OptiMigra Spirulina NaturDay

100% bezpieczne płatności
141,70 zł
Brutto

Opti Migra® - z kategorii Naturday , stanowi formułę, która zawiera ekstrakty z liścia miłorzębu, kory wierzby, nasion griffonii (znanej jako czarna fasola afrykańska), korzenia gastrodii, liścia złocienia maruny i ryboflawinę. Składniki Opti Migra® wspierają utrzymanie prawidłowego krążenia mózgowo-naczyniowego, prawidłowej równowagi hormonalnej, aktywności układu nerwowego, dobrej kondycji neurologicznej głowy, prawidłowej czynności układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowego widzenia. Przyczyniają się do ulgi w migrenie, łagodzą dolegliwości mózgowe.

Ilość

Opti Migra® stanowi formułę, która zawiera ekstrakty z liścia miłorzębu, kory wierzby, nasion griffonii (znanej jako czarna fasola afrykańska), korzenia gastrodii, liścia złocienia maruny i ryboflawinę.  Składniki Opti Migra® wspierają utrzymanie prawidłowego krążenia mózgowo-naczyniowego, prawidłowej równowagi hormonalnej, aktywności układu nerwowego, dobrej kondycji neurologicznej głowy, prawidłowej czynności układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowego widzenia. Przyczyniają się do ulgi w migrenie, łagodzą dolegliwości mózgowe.

Miłorząb wspieramikrokrążenieikrążenie peryferyjnejest korzystny dla utrzymania prawidłowego krążenia mózgowo-naczyniowego; utrzymania dobrych funkcji poznawczych  i procesu pamięciowego; utrzymania dobrego widzenia i słyszenia. Wspiera utrzymanie zrównoważonej kondycji nerwowej
i emocjonalnej.

Wierzba biała przyczynia się do utrzymania prawidłowej równowagi hormonalnej. Pomaga odprężyć się i utrzymać dobre samopoczucie.

Griffonia wspiera prawidłową aktywność układu nerwowego.

Złocień maruna przyczynia się do utrzymania prawidłowego krążenia krwi, wspiera mikrokrążenie. Łagodzi objawy menopauzy, wspiera utrzymanie dobrego psychicznego i fizycznego samopoczucia. Wspiera utrzymanie dobrej kondycji neurologicznej głowy. Przyczynia się do ulgi w migrenie, łagodzi dolegliwości mózgowe.

Ryboflawina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, utrzymaniu prawidłowego widzenia, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

 

Zawartość składników czynnych w dziennej porcji produktu

2 kapsułki

Formuła zastrzeżona Migren®

400 mg

Miłorząb dwuklapowy ekstrakt

200 mg

Wierzba biała ekstrakt

70 mg

Gastrodia wysoka ekstrakt

60 mg

Griffonia – czarna fasola afrykańskaekstrakt

30 mg

Ryboflawina (witamina B2)

25 mg – 1786% RWS

Złocień maruna ekstrakt

14 mg

(RWS – referencyjna wartość spożycia.)

 

Składniki:

liść miłorzębu dwuklapowego (Gingko bilobae Folium) ekstrakt DER 10 : 1;

kora wierzby białej (Salix alba Cortex) ekstrakt DER 10:1;

korzeń gastrodii wysokiej (Gastrodia elata Radix) ekstrakt DER 5:1;

nasiona griffonii (Griffonia simplicifolia Semen)ekstrakt DER 10:1;

liść złocienia maruny (Tanacetum partenium Folium) DER 10:1;

forma ryboflawiny:   ryboflawina (wytworzona ze skrobii kukurydzianej);

materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

 

Zalecane spożycie:

1-2 kapsułki dziennie, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

 

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość, nietolerancja fizjologiczna składników produktu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

 

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed ekspozycją na słońce.

NaturDay
ND_S_MIGRA
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety Naturday i ich definicja

Z czasem wzrasta ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowszych rozwiązań. Suplementy powodują wyjście, które posługuje do wzbogacenia powszednich posiłków w specjalne składniki pożywne. Ich niesamowite specyfiki sprawiają, że coraz więcej osób rozpoczęło interesować się ich użyciem. Codziennie organizm wymaga określonej dawki minerałów oraz witamin, niestety standardowe pokarmy nie zawsze są w stanie zaopatrzyć ich na tyle wiele, żeby utrzymać ciało i zdrowie w dobrej kondycji.

