DuoLife Keratin Hair Complex

100% bezpieczne płatności
184,00 zł
Brutto

Duolife Keratin Hair Complex z kategorii Suplementy Duolife to unikalny produkt na światowym rynku suplementów diety. To kompleksowe działanie w 3 krokach:

  1. Produkt pomaga włosom rosnąć
  2. Hamuje ich wypadanie
  3. Dodaje włosom gęstości i objętości.
Ilość

Keratin Hair Complex z kategorii Suplementy Duolife  to suplement diety w płynnej formie bazujący na keratynie oraz zawartości naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Są one opatrzone międzynarodowymi patentami *.

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDROWIE I PIĘKNO W JEDNYM

☑ Wypadanie Twoich włosów zmniejszone o 34% już po miesiącu stosowania **

☑ Znaczna redukcja wypadania włosów. 86% po pełnej kuracji **

☑ Twoje włosy 10x mocniejsze i 2x bardziej sprężyste, niż przed terapią **

☑ Znaczna poprawa objętości i gęstości. XXL dla włosów cienkich **

☑ Rezultaty działania widoczne po 3 miesiąchach stosowania **

Użyte składniki są w 100% naturalne i zostały przebadane klinicznie. Ich skuteczność została potwierdzona badaniami dotyczącymi wzrostu i kondycji włosa. Surowce użyte w procesie formulacji mają udowodnioną skuteczność w przypadku zastosowania doustnego i przeznaczony jest do stosowania przez kobiety i mężczyzn.*

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE W 3 KROKACH

KROK I - Keratin Hair Complex pomaga włosom rosnąć

Ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej wpływają na pobudzanie włosów do wzrostu poprzez indukcję do namnażania komórek brodawkowatych występujących w mieszkach włosowych. Efektem są tzw."baby hair".

KROK II - Keratin Hair Complex Hamuje wypadanie włosów

Unikalna kompozycja składników została dobrana tak, aby zoptymalizować proces stymulacji i odbudowy włosa. Wszystkie użyte składniki uzupełniają się wzajemnie, tworząc płynną Keratynową Terapię Odżywczą Włosa. Preparat zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.

KROK III - Keratin Hair Complex Dodaje włosom gęstości i objętości

W produkcie Keratin Hair Complex występują owoce amli, które są źródłem ważnej dla włosów witaminy C. Niedobór witaminy C przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania skóry głowy, co sprawia, że proces tworzenia łodygi włosa zostaje zaburzony i pojawia się problem z wypadaniem włosów. Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron, wpływa na odżywienie i stymulację cebulek włosów. Składniki te decydują o ulepszonej strukturze włosa i uszczelnieniu jego warstwy ochronnej.

Składniki: puree z owoców gujawy, sok z owoców malin, formuła ekstraktu z czarnego ryżu i kwiatów opuncji figowej standaryzowana na zawartość antocyjanów (250mg/50ml), ekstrakt z owoców amli standaryzowany na zawartość witaminy C, ekstrakt z organicznych pędów grochu (100mg/50ml), keratyna solubilizowana (100mg/50ml), ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (70mg/50ml), ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na zawartość polifenoli (50mg/50ml), ekstrakt z ziela skrzypu polnego (50mg/50ml).

Sposób użycia: 25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. 

Składniki

25 ml

50 ml

100 ml

Witamina C

50 mg

100 mg

200 mg

RWS*

63%

125%

250%

KERATIN THERAPY. FOR YOUR INTERNAL STENGTH

48993-fc93b6cf69d30497f86a8195b4dbba30d0956800.png

zawiera solubizowaną, płynną keratynę

48992-fff2438096946d63b2ae70e85732129967792e52.png

kliniczna skuteczność (dotyczy wybranych składników)

48999-0c07256e20a1c4d89bb726c0cacdb8d3ac859cec.png

nie zawiera substancji konserwujących

48996-e58b71c9cb952d6f97f6c28ad0dada8530a6c13a.png

Anti-Aging Complex

48997-20824855af15ffb7f989331ac06d1e1e71f36dee.png

100% naturalny

48998-31d58e0127188a0f5187c295d5620ca5d3703af8.png

100% GMO FREE

48995-0bc7f8f7b4b6531aa6ec03b617c7f2fe21e37e47.png

surowce posiadają międzynarodowe patenty (dotyczy wybranych składników)

* Dotyczy wybranych składników.
** Badanie przeprowadzone w grupie 21 osób. Weryfikacja działania sprawdzana co 2 tygodnie stosowania. Badanie wykonane w laboratorium badawczym.

