ZESTAW PRO Senior Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
637,00 zł
Brutto

ZESTAW PRO SENIOR - Nature's Sunshine Suplementy Dla Seniorów - Odpowiednie wsparcie i opieka mogą uczynić życie pogodnym.Żyjemy dziś szybko i intensywnie.

Ilość

ZESTAW PRO SENIOR

Odpowiednie wsparcie i opieka mogą uczynić życie pogodnym.


Żyjemy dziś szybko i intensywnie. Żyjemy w  przeświadczeniu, że zawsze będziemy młodzi. I że problemy starości nas nie dotkną. Nic bardziej mylnego. Osoby w podeszłym wieku zasługują na szacunek, wsparcie i opiekę. Dokładnie tak jak młodsi, gdy się zestarzeją. Na starość pracujemy przez całe życie - również dbając o relacje z rodzicami, dziadkami i dziećmi, którym codziennie dajemy wzór. Na starość warto zachować dobre relacje z najbliższymi, ale też warto zachować zdrowie. Twój organizm w zaawansowanym wieku wymaga specjalnego traktowania.

KONTROLUJ CHOROBY
Przewlekłe choroby skracają życie, o ile są źle kontrolowane.
• Przyjmuj leki regularnie, nawet na choroby, które nie bolą (np. nadciśnienie czy cukrzyca, choroby płuc, nerek, kości). Zmniejszasz w ten sposób ryzyko powikłań, np. udaru czy zawału.
• Jeśli jeszcze nie masz tego za sobą, odstaw papierosy. Nawet teraz nie jest za późno, aby wydłużyć sobie życie.
• Zawsze jeśli niepokoi cię stan zdrowia lub jakiś objaw, zgłoś się do lekarza!

UTRZYMAJ ZDROWE KOŚC
Zdrowie kości to nie tylko witamina D i wapń! Potrzebują też regularnego ruchu i obciążania mięśni i stawów. Dobra jest każda aktywność, która sprawia ci przyjemność i którą możesz prowadzić regularnie (codziennie) - np. pływanie, taniec, nordic walking. "Programem minimum" są codzienne dłuższe spacery!
ZADBAJ O PAMIĘĆ I JASNY UMYSŁ
Ćwicz pamięć. Rozwiązuj zagadki, krzyżówki, stymuluj mózg nowymi rozwiązaniami. Staraj się przełamać rutynę, nie chodź utartymi ścieżkami.
• Dbaj o ciśnienie tętnicze. Niskie ciśnienie tętnicze hamuje zmiany w mózgu, które mogą osłabiać pamięć, uwagę i koncentrację.
• Ucz się nowych rzeczy! Stała edukacja pozwala czuć się młodo.

ŚPIJ DOBRZE
Gdy kładziesz się spać, zapewnij sobie komfort - wygodne łóżko, miękką poduszkę i ciepłą kołdrę, zlikwiduj wszelkie źródła światła (nawet odwróć zegarek, jeśli wyświetla godzinę). Zaciągnij zasłony na okno, wyłącz wszelkie źródła dźwięku. Unikaj kawy i mocnej herbaty już od popołudnia.

ZADBAJ O ZDROWIE STAWÓW
Zadbaj o regularną aktywność z małym obciążeniem dla stawów. Doskonale sprawdzają się ćwiczenia na basenie (dzięki odciążeniu stawów przez wypór wody). Takie aktywności jak bieganie, klęczenie (np. praca na działce) czy noszenie ciężarów nie są wskazane dla bolących stawów. Chrząstka stawowa składa się w większości z wody. Pij dużo wody, aby była dobrze nawodniona!

POPRAW APETYT
W zaawansowanym wieku niedożywienie może stać się znacznie większm problemem niż nadmiar kalorii. Gdy dochodzi do utraty wagi, pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie u lekarza, czy przyczyną nie jest jakaś choroba. Przez brak apetytu dostarczasz do organizmu zbyt mało niezbędnych składników odżywczych.

