Lucerna Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
47,60 zł
Brutto

LUCERNA Nature's Sunshine Suplement Dla Kobiet Lucerna siewna wyjątkowy suplement diety o szerokim zastosowaniu dla organizmu, źródło witamin i minerałów. Dzięki niej obniżysz poziom złego cholesterolu, wzmocnisz odporność, oczyścisz organizm z toksyn. 

Ilość

LUCERNA bogactwo witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu

SUPLEMENT DIETY - Natures Sunshine Suplement Dla Kobiet


Lucerna siewna suplement diety od Natures Sunshine - od wieków ceniona jest za swoje wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Uzyskuje je dzięki korzeniom, które sięgają nawet do 10 metrów głębokości. Uważa się, że to dzięki nim roślina wchłania minerały, które obecne są w głębszych powierzchniach gruntu. Lucerna należy do rodziny bobowatych. Rodzimy obszar jej występowania to Afryka Północna, Azja i Europa. W tej chwili jest rośliną spotykaną w niemal wszystkich regionach świata.
Nature's Sunshine Lucerna jest bogata w składniki odżywcze, w tym witaminy A, B1, B3 (niacyna), B5 (kwas pantotenowy), B6, B9 (kwas foliowy), B12, C, D, E i K, a także biotynę, aminokwasy, chlorofil, enzymy trawienne i białko. Lucerna zawiera również minerały: wapń, miedź, żelazo, magnez, fosfor, potas i cynk, a także liczne minerały śladowe. Jej bogata zawartość enzymatyczna i odżywcza wspiera zdrowe trawienie i przyswajanie składników odżywczych oraz zdrowy apetyt. Sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii jelitowych. Wpływa na obniżenie poziomu frakcji LDL cholesterolu. Zawiera chlorofil który wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn i redukuje zakwaszenie. Ziele lucerny siewnej pomaga też kobietom w utrzymaniu dobrej kondycji seksualnej.

Lucerna i  jej wyjątkowe właściwości:

  • obniża poziom „złego” cholesterolu,
  • wykazuje działanie antyoksydacyjne,
  • wspomaga trawienie,
  • wzmacnia system immunologiczny,
  • działa przeciwzapalnie,
  • wzmacnia siły witalne u osób starszych,
  • zawartość minerałów  poprawia funkcjonowanie organizmu,
  • spowalnia procesy starzenia się,
  • wpływa na poprawę kondycji skóry.


Składniki: 
lucerna siewna; otoczka kapsułki: żelatyna

Kluczowe składniki:

Zawartość w zalecanej porcji (6 kaps.):

Lucerna siewna .......................................... 2040 mg*

*Nie określono referencyjnych wartości spożycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:  2 kapsułki 3 razy dziennie w trakcie posiłku

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NS_S_LUCER
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można zaprezentować suplementy Natures Sunshine?

Z czasem rośnie ludzka świadomości, a wraz z nimi użycie coraz to nowocześniejszych rozwiązań. W powszechnym pojmowaniach stanowią one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o brakujące witaminy jak również minerały. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób decydowało się korzystać z ich specyfiki? Codziennie przygotowywane pokarmy nie zawsze dostarczają ciału wystarczającej liczby składników odżywczych, a wszak to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać. Więcej ciekawostek Natures Sunshine Suplementy .

Wpływ suplementów Natures Sunshine na zdrowie

Poprawnie używane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, lecz także na urodę. Starlife dla kobiet a także dla mężczyzn może stanowić środek do porządnego samopoczucia, zwiększonej sile w ciągu całego dnia jak również naturalnie wyższego zdrowia organizmu. Poprawa wyglądu, cery, paznokci, włosów można rozumieć za wynik poboczny, który pochodzi się z dbania o własne zdrowie. Ponadto usprawnia się wygląd całej sylwetki, gdyż mimochodem organizm zrzuca zbędne kilogramy, których już nie wymaga. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i dodatnią energią." Czytaj dalej Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Choroby wywoływane niedoborem witamin

"

Wbrew pretekstom znaczące braki witamin mogą być srogie dla zdrowia człowieka. " Dlatego warto sprawdzać ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład wykonywanie właściwych badań. Ich brak widoczny może być również na skórze lub ogólnej formie organizmu. W zależności od rodzaju braku konkretnej witaminy można zmienić wiele chorób wywołanych przez ich niedobór. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. W innych, nieco łagodniejszych wypadkach brak witamin może wywoływać zaburzenia zdrowia, takie jak wypadanie włosów lub zespół suchego oka.

