• -5%

OPTILDL-HDL Spirulina NaturDay

100% bezpieczne płatności
134,00 zł
127,30 zł Zniżka 5%
Brutto

Opti LDL-HDL® z kategorii NaturDay, to suplement diety wspierający obniżenie poziomu złego cholesterolu oraz stymulujący wzrost tego dobrego, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Skład uzupełniają witaminy, głównie C i z grupy B6, fitosterole, nasycone oraz jednonienasycone kwasy tłuszczowe. Składniki te pomagają odżywiać komórki oraz blokują wchłanianie cholesterolu LDL, działają prozdrowotnie na organizm. 

Ilość

Opti LDL-HDL - reguluje i obniża cholesterol 

Opti LDL-HDL® od NaturDay odpowiednio dobrane składniki zawarte w suplemencie diety wspomagają zredukować poziom złego cholesterolu (LDL) oraz pobudzają zwiększenie tego dobrego (HDL), potrzebnego do właściwego działania organizmu. W składzie produktu znajdziemy zastrzeżoną formułę Opti cholest® z ekstraktem z drzewa oliwnego zawierającą polifenole i antyoksydanty które przyczyniają się do prawidłowego poziomu cholesterolu frakcji LDL. W Opti LDL-HDL® znajdują się również witamina C i  B6, fitosterole, nasycone oraz jednonienasycone kwasy tłuszczowe. Dzięki tym składnikom, organizm jest wzmocniony, komórki odżywione, blokują wchłanianie cholesterolu LDL, którego nadmiar podnosi ryzyko wystąpienia miażdżycy oraz innych chorób układu krążenia.

Całkowity poziom cholesterolu liczony jest z sumy dwóch lipoprotein: HDL i LDL. Dobry cholesterol HDL jest niezbędny do produkcji hormonów płciowych, witaminy D, oraz kwasów żółciowego. Druga frakcja, cholesterol LDL jest produkowana w naszych organizmach, dodatkowo dostarczamy go wraz z bogatotłuszczowym pożywieniem - dlatego podwyższony poziom złego cholesterolu to coraz częstszy problem zdrowotny. LDL podnosi ryzyko wystąpienia zawału, udaru mózgu oraz podwyższonego ryzyka choroby niedokrwiennej serca. Opti LDL-HDL® wspomaga regulację poziomu cholesterolu, jednak poziom jednego i drugiego uzależniony jest od prawidło zbilansowanej diety, zawierającej warzywa i owoce oraz aktywnego stylu życia.  Spożywanie mniejszej ilości tłuszczu, rezygnacja z używek, przyczynią się do obniżenia poziomu złego cholesterolu. Warto pamiętać o wykonaniu badań kontrolnych poziomu cholesterolu we krwi przynajmniej raz do roku.

Zalety Opti LDL-HDL® NaturDay 

  • wspomaga obniżenie "złego" cholesterolu
  • zawiera witaminy z grupy B6
  • zawiera witaminę C
  • zawiera fitosterole, nasycone i jednonienasycone kwasy tłuszczowe

Najważniejsze składniki: 

Opti cholest® zastrzeżona formuła zawierająca ekstrakt pozyskiwany z drzewa oliwnego (Olea europaea) z południowego regionu śródziemnomorskiego. W składzie znajdują się polifenole i antyoksydanty, które wspomagają utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu frakcji LDL, co potwierdzają przeprowadzone badania.

Ekstrakt z żywicy kory guggul (commiphora wightii) posiada skuteczne właściwości przeciwutleniające, antybakteryjne oraz przeciwzapalne. Pozytywnie wpływa na pracę układu odpornościowego. Przyczynia się do regulacji funkcjonowania tarczycy, od której zależny jest metabolizm dyrektywny i spalanie tłuszczu,  czego efektem jest obniżony poziom cholesterolu.   

Ekstrakt z owoców amli (pithecellobium dulce) pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu LDL, którego nadmiar może doprowadzić do zwężenia tętnic wieńcowych. Cenne źródło łatwo przyswajalnej witaminy C, silnego antyoksydantu, oraz beta-karotenu, które hamują działanie wolnych rodników, opóźniając procesy starzenia organizmu. 

Ekstrakt z liści brahmi (bacopa monnieri) posiada działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Korzystnie wspiera układ nerwowy działając uspokajająco, antydepresyjne, wzmacniając koncentrację i proces uczenia się.  Ekstrakt z bakopy drobnolistnej wykazuje działanie antyoksydacyjnie, chroniąc organizm przed działaniem wolnych rodników, pobudzając procesy regeneracyjne organizmu.

