OptiCykl MN Spirulina NaturDay

100% bezpieczne płatności
141,70 zł
Brutto

Opti Cykl MN® produkt z kategorii Naturday.  Wyjątkowa mieszanka naturalnych składników, wspiera komfort przed i podczas cyklu miesiączkowego, wpływając na ograniczenie poziomu krwawienia, poprawiając komfort podbrzusza oraz pozytywnie wpływając na równowagę emocjonalną.

Ilość

 OptiCykl MN wspiera równowagę emocjonalną kobiet 

Suplement Opti Cykl MN® od NaturDay skomponowany z myślą o potrzebach kobiet. Zawiera składniki wspomagające komfort przed i podczas cyklu menstruacyjnego. Naturalna mieszanka ziół, które skutecznie wpływają na  regulację cyklu, zmniejszenie obfitości krwawień oraz łagodzenie dolegliwości bólowych związanych z miesiączkowaniem czy upławami. Pamiętajmy, że problemy z układem rozrodczym zawsze warto skonsultować z ginekologiem.

Zalety:

 • łagodzi obfite krwawienia oraz ból
 • wpływa na regulację cyklu menstruacyjnego,
 • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego 
 • działanie przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Składniki aktywne:

Niepokalanek wspiera komfort przed i podczas cyklu miesiączkowego. Korzystnie oddziałuje na gospodarkę hormonalną i reguluje cykl miesiączkowy u kobiet. Systematyczne stosowanie niepokalanka  w okresie napięcia przedmiesiączkowego wpływa na zmniejszenie bólu występującego w przebiegu PMS oraz towarzyszącej drażliwości. Pomaga regulować proces krwawienia miesiączkowego oraz pozytywnie wpływa na płodność. Wykazuje silne właściwości moczopędne oraz wzmagające potliwość, dzięki czemu polecany jest w kuracjach odtruwających organizm. 

Przywrotnik wspiera komfort przed i podczas cyklu miesiączkowego. Zmniejsza bóle miesiączkowe, zmniejsza obfite miesiączkowanie, wzmacnia więzadła macicy. Dodatkowo wpływa łagodząco na objawy menopauzy.

Asparagus chroni i regeneruje kobiecy układ rozrodczy, wspiera utrzymanie płodności. Wpływa rozkurczowo na macicę, dzięki czemu bolesne miesiączki mają łagodniejszy przebieg. Jego substancje czynne wykazują aktywność zbliżoną do hormonów kobiecych.

Tasznik przynosi  ulgę w czasie obfitych i bolesnych miesiączek, zmniejszając ból i krwawienie. Wzmacnia zdrowie układu rozrodczego kobiety. Obecność rutyny zwiększa szczelność naczyń krwionośnych, zawiera również flawonoidy mające silne działanie antyoksydacyjne,opóźniające procesy starzenia organizmu. Tasznik jest źródłem witamin: C, K oraz A.

Krwawnik utrzymuje komfort podbrzusza w czasie przemian hormonalnych cyklu miesiączkowego. Wykazuje działanie przeciwzapalne dlatego bywa skuteczny w  stanach zapalnych pochwy, macicy i jajników, a także upławów. Wspiera regulacje cyklu menstruacyjnego. Niweluje uciążliwe objawy menopauzy.

Jasnota biała pomaga na obfite, bolesne miesiączki, działa łagodząco na stany zapalne narządów rodnych. Wpływa na likwidowanie upławów. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwkrwotoczne, ściągające, przeciwzapalne, antybakteryjne, żółciopędne, rozkurczowe i ułatwiające trawienie.

Liście malin wspomagają układ rozrodczy, szczególnie macicę. Z jednej strony wykazują działanie ściągające – wzmacniają macicę, z drugiej działają na nią rozkurczowo, więc są pomocne w łagodzeniu bólu miesiączkowego.

Dziurawiec pomaga utrzymać równowagę emocjonalną, łagodzą napięcia nerwowe i zmiany nastroju u kobiet w trakcie klimakterium. Substancje czynne dziurawca regenerują i wzmacniają. 

Zawartość składników w dziennej porcji produktu 2 kapsułki:

 • Przywrotnik pospolity ekstrakt 250 mg
 • Asparagus indyjski ekstrakt 240 mg
 • Malina ekstrakt 240 mg
 • Dziurawiec ekstrakt 60 mg
 • Krwawnik ekstrakt 40 mg
 • Janota biała ekstrakt 30 mg
 • Tasznik pospolity ekstrakt 20 mg
 • Niepokalanek mnisi ekstrakt 3,2 mg

materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zalecane przyjmowanie:
1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

NaturDay
ND_S_CYKLMN
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety?

Regularne stosowanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś naturalnym. Z reguły są one przede wszystkim środkiem, który umożliwia na otrzymanie w ciągu dnia potrzebnej ilości witamin a także minerałów. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich zastosowanie? Zdrowe funkcjonowanie organizmu zależne jest od tego jak dobrze jest on odżywiony. Niestety tradycyjne posiłki często nie dopełniają swojej roli i nie dostarczają nam wystarczającej liczby minerałów i witamin.

