Zestaw past do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care (2x50ml)

100% bezpieczne płatności
59,90 zł
Brutto

DuoLife Day & Night Beauty Care - z kategorii Duolife, to pasty skuteczne, bezkrzemionkowe, wzbogacone o ogromną ilość substancji odżywczych a ich indeks naturalności wynosi aż do 98% (zgodnie z normą ISO). Pasty są też dostosowane do zegara biologicznego i rytmu dobowego, co zapewnia kompleksową ochronę i pielęgnację zębów oraz dziąseł. Odpowiednia pielęgnacja powinna uwzględniać różnorodność procesów zachodzących w jamie ustnej w ciągu dnia i w trakcie nocnego odpoczynku. Właśnie dlatego skomponowaliśmy dwie oddzielne pasty do zębów, które są odpowiedzią na problemy, na które zęby i dziąsła są narażone zarówno w dzień, jak i w nocy, a przy tym gwarantują intensywne wybielanie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

DuoLife Day & Night Beauty Care to pasty skuteczne, bezkrzemionkowe, wzbogacone o ogromną ilość substancji odżywczych a ich indeks naturalności wynosi aż do 98% (zgodnie z normą ISO). Pasty są też dostosowane do zegara biologicznego i rytmu dobowego, co zapewnia kompleksową ochronę i pielęgnację zębów oraz dziąseł. Odpowiednia pielęgnacja powinna uwzględniać różnorodność procesów zachodzących w jamie ustnej w ciągu dnia i w trakcie nocnego odpoczynku. Właśnie dlatego skomponowaliśmy dwie oddzielne pasty do zębów, które są odpowiedzią na problemy, na które zęby i dziąsła są narażone zarówno w dzień, jak i w nocy, a przy tym gwarantują intensywne wybielanie.
79373-41cb90a79976f5cf855f815c50dfdf45ca4ce71d.png
24 godzinna ochrona dostosowana do zegara biologicznego
79374-ec5a291249f9b376b49d4419d7e66d3c2d74e1e2.png
biomimetyczny składnik mineralny i naturalny budulec szkliwa
79375-e1cdf9d4f99ae01b0d2f81ed6eab646110275fde.png
unikalne połączenie wybielających składników o działaniu synergicznym*
79376-d26b3a0e20c27c0301e2ae0455a44908cb6f38d7.png
skuteczność działania bez ryzyka uszkodzeń szkliwa dzięki opatentowanym składnikom*
79377-97636938deae5538681c15dbfd5f43bb1760bfb4.png
połączona ochrona zębów i dziąseł
79378-752bb6326c26b10a82bef9518c578ba2f25d187e.png
innowacyjne połączenie perlitu i mąki ryżowej o 100% indeksie naturalności
79379-c0924bf56e17bdb4daa4b235d59f51b7b3f09059.png
bez składników, których nie lubicie
*hydroksyapatyt, perlit
CZARNO NA BIAŁYM

cztery sekrety skuteczności past
DuoLife Day & Night Beauty Care

79046-4c27c6f1512bcc9c19fc292ad5d2d57c5ae375b5.png
Środek ścierający – w pastach DuoLife Day & Night Beauty Care szkodliwą dla zębów krzemionkę zastąpiono opatentowanym szkłem wulkanicznym (perlitem) i mąką ryżową, surowcami o 100% indeksie naturalności. Ta niezwykła kompozycja zapewnia skuteczne oczyszczenie zębów. Z kolei odpowiedni kształt i wielkość uziarnienia obu substancji pozwala także rozjaśniać zęby bez ryzyka uszkodzeń szkliwa. Dodatkowo szkło wulkaniczne niweluje nierówności i wzmacnia efekt rozjaśnienia płytki nazębnej.
79047-ac7179317dfd75bf43c5b1f42fca16d71f3901df.png
Mechanizm działania – tradycyjnie stosowane substancje ścierające, wybielające i abrazyjne ingerują w konstrukcję szkliwa, naruszając jego strukturę. Do najczęściej używanych należy krzemionka, która niszczy powłokę chroniącą zębinę i sprzyja pojawianiu się nowych ubytków oraz próchnicy, która może prowadzić do wielu przewlekłych chorób. Zniszczone przez krzemionkę szkliwo staje się podatne na dalsze przebarwieni, co – chcąc utrzymać efekt białych zębów, wymusza ścieranie jego kolejnych warstw.

