OptiCardio Spirulina NaturDay

100% bezpieczne płatności
141,70 zł
Brutto

OptiCardio Spirulina produkt z kategorii NaturDaySuplement diety który dostarcza organizmowi niezbędnych substancji aktywnych, wspierających prawidłowe funkcjonowanie serca. Wspomaga krążenie peryferyjne i mikronaczyniowe,  utrzymanie prawidłowej zawartość tlenu w krwi tętniczej, działa przeciwutleniająco.

Ilość

Opti Cardio -  wsparcie dla serca

Suplement diety OptiCardio Spirulina od NaturDay został skomponowany w sposób, by dostarczać organizmowi najcenniejszych składników usprawniających pracę serca, wzmacniając układ sercowo-naczyniowy. Rekomendowany dla wszystkich osób, u których ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia jest największe. W skład produktu wchodzą naturalne ekstrakty roślinne z winogron, głogu, kory sosny oraz resweratrol. Wszystkie te składniki przyczyniają się  do poprawy pracy i funkcjonowania serca, utrzymania prawidłowej zawartość tlenu w krwi tętniczej, działają również przeciwutleniająco.

Najważniejsze składniki:

Opti Cardin® zastrzeżona formuła z ekstraktu pomarańczy chińskiej (Citrus X Sinensis)  zapewnia utrzymanie elastyczności tętniczej, pomaga chronić naczynia krwionośne przed wystąpieniem stanów zapalnych oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca. Wspiera prawidłowe ciśnienie krwi i rytm serca.

Głóg ekstrakt z owoców głogu jest źródłem witamin C i B, soli mineralnych i pektyn, obniża ciśnienie, zwiększa siłę skurczów serca, zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej. Wodno-alkoholowe wyciągi głogu działają inotropowo dodatnio na mięsień sercowy. Rozszerzają naczynia wieńcowe poprawiają krążenie wieńcowe, Działają antyarytmicznie, kardioprotekcyjnie (ochronnie na mięsień sercowy) i przeciwmiażdżycowo. Przedłużają refrakcję mięśni komór. Uszczelniają i wzmacniają naczynia krwionośne. Obniżają ciśnienie tętnicze krwi. Głóg to typowy lek nasercowy.

Szałwia czerwonokorzeniowa wspiera utrzymanie zdrowego systemu naczyniowego, mikronaczyniowego i utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Sosna śródziemnomorska wspiera mikrokrążenie, utrzymanie prawidłowej przepuszczalność kapilarnej,  wspiera kondycję ścianek naczyń krwionośnych oraz prawidłowe krążenie obwodowe.

Tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego; funkcjonowania układu nerwowego; funkcji psychologicznych  i prawidłowej pracy serca.

Resweratrol wzmacnia układ sercowo - naczyniowy, hamuje agregacje płytek krwi, co zapobiega powstawaniu zakrzepów. Jest stosowany w leczeniu cukrzycy oraz redukcji wagi. Działanie: Bogate w resweratrol są winogrona, głównie ich skórka. Z tego względu wina czerwone, otrzymane z fermentacji soku razem ze skórkami owoców, zawierają więcej resweratrolu niż wina białe. Resweratrol jest bardzo skutecznym przeciwutleniaczem oraz nietoksycznym fungicydem (środkiem antygrzybicznym)

Owoc winorośli (nasiona) wspiera komórki membran przeciwko destrukcyjnej aktywności wolnych rodników(działanie przeciwutleniające).

Zawartość składników czynnych w dziennej porcji produktu 2 kapsułki:

  • Pomarańcza chińska ekstrakt  - 200 mg
  • Głóg ekstrakt -  170 mg
  • Szałwia czerwonokorzeniowa  ekstrakt - 170 mg
  • Owoc winorośli ekstrakt - 120 mg
  • Resweratrol - 80 mg
  • Sosna śródziemnomorska - 30 mg
  • Tiamina (wit. B1) - 25 mg – 2272,7 % RWS

RWS –referencyjna wartość spożycia

Składniki: naowocnia pomarańczy chińskiej ekstrakt (Citrus sinensis Pericarpium) ekstrakt DER 10:1; kwiatostan głogu (Crataegus oxyacantha Inflorescentia) ekstrakt DER 10:1; nasiona owocu winorośli (Vitis vinifera Fructus Semen) ekstrakt  DER 10:1; korzeń  szałwii czerwonokorzeniowej (Salvia miltiorrhiza Radix) ekstrakt DER 10:1; resweratrol 98,5%; kora sosny śródziemnomorskiej (Pinus pinaster Cortex)ekstrakt DER 10:1; forma tiaminy: chlorowodorek tiaminy (witamina B1); materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zalecane spożycie:
1-2 kapsułki dziennie, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących .

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

NaturDay
ND_S_CARDIO
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można zaprezentować suplementy Naturday?

