Lecytyna Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
124,60 zł
Brutto

LECYTYNA od  Nature's Sunshine to wyjątkowy suplement diety wyprodukowany z naturalnej soi. Wspiera pamięć i koncentrację oraz pomaga obniżyć cholesterol.

Ilość

LECYTYNA - Suplement Na Pamięć i Koncentrację Organizmu


Lecytyna sojowa od Nature’s Sunshine to doskonały suplement diety wyprodukowany z naturalnej soi. Soja to roślina strączkowa znana w Azji od 5 tysięcy lat. Używa się jej w produkcji produktów farmakologicznych oraz żywności. Jest wyśmienitym źródłem białka i dlatego często zastępuje wegetarianom mięso.  W organizmie człowieka pełni bardzo istotną rolę. Lecytyna jest składnikiem każdej komórki ciała i wchodzi w skład błon komórkowych. Bierze udział w wielu procesach przemiany materii oraz ma właściwości mieszania tłuszczów z wodą, przez co pomaga we wchłanianiu witamin rozpuszczalnych w wodzie. Lecytyna to również bardzo ważny element składowy mózgu i tkanki nerwowej. Jest bogata w fosfatydylocholiny (PC) i fosfatydyloinozytole (PI). Lecytyna naczęściej kojarzy się ze wspomaganiem zdolności myślowych i procesów uczenia się, zapamiętywania. Polecana dla osób pracujących umysłowo, przygotowującym się do egzaminów oraz seniorom, u których z wiekiem kondycja układu nerwowego ulega pogorszeniu.  Najwięcej lecytyny można znaleźć w produktach zwierzęcych (wątrobie i jajach), jak również roślinnych: orzeszkach ziemnych, czy kiełkach pszenicy.Lecytynę od Nature’s Susnhine polecamy szczególnie osobom, których dieta nie jest bogata w te produkty. Uzupełnianie niedoborów tej substancji korzystnie wpłynie na znaczną poprawę funkcjonowania organizmu.

Lecytyna – zalety:

  • Stymuluje układ nerwowy, wspomaga koncentrację i procesy zapamiętywania,
  • dzięki właściwościom mieszania tłuszczów, lecytyna pomaga we wchłanianiu witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, czyli A, D, E i K.
  • obniża poziom cholesterolu,
  • działa ochronnie na wątrobę i wspiera procesy trawienne,
  • wspomaga przemianę materii,
  • opóźnia procesy starzenia organizmu
  • przyspiesza regenerację organizmu po wysiłku fizycznym.


Składniki: lecytyna sojowa; otoczka kapsułki: żelatyna,glicerol.

Kluczowe składniki:

Zawartość w zalecanej porcji (2 kaps.):

Lecytyna sojowa ........................................ 1120 mg*

*Nie określono referencyjnych wartości spożycia.

Dzienna zalecana porcja do spożycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Czytaj też o Natures Sunshine Kosmetyki

NS_S_LECYTYNA
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety Natures Sunshine?

W dzisiejszej rzeczywistości suplementy diety stają się wolno taksą, jeżeli chodzi o ich codzienne użycie. Prawie każdy zużywa także suplement w formie na przykład magnezu, jako sposób na jego wypełnienie w organizmie. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób postanowiło korzystać z ich specyfiki? Codziennie organizm potrzebuje określonej dawki minerałów jak również witamin, niestety typowe pokarmy nie zawsze są w stanie zaopatrzyć ich na tyle dużo, aby utrzymać organizm i zdrowie w dobrej formie. Więcej ciekawostek Natures Sunshine Suplementy .