DuoLife
DL_S_KHAIR
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety i ich definicja

Z czasem wzrasta ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Suplementy powodują wyjście, które służy do wzbogacenia codziennych posiłków w opcjonalne składniki pożywne. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób postanowiło skorzystać z ich właściwości? Codziennie przygotowywane pokarmy nie zawsze wręczają ciału wystarczającej liczby komponentów pożywnych, a wszak to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać.

Jak suplementy wpływają na zdrowie?

Witalne organizm i strach potrzebuje właściwej ilości pozytywnych stymulantów, miejskie życie może oddziaływać na organizm negatywie. Starlife dla kobiet a także dla mężczyzn może stanowić środek do dobrego samopoczucia, zwiększonej sile w ciągu pełnego dnia jak również oczywiście wyższego zdrowia organizmu. Poprawa wyglądu, cery, paznokci, włosów można rozumieć za wynik uboczny, który pochodzi się z dbania o swoje zdrowie. Ponadto usprawnia się wygląd całej sylwetki, gdyż mimochodem organizm zrzuca zbędne kilogramy, których już nie potrzebuje. "Lekkość i swoboda poruszania się staje się wtedy naszą codziennością."

Jakie można zmienić choroby związane z brakiem witamin?

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego aby dobrze funkcjonowało, nieodzowne jest zapewnienie mu odpowiedniej części witamin." Witaminy także są bardzo istotne i należy dbać o ich codzienne, regularne zaopatrywanie razem z posiłkiem. Awitaminoza może dotknąć zwłaszcza osoby, u których brak jest w diecie cytrusów oraz warzyw. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Rodzajem takiej przypadłości może być na przyklad rak lub cukrzyca. Ponieważ w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka.

Podział suplementów ze względu na zestaw

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. Jednak, aby bylo to możliwe potrzebny jest taki specyfik, który będzie posiadał pożądany dla nas zestaw. Najczęściej wskazywane suplementy witaminowo - minerałowe stanowią liczbę zazwyczaj stosowanych tabletek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Zestaw suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o prawidłową działania jelit. Natomiast aminokwasy stanowią kolejną liczbę tych niemal medycznych specyfików. Właśnie z tego przyczyny radują się szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w zwrocie do zdrowia jest podstawowym przeznaczeniem przedstawianych specyfików. Jednak, żeby były one skuteczne, muszą być właściwie dobrane. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ odpornościowy, pokarmowy, koncentrację. Często producenci podają konkretne działanie, jakie może przynieść zastosowanie danego produktu. Możemy podzielić suplementy również na ekipy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie inne działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Zdrowa dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportowcy muszą uzupełniać braki składników pożywnych spożywając konkretny suplement.

Jedzenie suplementów w Polsce.

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej spotykane w domach polskich rodzin. Rodzin, które pragną być witalne i radosne, a wraz ze zdrowiem powinny podążać zdrowo przygotowywane posiłki pełne składników odżywczych. Zachodzi zatem konieczność zasięgnięcia udziale takiego środka jak suplement. Stan organizmu oraz wyglądu ulega widocznej poprawie. Zakup stwierdzonych suplementów a także kupowanie owoców i warzyw ze stwierdzonych pochodzeń w Polsce powoli staje się już normą. Szczegółowe informacje Suplementy Duolife

Regulacje prawne

Aktualnie suplementy diety są dostępne dla każdego osób, które pragną cieszyć się zdrowiem a także pozytywną energią. Forma suplementów jest bardzo różna, mogą to być między innymi pożądane tabletki, drażetki lub proszek, który można dodać do posiłków. Odpowiednie oznakowanie suplementów jest konieczne. Opisana jest równiez na nim metoda zastosowania a także szczegółowy skład. Regulacje prawne definiują maksymalny poziom witamin jak również minerałów zawartych w dziennej dozie. Zatem zdrowie i życie człowieka nie może być zagrożone.