W pastach DuoLife Day & Night Beauty Care, jako jeden z nielicznych producentów, zamiast krzemionki zastosowaliśmy hydroxyapatyt, zwany też płynnym szkliwem. Ten wyjątkowy surowiec wbudowuje się w strukturę zęba, nadbudowuje kolejne warstwy szkliwa i przyśpiesza proces remineralizacji, wzmacniając jednocześnie efekty wybielenia oraz lśniących i białych zębów.
79048-fb88cd3a8cdcb55d6815696c6c539fda03af6975.png
Ochrona szkliwa – fundamentalnym składnikiem szkliwa jest pryzmat zawierający miliony kryształów hydroxyapatytu. Stosowane każdego dnia środki higieny, dieta i styl życia oraz upływ czasu wpływają na jego strukturę, a tym samym na kondycje zębów i dziąseł. Z wiekiem szkliwo ściera się, a zęby stają się bardziej podatne na przebarwienia i ubytki. Zawierające hydroxyapatyt pasty DuoLife Day & Night Beauty Care to najlepszy wybór. Hydroxyapatyt wzmacnia zęby i skutecznie chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych oraz procesów zachodzących w ciągu dnia i nocy w jamie ustnej.
79049-c0924bf56e17bdb4daa4b235d59f51b7b3f09059.png
Substancje słodzące – substancje słodzące nadają pastom przyjemny smak i zapach, bez nich mycie zębów wymagałoby dużego samozaparcia. Pasty do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care zawierają tylko naturalne substancje słodzące – stewię, sorbitol i ksylitol, zamiast pupularnej sacharyny lub sukralozy. Dodatkowo ksylitol pomaga chronić zęby przed próchnicą, sprzyja mineralizacji oraz poprawia właściwości odżywcze i buforujące śliny.

Nie lubimy:
triklosanu, laurylosiarczanu sodu (SLS), sztucznych słodzików, fluorków, glikoli, parabenów oraz mikroplastiku czy krzemionki, dlatego te substancje nie są zawarte w zestawie past DuoLife Day & Night Beauty Care
KrzemionkaCelulozaSoda oczyszczonaSkrobia + perlit*
Skuteczne oczyszczanie
Przyjemna aplikacja
Bezpieczna dla szkliwa
(nie powoduje nadmiernej abrazji)
 
Substancja naturalna  
*składniki zastosowane w zestawie past DuoLife Day & Night Beauty Care
Najważniejsze wyróżniki

zestawu past DuoLife Day & Night Beauty Care

Świeży oddech na Dzień Dobry, biały uśmiech na dobranoc
24 godzinna ochrona dostosowana do zegara biologicznego
Biomimetyczny składnik mineralny i naturalny budulec szkliwa
Innowacyjne połączenie perlitu i mąki ryżowej o 100% indeksie naturalności
Które gwarantują

Skuteczność i bezpieczeństwo
Pełną ochronę
Intensywne wybielanie
Wybieraj świadomie

Poznaj bliżej zestaw past do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care i formułę 2 Step Diamond EffectTM !
DuoLife
DL_K_ZPDZNID

No customer reviews for the moment.

Pielęgnacja ciała to jedna z naszych podstawowych codziennych aktywności.

Niestety używanie niewłaściwych kosmetyków, zamiast odżywić skórę, doprowadzi do utraty jędrności i blasku.

By skóra wyglądała na młodą i pełną życia, warto zacząć używać naturalne produkty, które są znacznie bardziej efektywne.

Dzięki temu wyglądamy bardziej promiennie i zdrowo.

Oferta Produkt Sklep Herbal24.pl

Co wpływa na stan naszej skóry?

Na stan naszej skóry wpływa wiele czynników. Są to takie elementy naszego codziennego życia jak stres, czy smog i zanieczyszczone powietrze. Nieodpowiednia dieta i niedobór ruchu także nie wpływa korzystnie na stan skóry. Jednak kosmetyki naturalne mogą pomóc w utrzymaniu skóry w zdrowej, schludnej formie.

Na czym polega naturalna pielęgnacja ciała?

W odróżnieniu od pielęgnacji cery, pielęgnacja skóry jest o wiele mniej skomplikowana, ponieważ nie jest narażona tak często na oddziaływanie powietrza lub słońca.

Podczas opalania musimy pamiętać o tym, by zastosować odpowiedni produkt przed i po opalaniu w celu zapobiegania wysuszeniu skóry.

Należy jednak wiedzieć, że wpływ na skórę ma także zmiana pór roku. Latem skóra wymaga odmiennej pielęgnacji niż zimą.

Należy jednak wiedzieć, aby zestaw wyrobu był jak najbardziej naturalny.

Zapoznaj Się Z ProduktamiKosmetyki Duolife

Plusy naturalnych kosmetyków

Jak już wspominaliśmy, nasza skóra codziennie ma do czynienia z czynnikami, które mogą jej zaszkodzić.

