DuoLife Chlorofil (Detoksykacja) - płyn 750 ml

100% bezpieczne płatności
119,00 zł
Brutto

Odkryj niesamowite właściwości zdrowotne Duolife Chlorofil! Duolife Chlorofil to najwyższej jakości suplement diety. Nasze produkty chlorofilowe są wytwarzane ze starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników, które dostarczają niezbędnych witamin i minerałów dla zdrowia. Poczuj moc czystego chlorofilu z płynnym suplementem diety Duolife!

DuoLife Chlorofil - z kategorii Duolife, to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu dobroczynnemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. Szukasz suplementu diety, który doda Ci energii i pomoże w detoksykacji organizmu? Wykonany jest z naturalnych składników, dzięki czemu jest bezpieczny do spożycia.

Ilość

DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu dobroczynnemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”.

Wyjątkowa kompozycja w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie, zawdzieczając swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki czemu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu.

Olejek miętowy od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

Innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność.

Suplementy i środki - DuoLife Chlorofil płyn 750 ml
Dzięki unikalnej kompozycji całkowicie naturalnych składników oraz obecności chlorofilu pozwala oczyścić organizm z toksyn. Chlorofil pomaga stabilizować kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu.

Oczyszczanie organizmu suplementy diety - efekty uboczne
DuoLife jest produktem naturalnym, a smak i konsystencja jego partii może się różnić w zależności od pory roku i użytych surowców. Osad jest wytwarzany z naturalnych składników i jest częstym efektem ubocznym produktów takich jak nasz. Aby się go pozbyć, potrząśnij butelką przed użyciem. Dzieciom do lat 4 zaleca się podawać po konsultacji z pediatrą.

Jak stosować chlorofil z DuoLife?

Istnieje kilka sposobów wykorzystania chlorofilu z DuoLife. Jednym ze sposobów jest zmieszanie go z wodą i wypicie. Może to pomóc poprawić trawienie i sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać zdrowiej. Innym sposobem wykorzystania chlorofilu jest nałożenie go bezpośrednio na skórę. Może to pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego i trądziku.

Czy chlorofil jest szkodliwy?

Chlorofil to naturalny barwnik występujący w roślinach. Ten pigment nadaje roślinom ich zielony kolor. Nie jest on szkodliwy dla ludzi. W rzeczywistości chlorofil ma wiele zalet. Niektóre badania sugerują, że chlorofil może pomóc w poprawie kontroli poziomu cukru we krwi i może mieć właściwości przeciwnowotworowe.

Po co się pije chlorofil?

Chlorofil ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym zdolność do detoksykacji organizmu, poprawy trawienia i zwiększenia odporności.
Dowiedz się więcej
DuoLife
DL_S_CHLOROFIL
94 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Definicja suplementów diety Duolife

W obecnej chwili znaczenie tego słowa dla nikogo nie jest już całkiem obce i nieznane. W ogólnym pojmowaniach stanowią one przede wszystkim środek do uwydatnienia swojej diety o brakujące witaminy oraz minerały. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób decydowało się skorzystać z ich specyfiki? Standardowo przygotowane posiłki w polskich domach nie dostarczają organizmowi właściwej liczby komponentów pożywnych, dlatego zwłaszcza na początku zmiany diety, często jesteśmy zmuszeni do ich równoczesnego doręczenia.

Więcej Informacji Sklep Herbal24.pl

Wpływ suplementów Duolife na zdrowie

Zdrowe ciało i strach potrzebuje odpowiedniej ilości dodatnich stymulantów, miejskie życie może oddziaływać na organizm negatywie. Starlife dla kobiet i mężczyzn to specjalnie stworzony środek, który podnosi siłę i polepsza samopoczucie każdej osoby, która chce się dobrze czuć w swoim ciele. Natomiast w dalszej kolejności znacząco może polepszyć się wygląd cery, paznokci, skóry oraz naturalnie sylwetki. Ponadto doskonale odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "Powyższe korzyści są tylko wstępem do korzyści wynikających ze spożywania naturalnych suplementów."

Choroby wywołane niedoborem witamin

"

Zbytnio duży ubytek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Powinniśmy sprawdzać ich stan poprzez na przykład wykonanie odpowiednich badań. Zwłaszcza wyraźny niedobór w diecie warzyw i owoców może doprowadzić do niezbyt bezpiecznych chorób. Wymienić można wiele chorób wywołanych brakiem tych konkretnych składników pożywnych. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. W łagodniejszych wypadkach brak witamin może wywoływać takie zakłócenia jak np. nadmierne wypadanie włosów.

