Kolagen Colvita Colway 60 szt.

100% bezpieczne płatności
197,00 zł
Brutto

Kolagen Colvita z kategorii Suplementy Colway to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych suplementów diety firmy Colway. Istnieje na rynku już od wielu lat i niezmiennie cieszy się uznaniem w oczach klientów. Colvita swoją renomę zawdzięcza unikalnemu składowi i opatentowanej metodzie pozyskiwania kolagenu rybiego, który umieszczony w kapsułce zachowuje swoja aktywność biologiczną.

Ilość

Kolagen Colvita  - uzupełnia braki kolagenu w organizmie


Kolagen Colvita
z kategorii Suplementy Colway to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych suplementów diety firmy Colway. Istnieje na rynku już od wielu lat i niezmiennie cieszy się uznaniem w oczach klientów. Colvita swoją renomę zawdzięcza unikalnemu składowi i opatentowanej metodzie pozyskiwania kolagenu rybiego, który umieszczony w kapsułce zachowuje swoja aktywność biologiczną. Nie chcemy tutaj zamęczać szczegółowym naukowym opisem ale to jedno zdanie jest bardzo ważne:

Colvita to jedyny wytwarzany obecnie suplement diety, którego wsad proteinowy pozyskano wyłącznie na drodze liofilizacji hydratu kolagenu na który składają się zachowujące konfirmację potrójnej helisy, molekuły wyizolowane bezpośrednio ze skór rybich.

Całe zdanie brzmi trochę kosmicznie ale niewiele osób sobie zdaje sprawę że zdecydowana większość suplementów diety oferowanych na rynku i zawierających kolagen to z reguły hydrolizaty (nie mylić z hydratem) rozdrobnionych włókien bydlęcych (czy wieprzowych) albo zwyczajna żelatyna o wątpliwej aktywności biologicznej.

Oprócz kolagenu skład Colvity został uzupełniony o algi atlantyckie oraz aktywne biologicznie formy witaminy z grupy E. Taki skład kapsułki Colvity gwarantuje nam niesamowitą moc suplementacyjną oraz maksymalną przyswajalność. Kolagen Colvita jest w 100% anabolizujący, czyli nie zostaje wydalony, bądź przerobiony w energię. Służy tylko i wyłącznie budowie nowych komórek. Przyswajalność Colvity Colway jest na tak wysokim poziomie, iż nie są potrzebne nawet enzymatyczne procesy trawienne! Kolagen w tabletkach wchłaniane jest również bezpośrednio z jelit. Stosując Colvitę dostarczamy kompletny zestaw aminokwasów tworzących helisę kolagenową. Colvita jest produktem spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane zdrowej żywności - do tego stopnia, że kapsułki nie zawierają nawet barwnika, zaś jako przeciwzbrylacz zastosowano krzemionkę koloidalną. Dla dociekliwych podajemy że: witaminy z grupy E w postaci tokoferoli pozyskiwane są z ekologicznych ziaren a tokotrienole w postaci witaminy E o najwyższej bioretencji. Natomiast algi to wyjątkowy mikronizat lęgni i plemni alg atlantyckich (Fucus vesiculosus). Wszystko to brzmi bardzo mądrze i dokładnie jest omówione w prezentacji poniżej ale o skuteczności Colvity przekonamy się stosując ją.

Zalety Colvity

  • aktywny biologicznie kolagen
  • dostarcza kompletny zbiór aminokwasów tworzących helisę kolagenową
  • dobra przyswajalność i biodostępność
  • uzupełnia braki kolagenu w organizmie
  • dostarcza organizmowi – wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej
  • poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci

Skład Colvity

Składniki: liofilizowany kolagen, algi (Fucus Vesiculosus), Witamina E (D-alfa-tokoferol), żelatyna rybia (otoczka kapsułki), liofilizowany owoc cytryny (nośnik), tokotrienole (delta i gamma).

2 kapsułki (920mg) zawierają:

Witamina E - 12 mg (100% RWS)

Tokotrienole - 8 mg mix (min 2,36 mg - max 2,58 mg delta tokotrienoli, min 0,22 mg - max 0,44 mg gamma tokotrienoli)

Liofilizowany kolagen - 48 mg

Algi (Fucus Vesiculosus) - 300 mg

Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku, z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.

Uwaga: Colvita zawiera tylko niewielką ilość witaminy C. Jest to porcja zbyt mała dla skutecznego warunkowania kolagenogenezy w ustroju i zapotrzebowaniu na nią przez organizm. 

Colway
C_S_SUP_CV60
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można opisać suplementy?

W bieżącej chwili znaczenie tego wyrażenia dla nikogo nie jest już całkiem obce i nieznane. W ogólnym pojmowaniach stanowią one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o brakujące witaminy a także minerały. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób postanowiło skorzystać z ich specyfiki? Codziennie przygotowane pokarmy nie zawsze dostarczają organizmowi wystarczającej liczby komponentów pożywnych, a wszak to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo funkcjonować.

