej formie. Więcej informacji NaturDay.

Wpływ suplementów NatrurDay na zdrowie

Poprawnie stosowane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, ale również na urodę. Pośpiech i szybko przygotowywane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie zaczyna się usprawniać. Natomiast w dalszej kolejności istotnie może poprawić się wygląd cery, paznokci, skóry a także naturalnie figury. Ponadto doskonale odżywiony organizm o wiele łatwiej zrzuca zbędne kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i swobodą ruchu. "

Przypadłości wywoływane niedoborem witamin

"

Nie tylko brak minerałów może być szkodliwy dla człowieka. " Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy rozpoznać po zrobieniu właściwych badań. Ich brak zauważalny może być również na skórze lub ogólnej formie organizmu. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. Gdyż w dalszej kolejności, brak uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka. Szczegółowe informacje Suplementy NaturDay

Jak możemy podzielić suplementy NatrurDay ze względu na skład?

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. W głównej kolejności warto zaznajomić się właśnie z nim. Najczęściej wskazywane suplementy witaminowo - minerałowe powodują liczbę zazwyczaj stosowanych pastylek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także pracę jelit oraz wręczają im potrzebną dozę prozdrowotnych bakterii. Natomiast aminokwasy stanowią kolejną liczbę tych niemal leczniczych środków. Właśnie z tego przyczyny cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Podział suplementów ze względu na przeznaczenie

Głównym przeznaczeniem przedstawianych środków jest poprawa zdrowia, dostarczenie ciału tego, czego mu brakuje. By rozpoznać te braki, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, formie lub zrobić odpowiednie badania. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ immunologiczny, pokarmowy, koncentrację. Mogą wspomagać zarówno układ immunologiczny, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet narządy wzroku. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy oraz minerały, ale także aminokwasy. Wynika to między innymi z innego metabolizmu tych osób jak również opłaty minerałów i witamin na przykład wraz z potem.

Zażywanie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi nadal branże, która jest dopiero poznawana i modyfikowana. Rosnąca liczba chorób trudno uleczalnych, zrobiła, że wiele osób rozpoczęło kierować swoją uwagę na zmianę swojego stylu życia, a w rezultacie na zdrowe i bezpieczne odżywianie się. Suplementacja jest środkiem, który pomaga we wspomnianym procesie modyfikacji i dzięki jakiemu można poprawić swoje zdrowie w krótszym czasie. Stan organizmu jak również wyglądu ulega widocznej poprawie. Oprócz suplementacji należy także zadbać o prawidłowe odżywianie się i sporządzanie posiłków ze składników pochodzących z ekologicznych upraw.

Jakie są polskie regulacje prawne?

Powszechna dostępność suplementów dla dorosłych osób zaświadczać może o ich bezpieczeństwie. Ich forma przybiera postać tabletek, drażetek, ampułek z płynem a także pudru, który można dodać do pokarmu. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznaczony. Znajduje się na nich także informacja dotycząca ich użycia. Maksymalny poziom witamin oraz minerałów określają konkretne regulacje prawnicze. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Dzięki wszelakim zabezpieczeniom między innymi w postaci regulacji prawnym można z całą pewnością stwierdzić, że stosowanie suplementów jest niezawodne. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich użyciem. Bardzo często taki towar przepisują również doktorzy po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek braki. Wykonanie takich badań profilaktycznie także jest wskazane. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że dany suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Porada u eksperta może być konieczna, zwłaszcza w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych działań. Może nim być zarówno lekarz, jak i dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku modyfikacji stylu życia. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w szybkim czasie można powstałe braki dopełnić. Nie można zapomnieć, że przejście na zdrowy styl życia jest konieczne, aby na dłuższy czas cieszyć się świetnym zdrowiem.

Typy sulementów diety

Przeznaczenie a także sklad suplementów określa rownież jego rodzaj Dlatego też ich klasyfikacja może być ułatwiony. Dlatego można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportowców, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, gdyż niepomyślny tryb życia wiedzie do otyłości. Jednak powinna być ona jedynie akcentem podczas przygotowywania zdrowych dań.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.