Zestaw Slim Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
770,00 zł
Brutto

ZESTAW SLIM ZESTAW SUPLEMENTÓW DIETY SZCZUPŁY ZNACZY ZDROWSZY Zestaw Slim - Nature's Sunshine Suplementy Na Odchudzanie - tworzą suplementy wyprodukowane z największą starannością o zachowanie naturalnych właściwości składników. I

Ilość

ZESTAW SLIM

ZESTAW SUPLEMENTÓW DIETY


SZCZUPŁY ZNACZY ZDROWSZY

Zestaw Slim -Natures Sunshine Suplementy Na Odchudzanie - tworzą suplementy wyprodukowane z największą starannością o zachowanie naturalnych właściwości składników. Ich połączenie pozwoliło nam uzyskać unikatowy na rynku zestaw, który będzie ogromnym wsparciem Twoich wysiłków w walce o szczupłą sylwetkę. W Zestawie Slim umieszczono aż 9 produktów! Każdy z nich pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Dodaj Zestaw Slim do codziennej zdrowej diety, a już niebawem zobaczysz pierwsze efekty!

Skład zestawu:
Pieprz Cayenne & Czosnek & Pietruszka, Loclo, 2 opakowania SmartMeal, 2 opakowania Carbo Grabbers, 3 opakowania Pochłaniacza Tłuszczu


PIEPRZ CAYENNE & CZOSNEK & PIETRUSZKA
SUPLEMENT DIETY

ZAPEWNIJ SOBIE WSPARCIE W ODCHUDZANIU!

Wypróbuj powszechnie znane właściwości pieprzu kajeńskiego i czosnku. Czosnek (Allium sativum) zwiększa wrażliwość insulinową organizmu oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm cukru w organizmie. Czosnek wpływa również na utrzymanie normalnego poziomu cholesterolu. Pieprz cayenne wspomaga odchudzanie w ramach diety odchudzającej.


POCHŁANIACZ TŁUSZCZU
SUPLEMENT DIETY

WSPIERAJ TRAWIENIE! ZADBAJ O ZDROWIE JELIT!

Jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie Nature’s Susnhine Products. Swoje działanie zawdzięcza starannie dobranym składnikom. Produkt tworzy opatentowana mieszanka gumy śluzowej guarowej, babki jajowatej, gwiazdnicy pospolitej i lecytyny sojowej. Dzięki zawartości babki jajowatej Pochłaniacz Tłuszczu pomaga zachować zdrowe jelita, a przede wszystkim ułatwia trawienie.

SMART MEAL
SUPLEMENT DIETY

KONTROLUJ APETYT! UZUPEŁNIAJ WITAMINY I MINERAŁY!

Koktajl odżywczy Smart Meal pomoże Ci zarządzać Twoją wagą w ramach stosowanej diety, zmniejszyć apetyt i po prostu poczuć się świetnie. Mieszanka wysokiej jakości niemodyfikowanego genetycznie białka z soi i grochu to klucz do utrzymania masy mięśniowej.Smart Meal zawiera 1000 mg siemienia lnianego, które wspomaga uczucie sytości, dzięki czemu czujesz się świetnie w swoim ciele. Smart Meal to połączenie najwyższej jakości składników i doskonałego smaku, które będzie wspierać Twoje wysiłki w kontroli wagi,  ale  również doskonałe źródło wielu witamin i minerałów. Do gotowego koktajlu możesz dodać ulubione owoce, aby uzyskać idealny smak Smart Meal.

POLECAMY DO DRUGIEGO ŚNIADANIA LUB PODWIECZORKU.

LOCLO
SUPLEMENT DIETY

ZAHAMUJ APETYT! WSPIERAJ TRAWIENIE!

Doskonałe źródło błonnika pokarmowego, który pomoże Ci zahamować apetyt! Jedna porcja produktu (9,5 g) dostarcza go aż 3,8 g. Loclo zawiera rozpuszczalne oraz nierozpuszczalne włókna błonnika pochodzącego z jabłek i otrąb owsianych! Jednak Loclo to coś znacznie więcej niż błonnik. W składzie produktu znajdziemy m.in. cynamon, rozmaryn. Cynamon pobudza trawienie, pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu cukru we krwi. Rozmaryn pomaga wspierać prawidłowe działanie wątroby, przyczynia się do komfortu pokarmowego oraz przyczynia się do lepszego trawienia tłuszczu.

CARBO GRABBERS
SUPLEMENT DIETY

Każda kapsułka produktu to aż 300 mg ekstraktu o nazwie fasolamina! Ze względu na swoje właściwości produkt jest jedną z najpopularniejszych pozycji w gamie produktów dietetycznych w Stanach Zjednoczonych. Nazwa Carbo Grabbers w tłumaczeniu na język polski oznacza Pochłaniacz Cukru.