Klasyfikacja suplementów Natures Sunshine ze względu na zestaw

Przeznaczenie suplementu bardzo często zależne jest od jego składu. Warto się z nim zapoznać, by być świadomym zakupionego produktu. Najbardziej znane są naturalnie suplementy z witaminami i minerałami, jednak niektóre z nich zawierają także na przykład składniki pochodzące z roślin. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także działania jelit a także wręczają im potrzebną porcję prozdrowotnych bakterii. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej. Nic zatem dziwnego, że najczęściej interesują się nimi osoby uprawiające sport.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Podstawowym przeznaczeniem opisywanych środków jest poprawa zdrowia, doręczenie ciału tego, czego mu brakuje. Żeby uznać te niedobory, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, formie lub wykonać właściwe badania. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ immunologiczny, pokarmowy, koncentrację. Często producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść użycie danego produktu. Możemy podzielić suplementy również na grupy konkretnych osób, starlife dla sportsmenów mają zupełnie pozostałe działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Rodzajem takiej grupy są sportowcy, którzy ochoczo korzystają z suplementów zawierających aminokwasy. Szczegółowe informacje Kosmetyki Bremani Care.

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno stanowiła w Polsce dziedzinę obcą. Jednak rosnąca liczba zachorowań, zwłaszcza na przypadłości miejskie tak zwane autoimmunologiczne, zrobiła, że społeczeństwo coraz bardziej swoją uwagę zaczęło kierować na polepszenie jakości swojego trybu życia. Jednak zmiany nie są proste i zwłaszcza na startowym etapie może zajść potrzeba zastosowania zwłaszcza witaminowo-mineralnego wspomagacza. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Wybranie sprawdzonych suplementów lub kupowanie żywności z ekologicznych pochodzeń może stać się drogą do dobrego zdrowia.

Jakie są polskie regulacje prawne?

Dzięki stosownemu uprawnieniu suplementy są ogólnie dostępne dla każdej osoby, która pragnie poprawić swoje zdrowie. Ich forma przybiera postać tabletek, pigułek, ampułek z płynem oraz pudru, który można dodać do pokarmu. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznaczony. Opisana jest równiez na nim metoda zastosowania a także szczegółowy zestaw. O bezpieczeństwie suplementów świadczą także wymogi prawnicze, mówiące o liczby witamin i minerałów w każdej dawce. Dzięki temu, nie stanowią one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Sprawiają one, że ich zgodne z przepisaniami używanie jest dobre dla organizmu i trudno sobie nimi zaszkodzić. Zdarza się, że po medycznych badaniach doktorzy także przepisują suplementy w ramach leczniczej prewencji. Warto zrobić takie badania również profilaktycznie, by zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że wiadomy suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Porada u eksperta może być potrzebna, zwłaszcza w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych usług. Właściwą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, lecz również dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementacyjne wsparcie może być nam potrzebne zwłaszcza wtedy, gdy niedobór nam odpowiedniej wiedzy do przeprowadzenia zmian. Dzięki suplementom można w krótszym czasie uzupelnić zarówno witaminy, jak i minerały. Nie można zapomnieć o witalnej diecie a także aktywności fizycznej, która także usprawnia nasze samopoczucie i podnosi poziom sile.

Rodzaje sulementów diety

Nie trudno zmienić rodzaje suplementów diety, zwlaszcza gdy już niektore z nich zostały wymienione. Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Dlatego można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportowców, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niezdrowy zwyczaj życia wiedzie do nadwagi. Jednak należy pamiętać, że suplementacja stanowić powinna dodatek do naszego życia i nie powinniśmy od niej uzależniać swojego zdrowia.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.