Oferta Sklep Herbal24

O wpływie suplementów na zdrowie

Używanie przedstawianego wyrobu potrafi mieć korzystny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, ponieważ jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem rozwierającym drzwi do dobrego nie tylko zdrowia, ale rownież wspaniałego samopoczucia. Natomiast w dalszej kolejności istotnie może polepszyć się wygląd cery, paznokci, skóry jak również oczywiście figury. Ponadto dobrze odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "Powyższe zalety są tylko wstępem do zalet powstających ze spożywania naturalnych suplementów."

Przypadłości wywoływane brakiem witamin

"

Nie tylko niedobór minerałów może być niesprzyjający dla człowieka. " Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład wykonywanie odpowiednich badań. Awitaminoza może poruszyć zwłaszcza osoby, u których niedobór jest w diecie cytrusów oraz warzyw. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obładowań chorobowych powiązanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Rodzajem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W łagodniejszych wypadkach brak witamin może powodować takie zaburzenia jak np. nadmierne wypadanie włosów.

Jak możemy podzielić suplementy ze względu na skład?

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. W pierwszej kolejności warto zaznajomić się właśnie z nim. Oprócz pospolicie wybitnych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można również o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuste. Zestaw suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o poprawną pracę jelit. Aminokwasy także powodują pierwiastek niektórych suplementów. Właśnie z tego przyczyny radują się szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Czytaj Naturday Suplementy

Klasyfikacja suplementów Naturday ze względu na przeznaczenie

Głównym przeznaczeniem przedstawianych specyfików jest poprawa zdrowia, doręczenie ciału tego, czego mu brakuje. Żeby rozpoznać te braki, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, kondycji lub wykonać odpowiednie badania. Starlife suplementy diety zdrowotnie działają według konkretnych wskazówek. Zazwyczaj producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść zastosowanie danego produktu. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy a także minerały, lecz również aminokwasy. Sportsmeni często prowadzą zdrową dietę, a jednak potrzebują ją uzupełniać, stosując suplementację.

Jedzenie suplementów Naturday w Polsce

Suplementacja w Polsce nie stanowi już dziedziny, która jest tajemnicą. Przyrost zachorowań na przypadłości tak zwane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób spowodowanych jest z reguły nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Suplementacja jest specyfikiem, który pomaga we nadmienionym procesie zmiany i dzięki któremu można polepszyć swoje zdrowie w krótszym czasie. Pomagają one w krótkim czasie polepszyć stan organizmu. Zakup stwierdzonych suplementów a także nabywanie cytrusów i warzyw ze stwierdzonych źródeł w Polsce powoli staje się już normą.

Regulacje prawnicze

Dzięki odpowiedniemu uprawnieniu suplementy są ogólnie dostępne dla każdej osoby, która pragnie polepszyć swoje zdrowie. Ich forma przybiera postać tabletek, pigułek, ampułek z płynem jak również proszku, który można dodać do posiłku. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznaczony. I na każdym z nich znajduje się informacja, która dotyczy możliwości jego użycia. Polskie regulacje prawne definiują akceptowalną dozę składników pożywnych w każdej dozie. Dlatego zdrowie i życie człowieka nie może być zagrożone.

Oferta Produkt Naturday

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Sprawiają one, że ich zgodne z zaleceniami stosowanie jest dobre dla organizmu i trudno sobie nimi zaszkodzić. W ostatnim czasie doktorzy coraz częściej przepisują takie specyfiki swoim pacjentom z niedoborami witaminowo - mineralnymi lub innymi przypadłościami. Warto wykonać takie badania również profilaktycznie, by zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że wiadomy suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Odpowiednie badanie lub porada u specjalisty może być konieczna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Dobrą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, ale również dietetyk lub naturoterapeuta. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam polepszyć swoje zdrowie. Dzięki suplementom diety starlife szybko te modyfikacji można wprowadzić i uzupełnić wszelkie braki. Trzeba jednak pamiętać, że przejście na zdrowy styl odżywiania jest konieczne, aby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Typy suplementów diety

Rodzaje suplementów diety poniekąd są konsekwentne z ich przeznaczeniem jak również składem. Dlatego ich podział tak naprawdę jest bardzo prosty. Wśród tych pożywnych specyfików możemy wyrożnić: nadmienione już suplementy dla sportsmenów, takie wspomagające pamięć i koncentrację jak również najbardziej znane witaminowo-minerałowe. Niestety niezdrowa dieta często prowadzi do nadwagi, a to sprawia, że ludzie pragną zrzucić zbędne kilogramy. Jedzenie suplementów to wyłącznie dodatek do zdrowej diety i należy o tym pamiętać.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.