PBM ProBioMinerał S-Probio

100% bezpieczne płatności
67,00 zł
Brutto

Probio Minerał z kategorii Probio Minerał S-Probio suplement, to innowacyjna polska formuła mineralne-probiotyczna, naturalny produkt, który został stworzony w postaci ekologicznego pudru.

Ilość

PBM ProbioMinerał 500g

to naturalny suplement diety - kategorii Probio Minerał S-Probio, innowacyjna polska formuła mineralne-probiotyczna, naturalny produkt, który został stworzony w postaci ekologicznego pudru. Jest to swego rodzaju antidotum likwidujące florę patogenną, czyli pleśnie i grzyby. Duża Puszka o pojemności 500g. Eliminuje również wszelkie toksyny. Jego działanie sprzyja rozwojowi niezwykle pożytecznych mikroorganizmów, które mają pozytywny wpływ na cały ekosystem.

Wypróbuj też wzmocnione preparaty TAKIE JAK: P3 ProBioMinerał P3 MS ProBioMinerał  i Koraliki ceramiczne.   

Zalety i zastosowanie Probio Minerału

  • usprawnia działanie układu pokarmowego,
  • hamuje utratę elektrolitów, jednocześnie urozmaicając ich skład,
  • likwiduje wszelkie substancje toksyczne,
  • wspiera rozwój pożytecznych mikroorganizmów,
  • wzmacnia słabe komórki,
  • ma pozytywny wpływ na przemianę materii.

PBM probiominerał można stosować jako filtr probioceramiczny wody pitnej. Jeśli chcesz uzyskać wodę o możliwie najlepszej jakości dodaj 1 łyżeczkę do wody w ilości 1.5l. To spowoduje, że otrzymasz ciecz o wysokiej zawartości energii, bogatą w składniki odżywcze. Wówczas możesz używać jej do picia, mycia twarzy czy stosowania po ukąszeniach owadów. Produkt, oprócz zastosowania dla usprawnienia działania organizmu, stosować można również w budownictwie, rolnictwie oraz jako dodatek do pasz dla zwierząt.

Probio Minerał nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania. Na opakowaniu produktu znajdziesz informację o terminie ważności. Przechowuj w miejscu suchym i chłodnym. Chroń przed promieniami słonecznymi. PBM nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt.

Zawartość / skład:

Zawartość pierwiastku w jednym gram / dm

Zawartość pierwiastku w jednym dm

Gramy

Mg - eq

Mg – eq - %

Kationy

 

 

 

Lit, Li

0,00015

 

 

Potas, К

0,03

 

 

Sód, Na

1,5266

66,372

77,74

Wapń, Са

0,1356

6,766

7,93

Magnez, Mg

0,1488

12,237

14,33

Stront, Sr

0,0005

 

 

Żelazo, Fe

0,03

 

 

Mangan, Мп

0,0005

 

 

Cynk, Zn

0,00025

 

 

Miedź, Си

0,0005

 

 

Kobalt, Со

0,00015

 

 

Nikiel, Ni

0,0001

 

 

Ołów, РЬ

Nie wykryto

 

 

Rtęć, Hg

Nie wykryto

 

 

Wanad, V

0,003

 

 

Chrom, Сг

0,00015

 

 

Selen, Se

0,00000095

 

 

Glin, А1

0,00045

 

 

German

0,0002

 

 

Itr

0,003

 

 

Niob

0,002

 

 

Gal

0,002

 

 

Fosfor

0,01

 

 

Molibden

0,0005

 

 

Suma kationów

1,8733

85,375

100,00

Aniony

 

 

 

Fluor, F

nie występuje.

 

 

Chlor, CI

1,9094

53,545

63,07

Brom, Вг

nie występuje.

 

 

Jod, I

nie występuje.

 

 

Siarczek, S04

1,0864

22,619

26,49

Wodorowęglan, НСО,

0,01

 

 

Azotyn, N02

nie występuje.

 

 

Azotan, N03

nie występuje.

 

 

Suma anionów

3,5495

85,375

100,00

Kwas borny,

НВО,

0,0015

 

 

Kwas krzemowy, H2Si03

0,05

 

 

Ogólna mineralizacja

5,4743

 

 

Pozostałość sucha

4,86

 

 

рН

8,1

 

 

PBM_PBM
93 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Definicja suplementów diety

W obecnej chwili znaczenie tego frazy dla nikogo nie jest już całkiem obce i nowe. Z reguły są one przede wszystkim środkiem, który pozwala na otrzymanie w ciągu dnia potrzebnej liczby witamin oraz minerałów. Z jakiego przyczyny suplementy stają się tak popularne, że nawet zaawansowane wiekiem osoby decydują się na ich zakup? Standardowo przygotowywane posiłki w polskich domach nie dostarczają ciału właściwej ilości komponentów pożywnych, dlatego zwłaszcza na początku modyfikacji diety, często jesteśmy zmuszeni do ich równoczesnego dostarczenia. Więcej informacji Probio Minerał S-Probio.