Czy suplementy diety DUOLIFE są bezpieczne?

Jak już nadmieniono regulacje prawnicze dotyczące przedstawianych specyfików dbają o to, aby były one niezawodne. Jak już wcześniej nadmieniono regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich zastosowaniem. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczać mogą także przepisania konsumowania suplementów przez doktorów po szczegółowych badaniach. Badania mogą pokazać braki w organizmie, dlatego warto je wykonać. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy diety DUOLIFE są potrzebne?

Odpowiednie badanie lub porada u eksperta może być potrzebna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Takim ekspertem może być lekarz, naturoteraupeuta lub dietetyk. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku modyfikacji stylu życia. Dzięki suplementom diety starlife szybko te zmiany można zapoczątkować i dopełnić wszelkie braki. Nie można zapominać o zdrowej diecie a także czynności fizycznej, która także poprawia nasze samopoczucie i podnosi pułap energii. Czytaj więcej Duolife

Rodzaje sulementów diety DUOLIFE

Nie trudno wymienić rodzaje suplementów diety, zwlaszcza gdy już niektore z nich zostały nazwane. Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportowców, wspomagające pamięć oraz koncentrację, na włosy i pamięć, jak i także najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niepomyślny zwyczaj życia prowadzi do nadwagi. Jednak powinna być ona wyłącznie dodatkiem podczas przyrządzania świeżych dań.

Suplementy diety Duolife

W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Nurt ten obejmuje zarówno zbilansowaną dietę, jak i właściwie dobraną aktywność fizyczną. Niestety rozwój cywilizacji sprawia, że coraz trudniej o wartościowe produkty pokarmowe, z których można przygotowywać pełnowartościowe posiłki. Nawet korzystając z ekologicznych i naturalnych produktów, nie masz pewności, że dieta jest zbilansowana. Z tego przyczyny potrzebne jest używanie suplementów. Zapraszamy do korzystania z suplementów Duolife dostarczą Ci wszystkich składników, których nie możesz znaleźć w diecie.

Kwalifikacja produktów marki Duolife

Produkty marki Duoflie cechuje najwyższe standard jakościowy. Zostały one wykonane z naturalnych składników o potwierdzonej skuteczności. Zgodnie z misją firmy Duofife, czyli Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby. Spostrzeż, że nie jest to reklam, tylko wizja, która niezwykle efektywnie jest przez Duolife realizowana. Świadczą o tym liczne certyfikaty i wyróżnienia otrzymane przez firmę. Dotyczą ona zarówno wzorców jakościowych produktów oraz samego procesu produkcji, jak i ekologicznego, odpowiedzialnego stanowiska do interesu. Naturalnie wśród wyróżnień są są też te, które zostały przyznane przez nabywców.

Główne składniki suplementów diety Duolife

Składniki suplementów diety Duolife są pochodzenia naturalnego. Uzyskano je w ekologiczny sposób ze składników najwyżej jakości. Ich skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. W całym procesie produkcji suplementów diety Duolife zadbano o jak najlepsze wykorzystanie składowników, przygotowywanie ich tak, aby były, jak najlepiej wchłaniane przez organizm człowieka.

Witamina C

Witamina C Duolife została przygotowana w ten sposób, aby pokryć 100% dobowe popyt. Jest ona bardzo ważna dla organizmu, wzmacnia układ odpornościowy, wzmacnia organizm i zapewnia mu dobre samopoczucie. Zwróć uwagę, że Witamina C Duolife została przygotowywana całkowicie z naturalnych składników takich jaka acerola, dzika róża, jagoda camucamu, połączonych bez użycia konserwantów czy stabilizatorów posmaku, dzięki czemu jest ona w pełni przyswajalna dla organizmu, co umożliwia użyć w pełni jej właściwości.