Jak suplementy mają wpływ na zdrowie?

Jedzenie takich środków jak suplementy sprawia, że usprawnia się nie tylko stan zdrowia, ale również wyglądu. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem otwierającym drzwiczki do porządnego nie tylko zdrowia, ale rownież wspaniałego samopoczucia. Poprawę zdrowia na pewno w późniejszym czasie będziemy mogli zauważyć w formie wzniesienia stanu skóry, włosów lub paznokci. Ponadto poprawia się wygląd całej figury, gdyż mimochodem organizm zrzuca nadmierne kilogramy, których już nie wymaga. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i dodatnią energią."

Choroby wywołane brakiem witamin

"

Zbytnio duży ubytek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy uznać po wykonaniu odpowiednich badań. Zwłaszcza znaczący niedobór w diecie warzyw i owoców może doprowadzić do niebezpiecznych chorób. Zmienić można wiele chorób wywołanych brakiem tych konkretnych składników pożywnych. Przykładem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W dalszym ciągu mogą one powodować krzywicę u dzieci, cukrzycę jak również raka.

Jak możemy podzielić suplementy ze względu na skład?

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. Warto się z nim zaznajomić, aby być świadomym zakupionego wyrobu. Oprócz powszechnie wybitnych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, wspomnieć można także o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuszczowe. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także pracę jelit oraz wręczają im potrzebną dozę prozdrowotnych bakterii. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Choć przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w powrocie do dobrego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i potrzebuje konkretnego celu. Starlife suplementy diety zdrowotnie działają według konkretnych wskazówek. Często producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść użycie danego wyrobu. Możemy podzielić suplementy również na ekipy konkretnych osób, starlife dla sportsmenów mają zupełnie inne działanie, niż preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Sportsmeni zazwyczaj prowadzą zdrową dietę, a jednak potrzebują ją uzupełniać, używając suplementację. Czytaj dalej Colway .

Jedzenie suplementów Colway w Polsce.

Suplementacja w Polsce stanowi nadal branże, która jest dopiero poznawana i modyfikowana. Rodzin, które aspirują być zdrowe i radosne, a wraz ze zdrowiem powinny podążać zdrowo przygotowane posiłki pełne składników odżywczych. Jednak modyfikacji nie są proste i zwłaszcza na początkowym etapie może zajść konieczność użycia zwłaszcza witaminowo-mineralnego wspomagacza. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Oprócz suplementacji należy również zadbać o poprawne odżywianie się i sporządzanie posiłków ze składników pochodzących z ekologicznych hodowli. Więcej ciekawostek Suplementy Colway

Regulacje prawne

Obecnie suplementy diety są dostępne dla wszystkich osób, które aspirują cieszyć się zdrowiem jak również pozytywną energią. Do obrotu są one wprowadzone między innymi w postaci tabletek, pigułek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Suplementy diety wprowadzane do obiegu są specjalnie oznakowane. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich zastosowania. Regulacje prawne określają maksymalny poziom witamin jak również minerałów zawartych w dobowej dozie. Dlatego też, nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy Colway są niezawodne?

Suplementy nie powodują zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka w momencie, w którym korzysta się z nich według zaleceń na opakowaniu. Sprawiają one, że ich zgodne z przepisaniami używanie jest odpowiednie dla organizmu i trudno sobie nimi zaszkodzić. Bardzo często taki towar przepisują również doktorzy po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek braki. Robienie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Dzięki nim można zapobiegać chorobom. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że wiadomy suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety Colway są nieodzowne?

Zrobienie badań jak również porada u eksperta jest wskazana w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni jaki suplement zakupić. Może nam pomóc nie tylko lekarz, ale również naturoterapeuta lub dietetyk. Suplementacyjne poparcie może być nam nieodzowne zwłaszcza wtedy, gdy niedobór nam odpowiedniej wiedzy do przeprowadzenia zmian. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w błyskawicznym czasie można powstałe braki uzupełnić. Trzeba jednak pamiętać, że przejście na zdrowy styl odżywiania jest konieczne, żeby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu. Czytaj dalej odporność.

Jakie wyrożniamy typy suplementów diety?

Klasyfikacja suplementów diety nie jest złożony. Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Najbardziej znane suplementy powodują takie, na które jest największe zapotrzebowanie. Są to między innymi środki witaminowo-minerałowe, wspomagające pamięć i koncentrację, odchudzanie a także wspomagające pracę układów w organizmie. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, gdyż niepomyślny tryb życia wiedzie do otyłości. Jednak powinna być ona jedynie akcentem podczas przyrządzania zdrowych dań.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.