Wpływ suplementów na zdrowie

Poprawnie wykorzystywane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, lecz również na urodę. Starlife dla kobiet a także dla mężczyzn może stanowić środek do dobrego samopoczucia, zwiększonej sile w ciągu pełnego dnia jak również naturalnie wyższego zdrowia organizmu. Dzięki niemu poprawia się ogólny wygląd pełnego ciała między innymi cery, sylwetki, włosów. Ponadto poprawia się wygląd całej sylwetki, ponieważ mimochodem organizm zrzuca nadmierne kilogramy, których już nie potrzebuje. "Lekkość i wolność poruszania się staje się wtedy naszą rutyną."

Choroby powodowane niedoborem witamin

"

Nie tylko brak minerałów może być niesprzyjający dla człowieka. " Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy rozpoznać po zrobieniu właściwych badań. Szczególnie ważne jest zażywanie warzyw i owoców w surowym, nieprzetworzonym stanie. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obciążeń chorobowych powiązanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Rodzajem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W łagodniejszych przypadkach niedobór witamin może powodować takie zakłócenia jak np. obfite wypadanie włosów. Więcej ciekawostek Herbal 24 .

Podział suplementów ze względu na skład

Zestaw suplementu może definiować ich przeznaczenie. Jednak, aby bylo to możliwe konieczny jest taki specyfik, który będzie miał pożądany dla nas skład. Najczęściej wybierane suplementy witaminowo - minerałowe stanowią liczbę zazwyczaj używanych pastylek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także pracę jelit jak również dostarczają im potrzebną porcję prozdrowotnych bakterii. Nadmienić należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Nic więc dziwnego, że najczęściej interesują się nimi osoby uprawiające sport.

Podział suplementów ze względu na przeznaczenie

Podstawowym przeznaczeniem przedstawianych środków jest poprawa zdrowia, dostarczenie organizmowi tego, czego mu brakuje. Aby rozpoznać te niedobory, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, formie lub wykonać odpowiednie badania. Suplementy posiadają mnóstwo różnych możliwości. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi działania jelit, układu odpornościowego jak również odchudzanie. Często producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść zastosowanie danego wyrobu. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy oraz minerały, ale także aminokwasy. Rodzajem takiej grupy są sportowcy, którzy ochoczo korzystają z suplementów zawierających aminokwasy.

Jedzenie suplementów w Polsce.

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej spotykane w budynkach polskich rodzin. Wzrost zachorowań na choroby tak zwane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z reguły nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zwłaszcza na początku zachodzi potrzeba dostosowania przebiegów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. Stan organizmu jak również wyglądu ulega widocznej poprawie. Oprócz suplementacji należy również zadbać o prawidłowe odżywianie się i sporządzanie dań ze komponentów pochodzących z ekologicznych upraw.

Regulacje prawnicze

Obecnie nikt nie zabrania używania suplementów w naszym kraju i są one dostępne dla każdej osoby, ktora chce polepszyć swoje samopoczucie. Tabletki, drażetki, ampułki z płynem, czy też proszek stanowi różnorodną formę tych środków. Każda osoba może dopasować ją do swoich wymagań. Każdy suplement wprowadzony do obiegu jest w specjalny sposób oznakowany. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich zastosowania. Regulacje prawnicze określają maksymalny pułap witamin a także minerałów zawartych w dobowej dozie. Dlatego zdrowie i życie człowieka nie może być zagrożone.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Jak już nadmieniono regulacje prawnicze dotyczące przedstawianych środków dbają o to, żeby były one niezawodne. Równocześnie należy koniecznie stosować do zaleceń na pudełku. W ostatnim czasie doktorzy coraz częściej przepisują takie medykamenty swoim pacjentom z brakami witaminowo - mineralnymi lub innymi dolegliwościami. Badania mogą pokazywać braki w organizmie, dlatego warto je wykonać. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy są potrzebne?

Gdy nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym przypadku suplementacja jest konieczna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady eksperta. Może nim być zarówno lekarz, jak i dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementacyjne wsparcie może być nam nieodzowne zwłaszcza wtedy, gdy brak nam właściwej wiedzy do przeprowadzenia zmian. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w błyskawicznym czasie można powstałe niedobory dopełnić. Trzeba jednak pamiętać, że przejście na zdrowy styl odżywiania jest konieczne, żeby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Rodzaje sulementów diety

Przeznaczenie jak również sklad suplementów określa rownież jego rodzaj W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportsmenów, wspomagające pamięć a także koncentrację, na włosy i pamięć, jak i także najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niepomyślny tryb życia wiedzie do otyłości. Jedzenie suplementów to jedynie dodatek do zdrowej diety i należy o tym pamiętać.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.