OptiMind Spirulina NaturDay

100% bezpieczne płatności
141,70 zł
Brutto

Składniki Opti Mind® wspierają zdolność koncentracji, uczenia się, aktywność poznawczą i umysłową. Chronią komórki nerwowe mózgu (w tym hipo-kampów), pobudzają procesy pamięciowe. Produkt z kategorii Naturday .

Ilość

Składniki Opti Mind® wspierają zdolność koncentracji, uczenia się, aktywność poznawczą i umysłową. Chronią komórki nerwowe mózgu (w tym  hipo-kampów), pobudzają procesy pamięciowe.  

Bazylia uświęcona wspiera prawidłowe krążenie związane z wydolnością i wrażliwością mózgu; przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej
i poznawczej, chroni komórki nerwowe i pobudza procesy pamięciowe.

Bakopa drobnolistna wspiera utrzymanie zdolności koncentracji i wydolności pamięciowej. Pomaga utrzymać dobre zdolności poznawcze i pamięciowez upływem czasu, postępem starzenia. Wspiera zdolność uczenia się. Wspiera krążenie naczyniowe i mikronaczyniowe związane z wydolnością mózgu. Wpływa  korzystnie na mózg (OUN) (w tym – hipokampy), utrzymanie pamięci krótko-  i długoterminowej oraz poziom inteligencji. Zapobiega rozwojowi reakcji stresowej, pomaga utrzymać zdrowy sen.

Różeniec pomaga w adaptacji do emocjonalnego stresu wysiłku fizycznego, korzystnie wpływa w zmęczeniu i bólach głowy wywołanych przez stres. Pobudza percepcję, korzystnie wpływa na stan umysłu. Korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy i utrzymanie ciśnienia naczyniowego. Wspiera prawidłowe krążenie krwi związane z wydolnością mózgu. Wspiera utrzymanie optymalnej aktywności poznawczeji umysłowej.

Miłorząb pomaga utrzymać właściwą wydolność mózgu u osób starszych. Przyczynia się do zachowania równowagi nerwowej. Wspiera równowagę umysłową.

 

Zawartość składników w dziennej porcji produktu

2 kapsułki

Formuła zastrzeżona Mindal®

240 mg

Miłorząb dwuklapowy ekstrakt

180 mg

Bazylia uświęcona

103 mg

Bakopa drobnolistna (Brahmi) ekstrakt

80 mg

Różeniec górski ekstrakt

57 mg

Krzyżownica var. tenuifoliaekstrakt

50 mg

Lecytyna

40 mg

 

Składniki:

Ziele bazylii uświęconej (Ocimum sanctum Herba) ekstrakt DER 10:1;

Kłącze krzyżownicy (Polygala tenuifolia Rhizoma) ekstrakt DER 10:1;

Liść miłorzębu  dwuklapowego (Ginkgo bilobae Folium) ekstrakt 10:1;

Liść bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri Folium) ekstrakt DER 10:1;

Korzeń różeńca górskiego (Sedum roseum Radix) ekstrakt DER 10:1;

Lecytyna (fosfatydylocholina) z żółtka jaja kurzego;

materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

 

Zalecane spożycie:

1-2 kapsułki dziennie, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

 

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących.

 

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym, niedostępnym dla małych dzieci.

NaturDay
ND_S_OPTIMIND
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety?

Częste używanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś przyrodniczym. Z reguły są one przede wszystkim specyfikiem, który pozwala na otrzymanie w ciągu dnia koniecznej liczby witamin oraz minerałów. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób decydowało się skorzystać z ich specyfiki? Zdrowe funkcjonowanie organizmu uzależnione jest od tego jak dobrze jest on odżywiony. Niestety tradycyjne posiłki często nie spełniają swojej roli i nie wręczają nam wystarczającej ilości minerałów i witamin.

Informacje O Produktach Sklep Herbal24

Wpływ suplementów na zdrowie

Używanie opisywanego wyrobu potrafi mieć korzystny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, gdyż jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Starlife dla kobiet jak również dla mężczyzn może stanowić środek do porządnego samopoczucia, zwiększonej energii w ciągu całego dnia a także oczywiście lepszego zdrowia organizmu. Poprawa wyglądu, cery, paznokci, włosów można rozumieć za wynik poboczny, który wywodzi się z dbania o swoje zdrowie. Najlepiej odżywiony organizm sprawia, że prościej jest zrzucić mu nadmierne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i pozytywną energią."