Więcej Suplementy Duolife

Klasyfikacja suplementów ze względu na skład

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. Jednak, aby bylo to możliwe konieczny jest taki lek, który będzie miał pożądany dla nas skład. Najczęściej wybierane suplementy witaminowo - minerałowe powodują liczbę przeważnie stosowanych tabletek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Wartościowe i przydatne dla zdrowia okazują się również takie, które mogą wspomóc działania jelit czyli prebiotyki, probiotyki a także błonniki. Aminokwasy również stanowią pierwiastek niektórych suplementów. Radują się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Klasyfikacja suplementów Duolife ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w powrocie do zdrowia jest głównym przeznaczeniem opisywanych środków. Jednak, by były one efektywne, muszą być właściwie dobrane. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ immunologiczny, pokarmowy, koncentrację. Konkretne pracowanie każdego suplementu możemy przeczytać zazwyczaj na jego opakowaniu. Możemy podzielić suplementy również na ekipy konkretnych osób, starlife dla sportsmenów mają zupełnie różne działanie, niż preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Wynika to między innymi z innego metabolizmu tych osób a także straty minerałów i witamin na przykład wraz z potem.

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce nie stanowi już dziedziny, która jest tajemnicą. Rosnąca ilość chorób trudno uleczalnych, zrobiła, że wiele osób rozpoczęło kierować swoją uwagę na zmianę swojego stylu życia, a w rezultacie na witalne i prawidłowe odżywianie się. Zachodzi zatem konieczność zasięgnięcia pomocy takiego środka jak suplement. Pomagają one w krótkim czasie poprawić stan organizmu. Oprócz suplementacji należy także zadbać o prawidłowe odżywianie się i sporządzanie posiłków ze komponentów pochodzących z ekologicznych hodowli.

Regulacje prawne

Obecnie nikt nie zabrania używania suplementów w naszym państwie i są one dostępne dla każdej osoby, ktora pragnie polepszyć swoje samopoczucie. Ich forma przybiera postać tabletek, drażetek, ampułek z płynem jak również proszku, który można dodać do posiłku. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznaczony. Znajduje się na nich również informacja dotycząca ich użycia. Regulacje prawnicze określają maksymalny pułap witamin a także minerałów włączonych w dobowej dozie. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej wspomniano, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Sprawiają one, że ich zgodne z przepisaniami stosowanie jest dobre dla organizmu i trudno sobie nimi zaszkodzić. W ostatnim czasie doktorzy coraz częściej zalecają takie medykamenty swoim pacjentom z brakami witaminowo - mineralnymi lub innymi dolegliwościami. Wykonywanie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Dzięki nim można zapobiegać chorobom. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Odpowiednie badanie lub porada u eksperta może być konieczna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Każdy z nich będzie mógł pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam poprawić swoje zdrowie. W późniejszym okresie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w doskonałym stanie przez dłuższy czas. Jednak koniecznie pamiętajmy o witalnym stylu odżywiania się.

Informacje Na Temat Oferty Duolife

Typy suplementów diety

Przeznaczenie jak również sklad suplementów określa rownież jego typ Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Dlatego można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportowców, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niepomyślny tryb życia wiedzie do nadwagi. Jednak powinna być ona jedynie akcentem podczas przygotowywania świeżych dań.

Suplementy diety Duolife

W ostatnim czasie można zaobserwować wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Nurt ten obejmuje zarówno zbilansowaną dietę, jak i odpowiednio dobraną aktywność fizyczną. Niestety rozwój cywilizacji sprawia, że coraz trudniej o cenne produkty żywnościowe, z których można przygotowywać pełnowartościowe posiłki. Nawet korzystając z ekologicznych i naturalnych produktów, nie masz pewności, że dieta jest zbilansowana. Z tego powodu potrzebne jest używanie suplementów. Zapraszamy do skorzystania z suplementów Duolife dostarczą Ci całości składników, których nie możesz znaleźć w diecie.

Charakterystyka produktów marki Duolife

Produkty marki Duoflie cechuje najwyższe standard jakościowy. Zostały one stworzone z naturalnych składników o potwierdzonej skuteczności. Zgodnie z misją firmy Duofife, czyli Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby. Spostrzeż, że nie jest to reklam, tylko wizja, która niezwykle skutecznie jest przez Duolife urzeczywistniana. Świadczą o tym różnorodne certyfikaty i wyróżnienia otrzymane przez firmę. Dotyczą ona zarówno standardów jakościowych produktów oraz samego procesu produkcji, jak i ekologicznego, odpowiedzialnego podejścia do biznesu. Naturalnie wśród wyróżnień są są też te, które zostały przyznane przez nabywców.

Główne składniki suplementów diety Duolife

Składniki suplementów diety Duolife są pochodzenia naturalnego. Osiągnięto je w ekologiczny sposób ze składników najwyżej jakości. Ich wydajność została poświadczona licznymi badaniami akademickimi. W całym procesie produkcji suplementów diety Duolife zadbano o jak najlepsze wykorzystanie składowników, przygotowanie ich tak, żeby były, jak najlepiej wchłaniane przez organizm człowieka.