Ekstrakt z owoców awokado (persea americana) obfituje w witaminę B6 oraz kwas foliowy, który wyrównuje poziom homocysteiny i przeciwdziała chorobom serca. Zawiera jednonienasycone kwasy tłuszczowe i kwasy tłuszczowe omega-3, dzięki którym podwyższony zostaje poziom dobrego cholesterolu HDL, oraz  obniżone zostaje ciśnienie krwi. 

Fitosterole to sterole roślinne takie jak beta-sitosterol. Fitosterole hamują wchłanianie cholesterolu w jelitach, obniżając jego poziom.

Sposób użycia:
Zalecany sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zawartość składników w dziennej porcji produktu 2 kapsułki:

  • Drzewo oliwne ekstrakt 240 mg
  • Balsamowiec indyjski ekstrakt 220 mg
  • Liściokwiat garbnikowy (Amla)ekstrakt 160 mg
  • Bakopa drobnolistna ekstrakt 150 mg
  • Beta-sitosterol 140 mg
  • Awokado (smaczliwka) ekstrakt 100 mg

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

NaturDay
ND_S_LDLHDL
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety NatrurDay?

Regularne stosowanie suplementów dla wielu osób w dzisiejszej rzeczywistości jest już czymś naturalnym. W ogólnym rozumieniu powodują one przede wszystkim środek do uwydatnienia swojej diety o brakujące witaminy a także minerały. Z jakiego powodu właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Standardowo przygotowywane posiłki w polskich budynkach nie dostarczają organizmowi odpowiedniej liczby składników pożywnych, dlatego zwłaszcza na początku modyfikacji diety, często jesteśmy zmuszeni do ich dodatkowego doręczenia. Więcej ciekawostek NaturDay.

Wpływ suplementów NatrurDay na zdrowie

Witalne ciało i duch wymaga właściwej liczby pozytywnych bodźców, miejskie życie może oddziaływać na organizm negatywie. Starlife dla kobiet i mężczyzn to specjalnie stworzony środek, który podnosi energię i polepsza samopoczucie każdej osoby, która chce się dobrze czuć w swoim ciele. Poprawę zdrowia na pewno w późniejszym czasie będziemy mogli zobaczyć w formie wzniesienia stanu skóry, włosów lub paznokci. Ponadto dobrze odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i swobodą ruchu. "

Przypadłości powodowane brakiem witamin

"

Zdrowie organizmu jest bardzo ważne, dlatego aby dobrze funkcjonowało, nieodzowne jest zagwarantowanie mu odpowiedniej porcji witamin." Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład robienie odpowiednich badań. Zwłaszcza znaczący brak w diecie warzyw i owoców może doprowadzić do niezbyt bezpiecznych chorób. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obładowań chorobowych związanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. W innych, nieco łagodniejszych przypadkach niedobór witamin może powodować zaburzenia zdrowia, takie jak wypadanie włosów lub zespół suchego oka. Więcej informacji Suplementy NaturDay

Klasyfikacja suplementów NatrurDay ze względu na zestaw

Zestaw suplementu może definiować ich przeznaczenie. Dlatego też w pierwszej kolejności warto się z nim zapoznać. Najbardziej znane są naturalnie suplementy z witaminami i minerałami, jednak niektóre z nich zawierają również na przykład składniki pochodzące z roślin. Nie można zapomnieć o suplementach starlife, które wspomagają odpowiednią działania jelit, czyli wszelakich probiotykach, prebiotykach a także błonnikach. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej. Znajdują one nadzwyczajne zainteresowanie wśród sportsmenów.

Podział suplementów ze względu na przeznaczenie

Choć przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w zwrocie do dobrego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i wymaga konkretnego celu. W głównej kolejności musimy określić własne zapotrzebowanie. Suplementy diety starlife mogą wspomagać zarówno odchudzanie, jak i uklad immunologiczny, pokarmowy jak również koncentrację. Konkretne pracowanie wszelkiego suplementu możemy przeczytać zazwyczaj na jego pudełku. Na przykład starlife dla sportsmenów to nie tylko witaminy oraz minerały, lecz również aminokwasy. Witalna dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportsmeni muszą uzupełniać niedobory komponentów odżywczych spożywając konkretny suplement.

