Opti Liposomal Resweratrol NaturDay

100% bezpieczne płatności
141,70 zł
Brutto

OptiLiposomal Resweratrol - produkt z kategorii Naturday  Resweratrol przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, obniża poziom „ złego” cholesterolu. Suplement został wzbogacony Witaminą B1,  która odpowiada za właściwe funkcjonowanie układu nerwowego.

Ilość

OptiLiposomal Resweratrol wzmacnia układ sercowo-naczyniowy

OptiLiposomal Resweratrol od NaturDay. Resweratrol  jest substancją pochodzenia roślinnego. Najbardziej znane z zawartości resweratrolu są ciemne winogrona, w których jego największa ilość obecna jest w skórce i pestkach. Rośliny które dojrzewają w cieplejszym klimacie z większym dostępem słońca,zawierają więcej tego związku. Rośliny syntetyzują resweratrol w odpowiedzi na czynniki stresogenne pochodzące ze środowiska zewnętrznego, intensywna ekspozycja na promieniowanie UV, infekcje pleśniami i grzybami, uszkodzenie tkanek czy niedobór wody. W owocach występuje w postaci naturalnej, trans-resweratrol. Natomiast wyniku fermentacji wina powstaje związek cis-resweratrol, występuje w winie czerwonym, ponieważ ma ono w procesie fermentacji dłuższy kontakt ze skórkami winogron. Obie jego formy wykazują działanie przeciwutleniające i prozdrowotne.

Resweratrol to antyoksydant (przeciwutleniacz), czyli substancja zwalczająca wolne rodniki, których nadmiar powoduje przedwczesne starzenie się i może doprowadzić do licznych chorób, w tym układu sercowo-naczyniowego. Kluczowe składniki suplementu OptiLiposomal Resweratrol zamknięty został  w liposomach, mających kształt pęcherzyków fosfolipidowych. Pęcherzyki fosfolipidowe są zbudowane z takich samych składników jak błony komórek naszego organizmu i na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ściany naczyń krwionośnych. Liposomy mają zdolność do transportowania zarówno wody jak i substancji tłuszczowych, co czyni je idealnym systemem transportującym substancje potrzebne komórkom naszego organizmu. Liposomy charakteryzuje biokompatybilność, niska toksyczność, słaba immunogenność, ulepszona rozpuszczalność substancji czynnej, kontrolowana dystrybucja i przedłużone uwalnianie. Resweratrol przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia.

Witamina B1 (tiamina) odpowiada za właściwe funkcjonowanie układu nerwowego. Wpływa na proces gojenia się ran i odczuwanie bólu, a jej niedobór w skrajnych przypadkach może prowadzić do zaniku otoczki mielinowej w nerwach ruchowych, co może skutkować  porażeniem nerwów obwodowych lub zanikiem mięśni. Niedobory tiaminy grożą osobom prowadzącym aktywny tryb życia, narażonych na duży wysiłek umysłowy i fizyczny, ale także spożywającym duże ilości kawy czy herbaty (napoje te wypłukują witaminę B1 z organizmu). Zapotrzebowanie na tiaminę rośnie u osób starszych oraz narażonych na długotrwały stres.

OptiLiposomal Resweratrol - korzyści:

  • Pozytywnie wpływa na układ krążenia, hamuje agregację płytek krwi, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się niebezpiecznych zakrzepów
  • Wpływa  na obniżenie poziomu „ złego” cholesterolu
  • Wpływa na obniżenie ciśnienia krwi
  • Posiada silnie działanie antyoksydacyjnie opóźniające starzenie
  • Obniża ryzyko chorób cywilizacyjnych
  • Wspiera redukcję wagi

Składniki: ekstrakt z pestek (nasion) winogron Vitis vinifera Semen95% OPC; fosfolipidy sojowe– wytwarzane z  fosfatydylocholin nasion soi (Glycine Max. Semen), korzeń rdestowca ostrokończystego Polygonum cuspidatum ekstrakt 60%; forma wit. B1: chlorowodorek tiaminy; substancja przeciwzbrylająca: krzemionka bezpostaciowa; materiał kapsułki: kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 2 kapsułki:

  • Nasiona winorośli ekstrakt w tym 617 mg OPC, 650 mg
  • Fosfolipidy sojowe 300 mg
  • Rdestowiec ekstrakt w tym trans-resweratrol 150 mg 250 mg
  • Witamina B1  - 100 mg – 9090,9% RWS

(RWS – referencyjna wartość spożycia)

Zalecane spożycie:
1 kapsułka dwa razy dziennie, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania:
Produkt  zawiera składniki z przetwórstwa nasion soi. Osoby z potwierdzoną nadwrażliwością na przetwory soi nie powinny spożywać produktu. Osoby przyjmujące leki powinny spożywać produkt pod nadzorem lekarza.

Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących.

NaturDay
ND_S_LRESWER
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety Naturday i ich definicja

W współczesnej rzeczywistości suplementy diety stają się wolno taksą, gdy chodzi o ich codzienne zastosowanie. Z zasady są one przede wszystkim środkiem, który umożliwia na otrzymanie w ciągu dnia koniecznej liczby witamin a także minerałów. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób decydowało się korzystać z ich specyfiki? Codziennie przygotowywane posiłki nie zawsze wręczają ciału wystarczającej liczby składników odżywczych, a przecież to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać.

