Atelowoda Komórkowa – mgiełka do twarzy o działaniu rewitalizującym, pobudzająca proces wchłaniania kolagenu aplikowanego na skórę.

Atelowoda Komórkowa z serii ATELO od Colway obfituje w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe dostarczając skórze równowagę konieczną do właściwego przebiegu procesów komórkowych, uczestniczy w procesach metabolicznych, a także jest potrzebna w prawidłowym procesie absorpcji kolagenu znajdującego się w kosmetykach. Systematyczna aplikacja Atelowody Komórkowej w formie odświeżającej mgiełki, aktywnie nawilża oraz działa  rewitalizująco na skórę.

Atelowoda Komórkowa to lekki kosmetyk nawilżający, wzbogacony o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową, tropokolagen oraz pro-kolagen I. Składniki te działają synergicznie z zawartym w kosmetyku atelokolagenem. Dzięki temu można w pełni wykorzystać możliwości atelokolagenu do wiązania wody komórkowej i zawartych w niej substancji aktywnych głęboko w skórze, czyli w warstwach najbardziej aktywnych metabolicznie.

Zalety Atelowody:

  • idealna baza przed aplikacją kolagenu lub atelokolagenu na skórę
  • odświeża i rozświetla skórę
  • przywraca równowagę i uzupełnia poziom nawilżenia
  • przeciwdziała stresowi oksydacyjnemu
  • działanie anti-aging
  • przedłuża trwałość makijażu

Kluczowym składnikiem Atelowody Komórkowej jest Superox-C™ – zawiera rozświetlającą witaminę C pochodzącą z ekstraktu australijskiej śliwki kakadu, która posiada najwyższe stężenie naturalnej witaminy C. Składnik ten dostarcza skórze bardzo potrzebnych przeciwutleniaczy, które dzięki swoim właściwościom antyrodnikowym przeciwdziałają procesom starzenia się skóry. Obecna w Atelowodzie Komórkowej naturalna witamina C, pobudza pro-kolagen I i bierze udział w syntezie kwasu hialuronowego, co wpływa na nawilżenie skóry oraz poprawę jędrności, wygładzając zmarszczki, rozjaśniając  przebarwienia.

Najważniejsze składniki:

Superox-C™ – indukuje syntezę pro-kolagenu-I i kwasu hialuronowego w celu wyrównania uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki.

Ekstrakt ze śliwki kakadu – bogaty w polifenole, skutecznie redukuje stres oksydacyjny.

Trzy typy aktywnego kolagenu: atelokolagen, pro-kolagen-I, tropokolagen pobudzają fibroblasty do produkcji własnego kolagenu.

Jony minerałów, pierwiastki śladowe – biorą udział w procesach metabolicznych komórek skóry.

Mgiełka rozpylana na skórę zwiększy poziom nawilżenia tkanek, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i zdrowo wyglądający blask.

Cera spryskana Atelowodą Komórkową jest odpowiednio przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji preparatami kolagenowymi COLWAY, które należy aplikować na wilgotną skórę. Mgiełką możemy rozpylać bezpośrednio na makijaż w celu odświeżenia i nawilżenia cery w ciągu dnia.

Przeznaczenie: Nastolatki, dorośli. Dla każdego typu skóry. Szczególnie polecana do użytku w połączeniu z Kolagenem lub Atelokolagenem.

Sposób użycia: Rozpyl mgiełkę na twarz i pozostaw do wchłonięcia. Jeśli stosujesz kolagen, zacznij jego nakładanie zaraz po aplikacji mgiełki, bezpośrednio na wilgotną skórę.

Skład: Ingredients: Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Caprylyl glycol, 1,2 – Hexanediol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Atelocollagen, Collagen, Procollagen, Elastin, Arginine/Lysine polypeptide, Collagen Amino acids, Terminalia ferdinandiana fruit extract, 3-O-Ethyl Ascorbic, Acid Glycine soja protein, Superoxide dismutase, Sodium dextran sulfate, Lactic acid, Sodium lactate, Pepsin, Ethylhexylglycerin, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Parfum, Geraniol, Citronellol.

Dodatkowe Informacje:

Marka