Oczyszczanie i demakijaż

Filtry
 • Aloesowy żel do mycia twarzy – DuoLife Aloes Face Cleansing Gel

  DuoLife Beauty Care Aloes Face Cleansing Gel –  żel do mycia twarzy. Zawiera komórki macierzyste aloesu, połączone z rozjaśniającym działaniem trzech ekstraktów z owoców brzoskwini, malin i jabłka. Żel dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar sebum, bez podrażnień  skóry.

  84.30 brutto
 • Atelowoda Komórkowa Colway

  Atelowoda Komórkowa od Colway lekka mgiełka, zawiera naturalną rozjaśniającą witaminę C, pochodzącą z ekstraktu australijskiej śliwki kakadu, oraz trzy formy aktywnego kolagenu. Systematyczna aplikacja Atelowody Komórkowej w formie odświeżającej mgiełki, aktywnie nawilża oraz działa rewitalizująco na skórę. Stanowi też idealną bazę przed aplikacją kolagenu lub atelokolagenu na skórę.

  167.00 brutto
 • Delikatna pianka do mycia twarzy Colway

  Delikatna pianka do mycia twarzy od Colway z kategorii Colway International,  działa delikatniej od żelu i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i makijaż, pozostawiając skórę oczyszczoną.

  99.00 brutto
 • Kolagenowy żel do mycia Colway

  Kolagenowy Żel do Mycia z kategorii Colway Kosmetyki przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również dla cery wrażliwej, zmęczonej, oczekującej poprawy jędrności i świeżości.

  137.00 brutto
 • Woda micelarna Colway

  Woda micelarna z kategorii Colway International , do codziennego użycia, skuteczne i łatwe oczyszczanie skóry twarzy bez żadnych podrażnień.

  79.00 brutto