Informacje O Produktach Sklep Herbal24

Wpływ suplementów na zdrowie

Prawidłowo stosowane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, lecz także na urodę. Starlife dla kobiet i mężczyzn to specjalnie stworzony środek, który podnosi energię i polepsza samopoczucie każdej osoby, która pragnie się dobrze czuć w swoim ciele. Natomiast w dalszej kolejności istotnie może polepszyć się wygląd karnacji, paznokci, skóry a także oczywiście sylwetki. Ponadto usprawnia się wygląd całej figury, gdyż mimochodem organizm zrzuca nadmierne kilogramy, których już nie wymaga. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i dodatnią siłą."

Choroby wywołane brakiem witamin

"

Wbrew pretekstom znaczące braki witamin mogą być srogie dla zdrowia człowieka. " Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład wykonywanie odpowiednich badań. Szczególnie istotne jest spożywanie warzyw i owoców w rygorystycznym, nieprzetworzonym stanie. W zależności od rodzaju braku konkretnej witaminy można zmienić wiele chorób spowodowanych przez ich niedobór. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka stanowią najczęstsze objawy braku witamin. Ponieważ w dalszej kolejności, brak uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka.

Jak możemy podzielić suplementy ze względu na skład?

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. Jednak, aby bylo to możliwe potrzebny jest taki lek, który będzie miał korzystny dla nas skład. Ich zestaw powinien zawierać prawdziwe składniki, zawierające wystarczającą dozę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie konsumować w pewnej dawce. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także działania jelit jak również dostarczają im potrzebną ilość prozdrowotnych bakterii. Wspomnieć należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Produkt Naturday Suplementy

Jak podzielić suplementy Naturday ze względu na przeznaczenie?

Wspomaganie organizmu w zwrocie do zdrowia jest podstawowym przeznaczeniem opisywanych środków. Jednak, żeby były one skuteczne, muszą być odpowiednio dobrane. W głównej kolejności musimy określić własne zapotrzebowanie. Suplementy diety starlife mogą wspomagać zarówno odchudzanie, jak i uklad immunologiczny, pokarmowy jak również koncentrację. Mogą wspomagać zarówno układ odpornościowy, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet narządy wzroku. Na przykład starlife dla sportsmenów to nie tylko witaminy a także minerały, ale także aminokwasy. Rodzajem takiej grupy są sportowcy, którzy chętnie korzystają z suplementów zawierających aminokwasy.

Zażywanie suplementów Naturday w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno stanowiła w Polsce sferę nieznaną. Rodzin, które aspirują być witalne i szczęśliwe, a wraz ze zdrowiem powinny podążać zdrowo przygotowane pokarmy pełne składników pożywnych. Suplementacja jest specyfikiem, który pomaga we wspomnianym procesie zmiany i dzięki jakiemu można poprawić swoje zdrowie w krótszym czasie. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Wybranie sprawdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych źródeł może stać się drogą do porządnego zdrowia.

Regulacje prawne

Obecnie suplementy diety są dostępne dla wszystkich osób, które aspirują cieszyć się zdrowiem a także dodatnią energią. Forma suplementów jest bardzo różna, mogą to być między innymi popularne tabletki, drażetki lub proszek, który można dodać do posiłków. Suplementy diety wprowadzane do obrotu są specjalnie oznakowane. Przedstawiona jest równiez na nim metoda zastosowania jak również szczegółowy zestaw. O bezpieczeństwie suplementów świadczą także wymogi prawnicze, mówiące o ilości witamin i minerałów w każdej dozie. Zatem zdrowie i życie człowieka nie może być zagrożone.

Więcej Informacji Naturday

Czy suplementy są niezawodne?

Suplementy nie powodują zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka w momencie, w którym korzysta się z nich według zaleceń na opakowaniu. Dzięki nim można być pewnym, że ich użycie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza jeśli zużywa się je zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczać mogą również zalecenia spożywania suplementów przez lekarzy po szczegółowych badaniach. Wykonanie takich badań profilaktycznie także jest wskazane. Wtedy będziemy pewni, że wykorzystujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Porada u fachowca może być potrzebna, zwłaszcza w wypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych usług. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Opisywane produkty często są nieodzowne wtedy, gdy chcemy istotnie poprawić swoje zdrowie. Dzięki suplementom można w krótszym czasie uzupelnić zarówno witaminy, jak i minerały. Jednak koniecznie pamiętajmy o zdrowym stylu odżywiania się.

Typy suplementów diety

Klasyfikacja suplementów diety nie jest skomplikowany. W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Najbardziej znane suplementy stanowią takie, na które jest największe popyt. Są to między innymi środki witaminowo-minerałowe, wspomagające pamięć i koncentrację, odchudzanie jak również wspomagające pracę układów w organizmie. Niestety niepomyślna dieta często prowadzi do otyłości, a to sprawia, że ludzie aspirują zrzucić nadmierne kilogramy. Jednak powinna być ona wyłącznie akcentem podczas przygotowywania zdrowych dań.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.