Zażywanie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi wciąż branże, która jest dopiero poznawana i uzupełniana. Rodzin, które pragną być witalne i radosne, a wraz ze zdrowiem powinny podążać zdrowo przygotowane pokarmy pełne składników pożywnych. Suplementacja jest środkiem, który pomaga we nadmienionym procesie zmiany i dzięki jakiemu można polepszyć swoje zdrowie w krótszym czasie. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Zakup sprawdzonych suplementów oraz nabywanie owoców i warzyw ze stwierdzonych źródeł w Polsce powoli staje się już normą.

Regulacje prawnicze

Dzięki stosownemu uprawnieniu suplementy są ogólnie dostępne dla każdej osoby, która chce poprawić swoje zdrowie. Do obrotu są one wprowadzone między innymi w formie pastylek, drażetek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Suplementy diety wprowadzane do obiegu są specjalnie oznaczone. To rownież na opakowaniu znajdują się dane dotyczące ich spożycia. Polskie regulacje prawnicze definiują dopuszczalną dawkę składników odżywczych w każdej dawce. Dzięki temu, nie stanowią one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Dzięki wszelkim zabezpieczeniom między innymi w formie regulacji prawnym można z całą pewnością stwierdzić, że stosowanie suplementów jest bezpieczne. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich zastosowaniem. Bardzo często taki produkt zalecają także lekarze po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek braki. Warto zrobić takie badania także profilaktycznie, żeby zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że wiadomy suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Właściwe badanie lub porada u eksperta może być konieczna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Może nim być zarówno lekarz, jak i dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku modyfikacji stylu życia. W późniejszym czasie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w świetnym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak pamiętać, że przejście na witalny styl odżywiania jest konieczne, żeby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Rodzaje suplementów diety

Podział suplementów diety nie jest złożony. W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Wśród tych odżywczych środków możemy wyrożnić: wspomniane już suplementy dla sportowców, takie wspomagające pamięć i koncentrację a także najbardziej znane witaminowo-minerałowe. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niepomyślny zwyczaj życia prowadzi do nadwagi. Suplementacja powinna być jedynie akcentem do poprawnej i witalnej diety.

Suplementy diety NaturDay

W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Nurt ten obejmuje zarówno zbilansowaną dietę, jak i właściwie dobraną aktywność fizyczną. Niestety rozwój cywilizacji sprawia, że coraz trudniej o wartościowe produkty żywnościowe, z których można przygotować pełnowartościowe posiłki. Nawet korzystając z ekologicznych i naturalnych produktów, nie masz pewności, że dieta jest zbilansowana. Z tego powodu konieczne jest stosowanie suplementów. Zapraszamy do korzystania z suplementów NaturDay dostarczą Ci wszystkich składników, których nie możesz znaleźć w diecie.

Szczegółowe informacje Marka NaturDay

Charakterystyka produktów marki NaturDay

Produkty marki Duoflie charakteryzuje najkorzystniejsze standard jakościowy. Zostały one wykonane z naturalnych składników o uznanej skuteczności. Zgodnie z misją firmy Duofife, czyli Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby. Spostrzeż, że nie jest to reklam, tylko wizja, która niezwykle skutecznie jest przez NaturDay realizowana. Świadczą o tym różnorodne certyfikaty i wyróżnienia otrzymane przez firmę. Dotyczą ona zarówno standardów jakościowych produktów oraz samego procesu produkcji, jak i ekologicznego, odpowiedzialnego podejścia do biznesu. Naturalnie wśród wyróżnień są są też te, które zostały przyznane przez nabywców.

Czytaj więcej Suplementy NaturDay

Główne składniki suplementów diety NaturDay

Składniki suplementów diety NaturDay są pochodzenia naturalnego. Uzyskano je w ekologiczny sposób ze składników najwyżej jakości. Ich wydajność została poświadczona mnogimi badaniami akademickimi. W całym procesie produkcji suplementów diety NaturDay zadbano o jak najlepsze wykorzystanie składowników, przygotowywanie ich tak, aby były, jak najlepiej przyswajane przez organizm człowieka.

Witamina C

Witamina C NaturDay została przygotowana w ten sposób, aby pokryć 100% dobowe popyt. Jest ona bardzo ważna dla organizmu, wzmacnia układ odpornościowy, wzmacnia organizm i gwarantuje mu dobre samopoczucie. Zwróć uwagę, że Witamina C NaturDay została przygotowana całkowicie z naturalnych składników takich jaka acerola, dzika róża, jagoda camucamu, złączonych bez używania konserwantów czy stabilizatorów smaku, dzięki czemu jest ona w pełni przyswajalna dla organizmu, co umożliwia wykorzystać w pełni jej właściwości.