Częste używanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś naturalnym. W powszechnym rozumieniu powodują one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o brakujące witaminy jak również minerały. Ich wspaniałe specyfiki sprawiają, że coraz więcej osób rozpoczęło interesować się ich zastosowaniem. Codziennie przygotowywane posiłki nie zawsze dostarczają organizmowi wystarczającej liczby składników pożywnych, a wszak to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo funkcjonować.

Więcej Sklep Herbal24

O wpływie suplementów na zdrowie

Zdrowe organizm i duch potrzebuje właściwej liczby pozytywnych stymulantów, miejskie życie może wpływać na organizm negatywie. Pośpiech i szybko przygotowywane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie rozpoczyna się poprawiać. Dzięki niemu usprawnia się generalny wygląd pełnego ciała między innymi karnacji, figury, włosów. Ponadto usprawnia się wygląd całej figury, gdyż mimochodem organizm zrzuca nadmierne kilogramy, których już nie potrzebuje. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i pozytywną siłą."

Przypadłości wywoływane brakiem witamin

"

Zbyt duży spadek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Witaminy także są bardzo istotne i należy dbać o ich powszednie, regularne dostarczanie razem z posiłkiem. Szczególnie ważne jest jedzenie warzyw i cytrusów w rygorystycznym, nieprzetworzonym stanie. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obładowań chorobowych powiązanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka powodują najczęstsze symptomy niedoboru witamin. W łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może powodować takie zaburzenia jak np. obfite wypadanie włosów.

Podział suplementów ze względu na skład

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. Dlatego też w głównej kolejności warto się z nim zaznajomić. Ich skład powinien obejmować naturalne składniki, zawierające wystarczającą dozę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie konsumować w pewnej dawce. Zestaw suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o prawidłową pracę jelit. Natomiast aminokwasy powodują kolejną liczbę tych niemal leczniczych środków. Właśnie z tego powodu radują się wyjątkowym zainteresowaniem wśród sportowców.

Informacje Na Temat Oferty Naturday Suplementy

Podział suplementów Naturday ze względu na przeznaczenie

Choć przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w powrocie do porządnego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i potrzebuje konkretnego celu. Suplementy posiadają mnóstwo rozmaitych możliwości. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi pracę jelit, układu immunologicznego oraz odchudzanie. Na każdym pudełku powinny zostać wypisane konkretne cele danego wyrobu. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy oraz minerały, lecz również aminokwasy. Przykładem takiej ekipy są sportowcy, którzy ochoczo korzystają z suplementów zawierających aminokwasy.

Spożywanie suplementów Naturday w Polsce.

Suplementacja w Polsce stanowi wciąż branże, która jest dopiero poznawana i uzupełniana. Rodzin, które pragną być witalne i szczęśliwe, a wraz ze zdrowiem powinny kontynuować zdrowo przygotowywane posiłki pełne składników odżywczych. Zachodzi zatem konieczność zasięgnięcia udziale takiego specyfiku jak suplement. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znaczącej poprawie. Oprócz suplementacji należy także zadbać o prawidłowe odżywianie się i sporządzanie dań ze komponentów pochodzących z ekologicznych upraw.

Regulacje prawnicze

Aktualnie suplementy diety są dostępne dla całości osób, które aspirują cieszyć się zdrowiem a także dodatnią siłą. Pastylki, drażetki, ampułki z płynem, czy też puder stanowi różnorodną formę tych specyfików. Każda osoba może dopasować ją do swoich wymagań. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznakowany. I na każdym z nich znajduje się informacja, która dotyczy możliwości jego użycia. O bezpieczeństwie suplementów świadczą także wymogi prawnicze, informujące o liczby witamin i minerałów w każdej dawce. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Oferta Produktów Naturday

Czy suplementy diety są niezawodne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas codziennych obowiązków. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawnicze sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich zastosowaniem. O bezpieczeństwie suplementów świadczyć mogą także przepisania konsumowania suplementów przez lekarzy po drobiazgowych badaniach. Wykonanie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Jeżeli nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym wypadku suplementacja jest konieczna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady eksperta. Właściwą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, ale również dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku zmiany stylu życia. Dzięki suplementom można w krótszym czasie uzupelnić zarówno witaminy, jak i minerały. Nie można zapominać, że przejście na zdrowy styl życia jest potrzebne, żeby na dłuższy czas cieszyć się świetnym zdrowiem.

Rodzaje suplementów diety

Rodzaje suplementów diety poniekąd są konsekwentne z ich przeznaczeniem oraz składem. Ich typ jest bardzo logiczny z ich przeznaczeniem oraz składem. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportsmenów, wspomagające pamięć jak również koncentrację, na włosy i pamięć, jak i także najbardziej powszechne suplementy starlife środki na odchudzanie. Niestety niezdrowa dieta często prowadzi do otyłości, a to sprawia, że ludzie aspirują zrzucić zbędne kilogramy. Jednak powinna być ona wyłącznie dodatkiem podczas przygotowywania świeżych posiłków.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.