DBAJ O OCZY
To raczej normalne, że z wiekiem widzisz trochę gorzej, ale nie lekceważ pogarszającego się wzroku. Regularnie chodź do okulisty i dobierz właściwe okulary. Unikaj ostrego światła, a latem używaj okularów przeciwsłonecznych. Dbaj o antyoksydanty w diecie! wapń, witamina C, fosfor, magnez, potas, witamina E, niacyna; kwas pantotenowy, żelazo, cynk, witamina B6, witamina B2, witamina B1, miedź, mangan, witamina A, kwas foliowy, biotyna; jod, chrom, molibden, selen, witamina B12, witamina DSKORZYSTAJ Z DODATKOWEGO WSPARCIA ZESTAWU PRO SENIOR- Natures Sunshine Suplementy Dla Seniorów

SKŁAD ZESTAWU: 2 opakowania Chondroityny, Loclo, Gotu Kola, 2 opakowania Koenzymu Q10 Plus, Wapń Plus Witamina D

LOCLO
SUPLEMENT DIETY
BŁONNIK Z JABŁEK I OTRĄB OWSIANYCH
Twój układ pokarmowy nie działa już tak dobrze, jak dawniej? Zadbaj o odpowiednią ilość błonnika w diecie, jest szczególnie ważny dla zdrowia jelit. Brak ci apetytu? Jesz mniej, a przez to nie dostarczasz wystarczająco dużo witamin i minerałów w diecie. Loclo dzięki zawartości kurkumy pomoże przywrócić apetyt, ale również zachować zdrową watrobę. Loclo to również cynamon, który wspomaga serce i krążenie oraz produkcję tzw. dobrego cholesterolu (HDL).


CHONDROITYNA
SUPLEMENT DIETY
NATURALNY BUDULEC CHRZĄSTKI STAWOWEJ
Siarczan chondroityny naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jest podstawowym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej wszystkich tkanek łącznych. Niestety bardzo trudno znaleźć chondroitynę w pożywieniu.


GOTU KOLA
SUPLEMENT DIETY
UMYSŁ W DOBREJ FORMIE
Gotu Kola, czyli wątrotka azjatycka - roślina znana ludzkości od tysięcy lat dzięki swoim właściwościom zdrowotnym. Najpopularniejsza z nich to pomoc w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. To jednak nie wszystko! Wąkrotka harmonizuje działanie układu krążenia oraz przyczynia się do jego prawidłowego funkcjonowania.


KOENZYM Q10 PLUS
SUPLEMENT DIETY
DLA CIAŁA I UMYSŁU
Doskonałe połączenie magnezu, cynku, miedzi, żelaza oraz koenzymu Q10. Magnez pomoże Ci w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, a więc np. pamięci. Żelazo przyczyni się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a miedź pomoże w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Koenzym Q10 jest częścią tzw. Łańcucha oddechowego, czyli procesów odpowiadających za magazynowanie energii w komórkach. Za prace nad łańcuchem oddechowym, w tym koenzymem Q10 i gromadzeniu energii w postaci ATP Peter Mitchell otrzymał w 1968 r. Nagrodę Nobla.  W zaawansowanym wieku ilość Koenzymu Q10 w organizmie mocno spada. Skład produktu uzupełnia owoc głogu, który przyczynia się do lepszego snu.


WAPŃ PLUS WITAMINA D
SUPLEMENT DIETY
WSPARCIE DLA KOŚCI I MIĘŚNI
Układy kostny i mięśniowy w pewnym wieku zaczynają wymagać specjalnego traktowania i dbania o nie ze szczególną uwagą. Wapń, fosfor i magnez są niezbędne do utrzymania zdrowych kości i zębów. Kluczowa w produkcie jest zawartość witaminy D, która odpowiada za prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu, ale ma też inne właściwości, m.in. wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dodatkowo witamina D spożywana w ilości 20 μg dziennie pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związanego z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni u mężczyzn i kobiet w wieku 60 lat i starszych.


Każdy z produktów stosuj zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na jego etykiecie.

NATURE'S SUNSHINE ZACHĘCA DO PROWADZENIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zadbaj o siebie z Kosmetyki Bremani Care

NS_S_ZPSENIOR
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można zaprezentować suplementy Natures Sunshine?

W obecnej chwili znaczenie tego frazy dla nikogo nie jest już całkiem obce i nieznane. Prawie każdy spożywa dodatkowo suplement w postaci na przykład magnezu, jako sposób na jego wypełnienie w organizmie. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich zastosowanie? Codziennie organizm potrzebuje ustalonej dozy minerałów a także witamin, niestety standardowe posiłki nie zawsze są w stanie dostarczyć ich na tyle wiele, żeby utrzymać organizm i zdrowie w dobrej formie.