Aloes

Z pewnością nie jeden raz podsłuchiwałeś jak cenny dla zdrowia jest aloes. Warto wykorzystać suplementy Aloes NaturDay dla wsparcia funkcjonowania organizmu. Składniki w nim zawarte pomagają zachować młodość i witalność. Także aloes pomaga oczyścić organizm z toksyn. Innowacyjne podejście do produktów zdrowotnych pozwoliło na połączenie aloesu ze składnikami takimi jak miód wielokwiatowy, czy oregano co sprawiam, że wartościowe składniki są w pełni przyswajalne.

Miąższ z aloesu

Jeżeli zachowanie zdrowia i dobrej kondycji jest dla Ciebie istotne powinieneś zwrócić uwagę na to co przygotowała dla Ciebie przyroda. Jest przecież ona nieprzebranym bogactwem cennych składników. Jednym z nich jest miąższ z aloesu wykorzystany przez firmę NaturDay do przygotowania suplementów pozwalających na zachowanie zdrowia i urody. Ma on bowiem właściwości oczyszczające i zapewni pełną regenerację organizmu. Najlepsza zawartość przeciwutleniaczy sprawia, że miąższ z aloesu NaturDay wzmacnia układ immunologiczny, wzmaga giętkość komórek i przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia.

Chlorofil

Szczególne właściwości chlorofilu NaturDay sprawiają, że jest on nazywany płynną siłą. Pozyskano go innowacyjnymi metodami z naturalnych składników takich jak chlorofilina, jęczmień, lucerna, olejek miętowy. Składniki złączono w taki sposób, by zapewnić ich maksymalne wykorzystanie przez organizm. Dzięki temu możliwe jest oczyszczenie organizmu z toksyn, alkalizacja środowiska wewnętrznego organizmu, co zapobiega mnożeniu się mikroorganizmów i grzybów, wzmacnia układ immunologiczny, eliminuje metale ciężki z organizmu, wspomaga regenerację i rekonwalescencje organizmu po długotrwałym stresie czy obciążeniu.

Kolagen

Chcesz opóźnić procesy starzenia, cieszyć się młodością, witalnością i znakomitym wyglądem? W takim wypadku warto zastosować kolagen NaturDay. Został on opracowany na podstawie zdobycze najnowszej wiedzy, z wykorzystaniem innowacyjnych technologi. Dzięki temu umożliwia organizmowi maksymalne wykorzystanie zawartych w nich składników. Dzięki kolagenowi NaturDay przyczyna się do ochrony przed procesami starzenia i utrzymania dobrej kondycji. Wspiera on postępowanie organizmu na bardzo wielu płaszczyznach.

Ryboflawina

Watro, zadbać o prawidłowy pułap ryboflawina, gdyż bierze ona uczestnictwo w wielu procesach zachodzących w organizmie. Pamiętaj, że wzmacnia układ odpornościowy, bardzo ważną jej rolą jest również branie udziału w metabolizmie serotoniny i dopaminy, dzięki czemu zapobiega depresji. Jednak to nie wszystkie funkcje, jakie pełni kolejną jest zapewnienie niezakłóconego nawilżenia oczu. Jej brak powoduje pękanie kącików ust, tworzenie się zajadów i pleśniawek. Ryboflawina NaturDay została tak przygotowywana, by zapewnić jej poprawną dozę wszelkiego dnia. Jednocześnie innowacyjne podejście firmy NaturDay gwarantuje, że suplement jest łatwo wchłanialny przez organizm.

Szczegółowe informacje Sklep Herbal24

Kosmetyki NaturDay

Chcesz być zdrowy i jak najdłużej zachować urodę. Dlatego oprócz suplementów potrzebujesz właściwych kosmetyków. Kosmetyki oferowane przez firmę NaturDay zostały wyprodukowane w oparciu o bezpieczne składniki, z skorzystaniem innowacyjnych procedur i technologii. Dzięki temu powstały kosmetyki dużej jakości, których substancje aktywne przenikają w dogłębne powłoki skóry, odżywiają komórki i jej regenerują. Kosmetyki NaturDay zostały przygotowane tak, aby pomóc Ci rozwikłać każdy problem, na jaki możesz napotkać pielęgnując urodę. Z pewnością w naszej bogatej ofercie znajdziesz to co w danej chwili jest Ci nieodzowne.

Szczegółowe informacje Kosmetyki NaturDay

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.