Wpływ suplementów na zdrowie

Zdrowe ciało i strach wymaga odpowiedniej ilości pozytywnych stymulantów, miejskie życie może wpływać na organizm negatywie. Pośpiech i szybko przygotowane posiłki mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie zaczyna się usprawniać. Poprawę zdrowia na pewno w późniejszym czasie będziemy mogli zauważyć w formie wzniesienia stanu skóry, włosów lub paznokci. Lepiej odżywiony organizm sprawia, że łatwiej jest zrzucić mu zbędne kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i swobodą poruszania się . " Więcej ciekawostek Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Przypadłości wywołane niedoborem witamin

"

Zbytnio duży ubytek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Witaminy także są bardzo ważne i należy dbać o ich powszednie, regularne dostarczanie razem z posiłkiem. Awitaminoza może poruszyć zwłaszcza osoby, u których brak jest w diecie cytrusów jak również warzyw. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obciążeń chorobowych związanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Rodzajem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W innych, nieco łagodniejszych przypadkach niedobór witamin może wywoływać zakłócenia zdrowia, takie jak wypadanie włosów lub zespół suchego oka.

Klasyfikacja suplementów Natures Sunshine ze względu na skład

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. Warto się z nim zaznajomić, by być świadomym zakupionego produktu. Ich skład powinien obejmować bezpieczne składniki, zawierające wystarczającą dozę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie spożywać w pewnej dozie. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także pracę jelit jak również dostarczają im konieczną dozę prozdrowotnych bakterii. Aminokwasy również powodują składnik niektórych suplementów. Właśnie z tego powodu radują się wyjątkowym zainteresowaniem wśród sportowców.

Klasyfikacja suplementów Natures Sunshine ze względu na przeznaczenie

Ludzki organizm potrzebuje konkretnego celu, z tego przyczyny warto wybrać taki środek wspomagający zdrowie, dzięki któremu osiągniemy konkretny punkt docelowy w danym obszarze organizmu. Starlife suplementy diety zdrowotnie działają według konkretnych wytycznych. Konkretne działanie każdego suplementu możemy przeczytać często na jego pudełku. Na przykład starlife dla sportsmenów to nie tylko witaminy a także minerały, ale także aminokwasy. Rodzajem takiej ekipy są sportowcy, którzy chętnie korzystają z suplementów zawierających aminokwasy. Szczegółowe informacje Kosmetyki Bremani Care.

Zażywanie suplementów w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno wyznaczała w Polsce sferę obcą. Rodzin, które aspirują być witalne i szczęśliwe, a wraz ze zdrowiem powinny kontynuować zdrowo przygotowane posiłki pełne składników pożywnych. Zwłaszcza na początku zachodzi potrzeba dostosowania przebiegów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Oprócz suplementacji należy także zadbać o prawidłowe odżywianie się i tworzenie posiłków ze komponentów pochodzących z ekologicznych hodowli.

Regulacje prawne

Dzięki stosownemu prawu suplementy są ogólnie dostępne dla każdej osoby, która pragnie polepszyć swoje zdrowie. Tabletki, pigułki, ampułki z płynem, czy też proszek stanowi różnorodną formę tych specyfików. Każda jednostka może dopasować ją do swoich preferencji. Suplementy diety wprowadzane do obiegu są specjalnie oznaczone. Opisana jest równiez na nim metoda zastosowania a także szczegółowy skład. Maksymalny pułap witamin oraz minerałów określają konkretne regulacje prawnicze. Dzięki temu, nie powodują one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Dzięki nim można być pewnym, że ich zastosowanie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza jeśli spożywa się je zgodnie z przepisaniem na opakowaniu. W ostatnim czasie lekarze coraz częściej przepisują takie specyfiki swoim pacjentom z niedoborami witaminowo - mineralnymi lub innymi przypadłościami. Badania mogą pokazać braki w organizmie, dlatego warto je zrobić. Wtedy będziemy pewni, że stosujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Właściwe badanie lub porada u fachowca może być konieczna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Każdy z nich będzie mógł pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam polepszyć swoje zdrowie. W późniejszym czasie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w korzystnym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na witalny styl odżywiania jest konieczne, by zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Rodzaje suplementów diety

Podział suplementów diety nie jest skomplikowany. W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Zatem można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportsmenów, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niepomyślny zwyczaj życia wiedzie do otyłości. Zażywanie suplementów to wyłącznie dodatek do witalnej diety i należy o tym pamiętać.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.