O wpływie suplementów na zdrowie

Witalne ciało i strach potrzebuje właściwej liczby pozytywnych stymulantów, miejskie życie może oddziaływać na organizm negatywie. Starlife dla kobiet a także dla mężczyzn może stanowić środek do dobrego samopoczucia, zwiększonej energii w ciągu całego dnia oraz oczywiście wyższego zdrowia organizmu. Poprawa wyglądu, cery, paznokci, włosów można rozumieć za wynik poboczny, który wywodzi się z dbania o własne zdrowie. Najlepiej odżywiony organizm sprawia, że prościej jest zrzucić mu zbędne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i dodatnią energią." Czytaj więcej Natures Sunshine Suplementy .

Choroby wywołane brakiem witamin

"

Nie tylko niedobór minerałów może być szkodliwy dla człowieka. " Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy rozpoznać po wykonaniu odpowiednich badań. Ich niedobór widoczny może być również na skórze lub ogólnej kondycji organizmu. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. W dalszym ciągu mogą one powodować krzywicę u dzieci, cukrzycę oraz raka.

Jak możemy podzielić suplementy Natures Sunshine ze względu na zestaw?

Przeznaczenie suplementu bardzo często zależne jest od jego składu. Dlatego też w pierwszej kolejności warto się z nim zaznajomić. Oprócz powszechnie znanych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można również o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuszczowe. Zestaw suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o prawidłową pracę jelit. Wspomnieć należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Nic więc dziwnego, że najczęściej interesują się nimi osoby uprawiające sport.

Klasyfikacja suplementów Natures Sunshine ze względu na przeznaczenie

Choć przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w powrocie do dobrego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i wymaga konkretnego celu. Starlife suplementy diety zdrowotnie funkcjonują według konkretnych wskazówek. Mogą wspomagać zarówno układ immunologiczny, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet organy wzroku. Możemy podzielić suplementy również na ekipy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie inne działanie, niż preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Przykładem takiej ekipy są sportsmeni, którzy chętnie korzystają z suplementów zawierających aminokwasy.

Jedzenie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi nadal branże, która jest dopiero poznawana i modyfikowana. Rosnąca liczba chorób trudno uleczalnych, zrobiła, że wiele osób rozpoczęło kierować swoją uwagę na zmianę swojego stylu życia, a w efekcie na zdrowe i nieszkodliwe odżywianie się. Zachodzi więc potrzeba zasięgnięcia pomocy takiego specyfiku jak suplement. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Wybranie stwierdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych źródeł może stać się drogą do porządnego zdrowia. Szczegóły Natures Sunshine Kosmetyki.

Jakie są polskie regulacje prawnicze?

Ogólna dyspozycyjność suplementów dla dorosłych osób świadczyć może o ich bezpieczeństwie. Pastylki, drażetki, ampułki z płynem, czy też puder stanowi różnorodną formę tych specyfików. Każda jednostka może dopasować ją do swoich wymagań. Każdy suplement wprowadzony do obrotu jest w specjalny sposób oznakowany. I na każdym z nich znajduje się wiadomość, która dotyczy możliwości jego zastosowania. Polskie regulacje prawnicze określają dopuszczalną dozę składników pożywnych w każdej dozie. Dlatego też, nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Jak już nadmieniono regulacje prawne dotyczące opisywanych środków dbają o to, by były one bezpieczne. Równocześnie należy koniecznie stosować do zaleceń na pudełku. O bezpieczeństwie suplementów świadczyć mogą także zalecenia konsumowania suplementów przez lekarzy po drobiazgowych badaniach. Wykonanie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. W ten sposób można lepiej dopasować suplement do swoich wymagań. Szczegółowe informacje Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Czy suplementy są nieodzowne?

Właściwe badanie lub porada u eksperta może być potrzebna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Właściwą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, lecz również dietetyk lub naturoterapeuta. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam poprawić swoje zdrowie. Dzięki suplementom diety starlife szybko te modyfikacji można zapoczątkować i uzupełnić wszelkie niedobory. Nie można zapomnieć, że przejście na witalny styl życia jest konieczne, żeby na dłuższy czas cieszyć się świetnym zdrowiem.

Rodzaje sulementów diety

Klasyfikacja suplementów diety nie jest skomplikowany. Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Najbardziej znane suplementy stanowią takie, na które jest największe zapotrzebowanie. Są to między innymi środki witaminowo-minerałowe, wspomagające pamięć i koncentrację, odchudzanie jak również wspomagające działania układów w organizmie. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niezdrowy tryb życia prowadzi do otyłości. Suplementacja powinna być wyłącznie dodatkiem do prawidłowej i witalnej diety.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.