Nature’s Sunshine zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zadbaj o siebie z Kosmetyki Bremani Care

NS_S_ZSLIM
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety Natures Sunshine?

Z czasem wzrasta ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowszych rozwiązań. Suplementy stanowią rozwiązanie, które służy do wzbogacenia codziennych dań w specjalne składniki pożywne. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Codziennie przygotowywane posiłki nie zawsze dostarczają organizmowi wystarczającej ilości komponentów pożywnych, a wszak to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać. Szczegółowe informacje Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne

Wpływ suplementów Natures Sunshine na zdrowie

Stosowanie przedstawianego wyrobu potrafi mieć korzystny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, ponieważ jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem otwierającym drzwi do porządnego nie tylko zdrowia, lecz rownież wspaniałego samopoczucia. Dzięki niemu poprawia się ogólny wygląd całego ciała między innymi karnacji, figury, włosów. Ponadto poprawia się wygląd całej figury, gdyż mimochodem organizm zrzuca zbędne kilogramy, których już nie wymaga. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i beztroską ruchu. " Czytaj więcej Natures Sunshine Kosmetyki.

Przypadłości wywołane niedoborem witamin

"

Nie tylko brak minerałów może być niesprzyjający dla człowieka. " Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład robienie odpowiednich badań. Zwłaszcza wyraźny niedobór w diecie warzyw i cytrusów może doprowadzić do niebezpiecznych chorób. Awitaminoza może prowadzić do rzędu obładowań chorobowych związanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. Ponieważ w dalszej kolejności, brak uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka.

Jak możemy podzielić suplementy Natures Sunshine ze względu na skład?

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. Warto się z nim zapoznać, żeby być świadomym zakupionego wyrobu. Najbardziej znane są naturalnie suplementy z witaminami i minerałami, jednak niektóre z nich zawierają także na przykład składniki pochodzące z roślin. Skład suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o poprawną pracę jelit. Natomiast aminokwasy stanowią następną grupę tych niemal leczniczych specyfików. Właśnie z tego powodu cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem wśród sportowców.

Klasyfikacja suplementów Natures Sunshine ze względu na przeznaczenie

Choć przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w zwrocie do dobrego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i potrzebuje konkretnego celu. Starlife suplementy diety zdrowotnie funkcjonują według konkretnych wytycznych. Konkretne działanie wszelkiego suplementu możemy przeczytać zazwyczaj na jego pudełku. Możemy podzielić suplementy również na grupy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie pozostałe działanie, niż preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Zdrowa dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportowcy muszą uzupełniać braki komponentów pożywnych spożywając konkretny suplement. Czytaj więcej Natures Sunshine Suplementy .

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej spotykane w domach polskich rodzin. Wzrost zachorowań na choroby tak zwane nieuleczalne, determinuje rozwój branży suplementacyjnej. Większość chorób spowodowanych jest z zasady nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza życiem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zachodzi zatem potrzeba zasięgnięcia udziale takiego specyfiku jak suplement. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Wybranie stwierdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych pochodzeń może stać się drogą do porządnego zdrowia.

Regulacje prawne

Powszechna dostępność suplementów dla dorosłych osób świadczyć może o ich bezpieczeństwie. Do obrotu są one wprowadzone między innymi w postaci pastylek, drażetek, saszetek z proszkiem lub ampułek z płynem. Właściwe oznakowanie suplementów jest potrzebne. I na każdym z nich znajduje się informacja, która dotyczy różne opcje jego użycia. Polskie regulacje prawnicze określają dopuszczalną dawkę składników pożywnych w każdej dozie. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Dzięki nim można być pewnym, że ich użycie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza jeżeli spożywa się je zgodnie z przepisaniem na pudełku. W ostatnim czasie doktorzy coraz częściej zalecają takie medykamenty swoim pacjentom z niedoborami witaminowo - mineralnymi lub innymi dolegliwościami. Wykonanie takich badań profilaktycznie także jest wskazane. Wtedy będziemy pewni, że wykorzystujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Wykonanie badań a także porada u eksperta jest wskazana w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni jaki suplement zakupić. Może nim być zarówno lekarz, jak i dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku zmiany stylu życia. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w szybkim czasie można powstałe braki uzupełnić. Nie można zapominać, że przejście na zdrowy styl życia jest konieczne, by na dłuższy czas cieszyć się korzystnym zdrowiem.

Typy suplementów diety

Przeznaczenie a także sklad suplementów określa rownież jego typ Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Dlatego można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportowców, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Nieodpowiednie odżywianie się w rezultacie prowadzić może do nadwagi i nadwagi. Dlatego też bardzo często pierwszym celem suplementacji wśród ludzi jest chęć odchudzenia się. Jednak powinna być ona wyłącznie akcentem podczas przygotowywania zdrowych posiłków.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.