Oferta Sklepu Sklep Herbal24

Wpływ suplementów na zdrowie

Witalne organizm i strach potrzebuje właściwej liczby pozytywnych bodźców, miejskie życie może oddziaływać na organizm negatywie. Pośpiech i szybko przygotowywane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie rozpoczyna się poprawiać. Natomiast w dalszej kolejności istotnie może poprawić się wygląd karnacji, paznokci, skóry oraz oczywiście sylwetki. Najlepiej odżywiony organizm sprawia, że prościej jest zrzucić mu nadmierne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i dodatnią siłą."

Przypadłości wywołane niedoborem witamin

"

Wbrew pretekstom znaczące braki witamin mogą być srogie dla zdrowia człowieka. " Witaminy również są bardzo istotne i należy dbać o ich codzienne, częste dostarczanie razem z pokarmem. Zwłaszcza wyraźny brak w diecie warzyw i cytrusów może doprowadzić do niebezpiecznych chorób. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Rodzajem takiej przypadłości może być na przyklad rak lub cukrzyca. W dalszym ciągu mogą one powodować krzywicę u dzieci, cukrzycę oraz raka.

Jak możemy podzielić suplementy ze względu na zestaw?

Skład suplementów często jest prosty oraz naturalny. W głównej kolejności warto zapoznać się właśnie z nim. Ich zestaw powinien obejmować naturalne składniki, zawierające wystarczającą dawkę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie konsumować w pewnej dawce. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają również pracę jelit oraz wręczają im potrzebną dozę prozdrowotnych bakterii. Aminokwasy także powodują składnik niektórych suplementów. Właśnie z tego przyczyny radują się szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Czytaj Naturday Suplementy

Klasyfikacja suplementów Naturday ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w powrocie do zdrowia jest głównym przeznaczeniem przedstawianych specyfików. Jednak, żeby były one skuteczne, muszą być właściwie dobrane. W pierwszej kolejności musimy nazwać własne zapotrzebowanie. Suplementy diety starlife mogą wspomagać zarówno odchudzanie, jak i uklad odpornościowy, pokarmowy a także koncentrację. Zazwyczaj producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść zastosowanie danego wyrobu. Możemy podzielić suplementy również na grupy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie pozostałe działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Witalna dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportowcy muszą uzupełniać niedobory składników pożywnych spożywając konkretny suplement.

Spożywanie suplementów Naturday w Polsce

Suplementacja w Polsce nie stanowi już sfery, która jest tajemnicą. Jednak rosnąca ilość zachorowań, zwłaszcza na przypadłości miejskie tak zwane autoimmunologiczne, zrobiła, że społeczeństwo coraz bardziej swoją uwagę rozpoczęło kierować na wzniesienie klasy swojego trybu życia. Suplementacja jest specyfikiem, który pomaga we nadmienionym procesie zmiany i dzięki jakiemu można polepszyć swoje zdrowie w krótszym czasie. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Oprócz suplementacji należy również zadbać o prawidłowe odżywianie się i sporządzanie dań ze składników pochodzących z ekologicznych hodowli.

Jakie są polskie regulacje prawnicze?

Obecnie nikt nie zabrania stosowania suplementów w naszym kraju i są one dostępne dla każdej osoby, ktora chce poprawić swoje samopoczucie. Do obiegu są one wprowadzone między innymi w formie tabletek, pigułek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Suplementy diety wprowadzane do obrotu są specjalnie oznaczone. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich zastosowania. Regulacje prawne określają maksymalny poziom witamin jak również minerałów włączonych w dobowej dozie. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Szczegóły Naturday

Czy suplementy są bezpieczne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas codziennych obowiązków. Dzięki nim można być pewnym, że ich zastosowanie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza jeśli zużywa się je zgodnie z przepisaniem na pudełku. O bezpieczeństwie suplementów świadczyć mogą także zalecenia spożywania suplementów przez doktorów po szczegółowych badaniach. Warto zrobić takie badania także profilaktycznie, by zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że dany suplement nam pomoże.

Czy suplementy są potrzebne?

Właściwe badanie lub porada u fachowca może być potrzebna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Opisywane towary zazwyczaj są nieodzowne wtedy, gdy chcemy znacząco poprawić swoje zdrowie. W późniejszym okresie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w doskonałym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na witalny styl odżywiania jest konieczne, by zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Rodzaje sulementów diety

Rodzaje suplementów diety poniekąd są spójne z ich przeznaczeniem a także składem. Dlatego ich podział tak naprawdę jest bardzo prosty. Najbardziej znane suplementy powodują takie, na które jest największe popyt. Są to między innymi środki witaminowo-minerałowe, wspomagające pamięć i koncentrację, odchudzanie jak również wspomagające działania układów w organizmie. Niestety niezdrowa dieta zazwyczaj prowadzi do otyłości, a to sprawia, że ludzie aspirują zrzucić nadmierne kilogramy. Suplementacja powinna być wyłącznie akcentem do poprawnej i zdrowej diety.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.