Wydajność naturalnych produktów polega między innymi na braku w ich zawartości między innymi takich zapychaczy jak parafiny i gliceryny.

Produkty z tymi komponentami nie są skuteczne, gdyż substancje te tworzą zaporę, która ogranicza wchłanianie związków odżywczych w głąb skóry.

Taki kosmetyk nie spełnia swojej podstawowej funkcji, jaką jest nawilżenie skóry.

Właśnie wtedy jej niedoskonałości są niwelowane.

Kosmetyki naturalne są właściwe dla każdego, bez względu na typ skóry, czy płeć, a to dlatego, że nie zawierają substancji zapachowych, parabenów oraz sztucznych barwników.

Produkty z naszej oferty, chwalone są zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Ponadto stosując opisywane produkty dbamy również o środowisko naturalne oraz o zwierzęta.

Producenci naturalnych kosmetyków mają ogromne poczucie moralności, które zauważalne jest w kilku względach życia ludzkiego.

Dlatego, jeżeli zależy Ci na mieniu planety i wszystkich jej mieszkańców - wybierz kosmetyki naturalne.

Typy kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Skóra na naszym ciele ma ogromną powierzchnię i indywidualne zapotrzebowania. Dlatego producenci stworzyli kosmetyki odpowiednie dla każdej części ciała. Jest tak dlatego, że skóra stóp, rąk, czy ciała ma różne potrzeby. Skóra w tych miejscach wystawiona jest na działanie innych czynników i inaczej się zachowuje. "Do twarzy używamy innych kosmetyków aniżeli do ciała, tak samo jak innych kosmetyków używamy do włosów."

pielęgnacja stóp Duolife.

Pielęgnacja stóp często jest lekceważona i nie stanowi stałego elementu naszej rutyny. Jednak zła kondycja skóry stóp jest bardzo widoczna, objawia się przez pękanie i zgrubienia na jej powierzchni. Może to wywoływać nie tylko gorszy wygląd, lecz także ból przy chodzeniu. Stopy mają za zadanie utrzymać całe ciało, dlatego należy pamiętać o tym, by o nie właściwie zadbać. Warto raz na jakiś czas wykonać peeling stóp, by pozbyć się umarłego naskórka, a następnie nawilżyć je za pomocą kosmetyków, które głęboko je odżywią i nawilżą.

pielęgnacja rąk Duolife.

Dłonie to część ciała, na której w pierwszej kolejności zauważamy pogorszenie wyglądu i poziomu nawilżenia skóry. Jest tak dlatego, że nasze dłonie służą nam do większości czynności, dlatego narażone są na różne czynniki, czy uszkodzenia mechaniczne. Zimna i wietrzna pogoda mogą szczególnie wysuszyć skórę. Prawidłowa jej ochrona przy udziale kremów do rąk może sprawić, że nasze dłonie będą wyglądały zdrowo.

Informacje Na Temat Produktów Duolife

Pielęgnacja ciała Duolife to jedna z naszych fundamentalnych powszednich aktywności.

Stosowanie naturalnych kosmetyków umożliwia osiągnąć długotrwałe efekty w krótkim czasie. Pierwsze efekty pojawiają się już po około miesiącu. Ludzka skóra nie lubi sztucznych kompozytów nienaturalnych. Dlatego tak dobrze i bez przeszkód wchłania każdy naturalny pierwiastek znajdujący się w naszych produktach. Przykładem jest nasz żel do mycia ciała, o bezpiecznym składzie. Jego przyjemny zapach sprawia, że całe ciało i mózg może się zrelaksować i odpocząć. W przypadku skóry ciała peeling także jest niezwykle ważny. Używanie peelingu solnego wygładza i oczyszcza skórę, lecz także ją nawilża. Peeling, który znajduje się w naszej ofercie jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dedykowany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Naturalne kosmetyki do ciała – jak było na początku?

W składzie naturalnych kosmetyków nie ma miejsca na sztuczne, chemiczne związki. Nawet zastosowane konserwanty mogą być naturalnego pochodzenia. Kiedy kosmetyki naturalne po raz pierwszy pojawiły się na rynku, niekoniecznie były one przyjemne w stosowaniu. Intensywność zapachu jak również uczucia delikatności był o wiele mniejszy niż ich odpowiedników w formie produktów syntetycznych. Naturalny skład nie zawsze przekonywał klientów. Jednak wraz z rozwojem technologii oraz kolejnych testów stworzono produkty, które są nie tylko zdrowe i bezpieczne, ale również przyjemne i pachnące. Właśnie takie kosmetyki znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Gdy masz trudności w dokonaniu wyboru, zapraszamy do konsultacji.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.