Przypadłości powodowane brakiem witamin

"

Nie tylko niedobór minerałów może być szkodliwy dla człowieka. " Witaminy także są bardzo istotne i należy dbać o ich powszednie, częste zaopatrywanie razem z posiłkiem. Ich niedobór widoczny może być także na skórze lub ogólnej kondycji organizmu. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Rodzajem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może wywoływać takie zakłócenia jak np. nadmierne wypadanie włosów.

Podział suplementów ze względu na zestaw

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. W głównej kolejności warto zaznajomić się właśnie z nim. Ich zestaw powinien obejmować nieszkodliwe składniki, obejmujące wystarczającą dawkę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie konsumować w bezpiecznej dawce. Skład suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o prawidłową pracę jelit. Nadmienić należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Czytaj Naturday Suplementy

Klasyfikacja suplementów Naturday ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w powrocie do zdrowia jest podstawowym przeznaczeniem przedstawianych środków. Jednak, by były one efektywne, muszą być odpowiednio dobrane. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ odpornościowy, pokarmowy, koncentrację. Na każdym opakowaniu powinny zostać wypisane konkretne cele danego wyrobu. Niektóre ekipy odbiorców od razu wiedzą czego wymaga ich organizm. Zdrowa dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportsmeni muszą uzupełniać niedobory komponentów pożywnych spożywając konkretny suplement.

Zażywanie suplementów Naturday w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi wciąż branże, która jest dopiero poznawana i modyfikowana. Rodzin, które pragną być witalne i szczęśliwe, a wraz ze zdrowiem powinny podążać zdrowo przygotowane pokarmy pełne składników pożywnych. Jednak zmiany nie są łatwe i zwłaszcza na początkowym etapie może zajść konieczność użycia zwłaszcza witaminowo-mineralnego wspomagacza. Pomagają one w krótkim czasie poprawić stan organizmu. Ponadto na pewno warto zadbać o ekologiczne źródło kupowanych warzyw oraz owoców.

Jakie są polskie regulacje prawne?

Ogólna dostępność suplementów dla dorosłych osób świadczyć może o ich bezpieczeństwie. Ich forma przybiera postać tabletek, pigułek, ampułek z płynem a także pudru, który można dodać do posiłku. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznakowany. To rownież na opakowaniu znajdują się dane dotyczące ich spożycia. Maksymalny poziom witamin a także minerałów określają konkretne regulacje prawne. Dzięki temu, nie powodują one zagrożenia dla życia człowieka.

Oferta Naturday

Czy suplementy diety są niezawodne?

Jak już wspomniano regulacje prawnicze dotyczące przedstawianych środków dbają o to, żeby były one niezawodne. Jednocześnie należy koniecznie stosować do przepisań na opakowaniu. Zdarza się, że po lekarskich badaniach lekarze także zalecają suplementy w ramach leczniczej prewencji. Badania mogą pokazać niedobory w organizmie, dlatego warto je zrobić. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że dany suplement nam pomoże.

Czy suplementy są nieodzowne?

Porada u specjalisty może być konieczna, zwłaszcza w wypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych usług. Dobrą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, ale również dietetyk lub naturoterapeuta. Opisywane produkty zazwyczaj są potrzebne wtedy, gdy chcemy istotnie polepszyć swoje zdrowie. W późniejszym czasie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w doskonałym stanie przez dłuższy czas. Nie można zapominać o witalnej diecie a także aktywności fizycznej, która również poprawia nasze samopoczucie i podnosi poziom sile.

Typy suplementów diety

Nie trudno zmienić rodzaje suplementów diety, zwlaszcza jeśli już niektore z nich zostały wymienione. Dlatego też ich klasyfikacja może zostać ułatwiony. Wśród tych odżywczych specyfików możemy wyrożnić: wspomniane już suplementy dla sportsmenów, takie wspomagające pamięć i koncentrację jak również najbardziej znane witaminowo-minerałowe. Niestety niezdrowa dieta zazwyczaj prowadzi do otyłości, a to sprawia, że ludzie pragną zrzucić nadmierne kilogramy. Suplementacja powinna być jedynie akcentem do poprawnej i witalnej diety.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.