Aloes

Z pewnością nie jeden raz słyszałeś jak wartościowy dla zdrowia jest aloes. Warto użyć suplementy Aloes Duolife dla wsparcia funkcjonowania organizmu. Składniki w nim zawarte pomagają zachować młodość i żywotność. Równocześnie aloes pomaga oczyścić organizm z toksyn. Innowacyjne podejście do produktów zdrowotnych pozwoliło na połączenie aloesu ze komponentami takimi jak miód wielokwiatowy, czy oregano co sprawiam, że wartościowe składniki są w pełni przyswajalne.

Miąższ z aloesu

Jeśli zachowanie zdrowia i dobrej kondycji jest dla Ciebie istotne powinieneś zwrócić uwagę na to co przygotowała dla Ciebie przyroda. Jest wszak ona nieprzebranym bogactwem wartościowych składników. Jednym z nich jest miąższ z aloesu wykorzystany przez spółkę Duolife do przygotowania suplementów zezwalających na zachowanie zdrowia i urody. Ma on bowiem specyfiki oczyszczające i zapewni pełną regenerację organizmu. Najlepsza zawartość przeciwutleniaczy sprawia, że miąższ z aloesu Duolife wzmacnia układ immunologiczny, wzmaga elastyczność komórek i przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia.

Chlorofil

Szczególne specyfiki chlorofilu Duolife sprawiają, że jest on określany płynną siłą. Pozyskano go innowacyjnymi procedurami z naturalnych składników takich jak chlorofilina, jęczmień, lucerna, olejek miętowy. Składniki połączono w taki sposób, aby zapewnić ich maksymalne wykorzystanie przez organizm. Dzięki temu możliwe jest oczyszczanie organizmu z toksyn, alkalizacja środowiska wewnętrznego organizmu, co zapobiega mnożeniu się mikroorganizmów i grzybów, wzmacnia układ immunologiczny, eliminuje metale ciężki z organizmu, wspomaga regenerację i rekonwalescencje organizmu po długotrwałym stresie czy obciążeniu.

Kolagen

Chcesz opóźnić procesy starzenia, cieszyć się młodością, żywotnością i znakomitym wyglądem? W takim wypadku warto zastosować kolagen Duolife. Jest on opracowany na bazie zdobycze najświeższej wiedzy, z wykorzystaniem innowacyjnych technologi. Dzięki temu zapewnia organizmowi maksymalne wykorzystanie zawartych w nich składników. Dzięki kolagenowi Duolife przyczyna się do chronienia przed procesami starzenia i utrzymania dobrej kondycji. Wspiera on funkcjonowanie organizmu na bardzo wielu płaszczyznach.

Ryboflawina

Watro, zadbać o właściwy pułap ryboflawina, ponieważ bierze ona uczestnictwo w wielu procesach zachodzących w organizmie. Pamiętaj, że wzmacnia układ immunologiczny, bardzo ważną jej rolą jest również branie wkładu w metabolizmie serotoniny i dopaminy, dzięki czemu zapobiega depresji. Jednak to nie wszystkie funkcje, jakie pełni kolejną jest zapewnienie niezakłóconego nawilżenia oczu. Jej niedobór sprawia spękanie kącików ust, tworzenie się zajadów i pleśniawek. Ryboflawina Duolife została tak przygotowywana, by zapewnić jej poprawną dawkę wszelkiego dnia. Jednocześnie innowacyjne podejście firmy Duolife gwarantuje, że suplement jest intuicyjnie wchłanialny przez organizm.

Kosmetyki Duolife

Pragniesz być zdrowy i jak najdłużej zatrzymać urodę. Dlatego oprócz suplementów potrzebujesz odpowiednich kosmetyków. Kosmetyki oferowane przez spółkę Duolife zostały wyprodukowane w oparciu o bezpieczne składniki, z wykorzystaniem innowacyjnych procedur i technologii. Dzięki temu powstały kosmetyki dużej jakości, których substancje aktywne wnikają w dogłębne warstwy skóry, odżywiają komórki i jej regenerują. Kosmetyki Duolife zostały przygotowane tak, by pomóc Ci rozwiązać każdy problem, na jaki możesz napotkać pielęgnując urodę. Z pewnością w naszej bogatej ofercie znajdziesz to co w danej chwili jest Ci nieodzowne.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.