Produkty

OptiNeurostress – łagodzące działanie ekstraktów roślinnych na układ nerwowy


OptiNeurostress
od NaturDay to połączenie wysoko skoncentrowanych składników ziołowych, wpływających prozdrowotnie i wyciszająco na układ nerwowy i organizm. Zbyt duży stres ma negatywne konsekwencje dla naszego zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Okresy gorszego samopoczucia mogą dotknąć każdego z nas, szybkie tempo życia, wysokie oczekiwania i przewlekły stan napięcia, powodują kłopoty ze snem, spadek odporności, problemy w relacjach międzyludzkich, problemy jelitowe, pogorszenie pamięci oraz  wiele innych niepożądanych skutków. Suplement OptiNeurostress jest kompozycją naturalnych ekstraktów z ziół, które pomogą ukoić nerwy, mają działanie wyciszające, wspomagają zasypianie i pozytywnie wpływają na nastrój. Warto go przyjmować  zarówno w chwilach zwiększonego stresu, jak i na co dzień, w celu wyregulowania biochemii mózgu, od której zależy właściwe działanie układu neurologicznego. Odpowiednio dobrane składniki Opti Neurostress® działają synergicznie na organizm, wpływając na ogólną poprawę samopoczucia. Jeśli smutek i zniechęcenie pojawiają się coraz częściej, warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Zalety:

 • uspokaja i zmniejsza napięcie nerwowe,
 • wspomaga zasypianie, skracając czas potrzebny do zaśnięcia,
 • wspiera funkcjonowanie układu nerwowego,
 • wspiera dobre samopoczucie.

Kluczowe składniki:

Opti nostress®  to zastrzeżona formuła z owoców granatu i pomarańczy dostarczająca energii i sił witalnych każdego dnia.

Ekstrakt z ziela męczennicy (passiflora)  nie tylko obniża poziom stresu, dzięki czemu działa przeciwlękowo, ale też wydłuża fazę REM, co sprawia że sen jest głębszy i lepiej regeneruje organizm.

Ekstrakt z kwiatów szafranu (crocus sativus)  zwiększa produkcję serotoniny, która łagodzi objawy depresji i działa uspokajająco. Szafran zawiera witaminy A i B, kwas foliowy i kwasy wielonasycone, które poprawiają funkcje poznawcze, wspierają koncentrację i pamięć.

Inozytol  czyli witamina B8, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zapewnia równowagę jonów miedzi i cynku w komórkach mózgu. Inozytol poprawia nastrój, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz łagodzi objawy schizofrenii.

L-tryptofan  bierze udział w produkcji serotoniny i melatoniny, która odpowiada za prawidłowy rytm dobowy organizmu i zmniejsza nadpobudliwość. L-tryptofan reguluje również poziom noradrenaliny, dopaminy i B-endorfiny.

Ekstrakt z liści melisy (melissa officinalis)  jeden z najpopularniejszych naturalnych środków wspomagających leczenie nerwicy, który redukuje napięcie i wzmacnia organizm. Melisa wzmaga trawienie i pobudza apetyt, które często są obniżone w depresji.

Ekstrakt z ziela dziurawca (hypericum perforatum)  zawiera hyperycynę, która hamuje rozkład neuroprzekaźników, takich jak serotonina, dzięki czemu zapobiega stanom obniżonego nastroju. Ekstrakt działa moczopędnie, dzięki czemu pomaga szybciej oczyścić organizm z toksyn.

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 2 kapsułki:

 • Męczennica ekstrakt 140 mg
 • Szafran ekstrakt 130 mg
 • Inozytol 120 mg
 • Pomarańcza gorzka ekstrakt 100 mg
 • Granatowiec ekstrakt 100 mg
 • Melisa lekarska ekstrakt 90 mg
 • Dziurawiec ekstrakt 80 mg

Składniki: ziele męczennicy (Passiflora incarnata Herba) ekstrakt  DER 10 : 1; kwiat szafranu (Crocus sativus Flos) ekstrakt DER 10:1; forma inozytolu: mio-inozytol; naowocnia pomarańczy gorzkiej (Citrus sinensis Pericarpium)ekstrakt30% synefryny; owoc granatowca (Punica granatum Fructus)ekstrakt DER 10:1; liść melisy (Melissae Folium) ekstrakt DER 10:1; ziele dziurawca (Hypericum perforatum Herba) ekstrakt DER 4-7: 1;

materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zawartość hiperycyn: nie więcej niż 0,5 mg, zawartość synefryny 30 mg.

Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki dziennie, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących .

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Marka

Indeks