Produkty

DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu dobroczynnemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”.

Wyjątkowa kompozycja w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie, zawdzieczając swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki czemu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu.

Olejek miętowy od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

Innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność.

Suplementy i środki – DuoLife Chlorofil płyn 750 ml
Dzięki unikalnej kompozycji całkowicie naturalnych składników oraz obecności chlorofilu pozwala oczyścić organizm z toksyn. Chlorofil pomaga stabilizować kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu.

Oczyszczanie organizmu suplementy diety – efekty uboczne
DuoLife jest produktem naturalnym, a smak i konsystencja jego partii może się różnić w zależności od pory roku i użytych surowców. Osad jest wytwarzany z naturalnych składników i jest częstym efektem ubocznym produktów takich jak nasz. Aby się go pozbyć, potrząśnij butelką przed użyciem. Dzieciom do lat 4 zaleca się podawać po konsultacji z pediatrą.

Jak stosować chlorofil z DuoLife?

Istnieje kilka sposobów wykorzystania chlorofilu z DuoLife. Jednym ze sposobów jest zmieszanie go z wodą i wypicie. Może to pomóc poprawić trawienie i sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać zdrowiej. Innym sposobem wykorzystania chlorofilu jest nałożenie go bezpośrednio na skórę. Może to pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego i trądziku.

Czy chlorofil jest szkodliwy?

Chlorofil to naturalny barwnik występujący w roślinach. Ten pigment nadaje roślinom ich zielony kolor. Nie jest on szkodliwy dla ludzi. W rzeczywistości chlorofil ma wiele zalet. Niektóre badania sugerują, że chlorofil może pomóc w poprawie kontroli poziomu cukru we krwi i może mieć właściwości przeciwnowotworowe.

Po co się pije chlorofil?

Chlorofil ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym zdolność do detoksykacji organizmu, poprawy trawienia i zwiększenia odporności.

Dowiedz się więcej

Marka

Indeks