Witamina C

Witamina C Duolife została przygotowana w ten sposób, żeby pokryć 100% dobowe zapotrzebowanie. Jest ona bardzo istotna dla organizmu, wzmacnia układ odpornościowy, wzmacnia organizm i gwarantuje mu dobre samopoczucie. Zwróć uwagę, że Witamina C Duolife została przygotowywana całkowicie z naturalnych składników takich jaka acerola, dzika róża, jagoda camucamu, połączonych bez używania konserwantów czy stabilizatorów smaku, dzięki czemu jest ona w pełni strawna dla organizmu, co pozwala użyć w pełni jej specyfiki.

Aloes

Z pewnością nie jeden raz podsłuchiwałeś jak wartościowy dla zdrowia jest aloes. Warto wykorzystać suplementy Aloes Duolife dla wsparcia funkcjonowania organizmu. Składniki w nim zawarte pomagają zatrzymać młodość i żywotność. Dodatkowo aloes pomaga oczyścić organizm z toksyn. Innowacyjne podejście do produktów zdrowotnych pozwalało na połączenie aloesu ze komponentami takimi jak miód wielokwiatowy, czy oregano co sprawiam, że cenne składniki są w pełni przyswajalne.

Miąższ z aloesu

Jeśli zachowanie zdrowia i dobrej kondycji jest dla Ciebie istotne powinieneś zwrócić uwagę na to co przygotowywała dla Ciebie natura. Jest wszak ona niewyczerpanym bogactwem wartościowych składników. Jednym z nich jest miąższ z aloesu wykorzystany przez firmę Duolife do przygotowania suplementów zezwalających na zachowanie zdrowia i urody. Ma on bowiem właściwości oczyszczające i zapewni pełną regenerację organizmu. Najlepsza zawartość przeciwutleniaczy sprawia, że miąższ z aloesu Duolife wzmacnia układ immunologiczny, wzmaga elastyczność komórek i przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia.

Chlorofil

Szczególne właściwości chlorofilu Duolife sprawiają, że jest on nazywany ciekłą siłą. Pozyskano go innowacyjnymi metodami z naturalnych składników takich jak chlorofilina, jęczmień, lucerna, olejek miętowy. Składniki złączono w taki sposób, aby zapewnić ich maksymalne wykorzystanie przez organizm. Dzięki temu wykonalne jest oczyszczenie organizmu z toksyn, alkalizacja środowiska wewnętrznego organizmu, co zapobiega mnożeniu się mikroorganizmów i grzybów, wzmacnia układ immunologiczny, eliminuje metale ciężki z organizmu, wspomaga regenerację i rekonwalescencje organizmu po długotrwałym stresie czy obciążeniu.

Kolagen

Chcesz opóźnić procesy starzenia, cieszyć się młodością, żywotnością i świetnym wyglądem? W takim wypadku warto zastosować kolagen Duolife. Został on opracowany na bazie zdobycze najnowszej nauki, z wykorzystaniem nowoczesnych technologi. Dzięki temu umożliwia organizmowi maksymalne wykorzystanie zawartych w nich składników. Dzięki kolagenowi Duolife przyczyna się do chronienia przed procesami starzenia i utrzymania dobrej formie. Wspiera on postępowanie organizmu na bardzo wielu płaszczyznach.

Ryboflawina

Watro, zadbać o prawidłowy pułap ryboflawina, gdyż bierze ona uczestnictwo w wielu procesach zachodzących w organizmie. Pamiętaj, że wzmacnia układ odpornościowy, bardzo ważną jej rolą jest również branie wkładu w metabolizmie serotoniny i dopaminy, dzięki czemu zapobiega depresji. Jednak to nie wszystkie funkcje, jakie pełni następną jest zagwarantowanie niezakłóconego nawilżenia oczu. Jej brak sprawia pękanie kącików ust, tworzenie się zajadów i pleśniawek. Ryboflawina Duolife została tak przygotowywana, by zapewnić jej poprawną dozę wszelkiego dnia. Równocześnie innowacyjne podejście firmy Duolife gwarantuje, że suplement jest łatwo wchłanialny przez organizm.

Kosmetyki Duolife

Pragniesz być zdrowy i jak najdłużej zatrzymać urodę. Dlatego oprócz suplementów potrzebujesz właściwych kosmetyków. Kosmetyki oferowane przez spółkę Duolife zostały wyprodukowane w oparciu o naturalne składniki, z skorzystaniem innowacyjnych procedur i technologii. Dzięki temu powstały kosmetyki wysokiej jakości, których substancje aktywne przenikają w głębokie warstwy skóry, odżywiają komórki i jej odnawiają. Kosmetyki Duolife zostały przygotowane tak, by pomóc Ci rozwiązać każdy problem, na jaki możesz napotkać pielęgnując urodę. Z pewnością w naszej bogatej ofercie odnajdziesz to co w danej chwili jest Ci potrzebne.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.