PBM ceramika - koraliki do wody (8 koralików w opakowaniu) - S-Probio

100% bezpieczne płatności
14,81 zł
Brutto

To wyroby z glinki zaszczepionej mikroorganizmami, które po wypaleniu służą w rewitalizacji wody i w innych zastosowaniach. Produkt z kategorii Probio Minerał S-Probio.

Ilość

PBM CERAMIKA

to wyroby z glinki zaszczepionej mikroorganizmami, które po wypaleniu służą w rewitalizacji wody i w innych zastosowaniach. Produkty z kategorii Probio Minerał S-Probio

W Polsce od kilku miesięcy produkuje ją firma S- Probio używając do tego naszych surowców oraz własnej technologii.

Produkt z importu posiada potencjał energetyczny w skali Bovisa 6000, natomiast firma S- Probio (której koraliki mamy w ofercie) produkuje probioceramikę na poziomie 13. 000 Bovisa.

Co nam to daje???

Zacznijmy od wody!

Woda "staje się" zjonizowana, posiada właściwą budowę molekularną, energię i informację probiotyczną. Taka cząsteczka wody wchodzi do komórki i wpływa optymalnie za jej replikację. Taka cząsteczka jest idealnym nośnikiem dla różnych substancji

Przejdźmy do opisu redox .

Woda Redox o wartości ORP -200 mV, którą tworzy PBM CERAMIKA jest czysta bakteriologicznie, łatwo wchłania się przez organizm przez co nawadnia nasze komórki znacznie lepiej od napojów.

Woda o wysokim potencjale redox to woda żywa,która wzbogacona jonami wodorowymi likwiduje wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenie i wiele chorób.

Woda o wysokim wskaźniku ORP posiada wysoką dawkę elektronów, które łatwo oddaje wolnym rodnikom i tym samym je blokuje.

Woda "po koralikach" połączona z PBM posiada pH 8.2 co przyczynia się do odkwaszenia i odtruwania organizmu.

Ponadto wysoka energia zawarta w cząsteczce jest wprowadzana do komórki a precyzyjnie do mitochondrium.

Pełny zakres badań ceramiki będzie w publikacji S. Batieczko , S Salerek " Niezwykłe własności PBM probiominerału", która powinna się ukazać jeszcze w tym roku.

Zastosowanie koralików:

  • bezpośrednio do wody w naczyniach szklanych, plastikowych czy ceramicznych,
  • w różnego rodzaju filtrach: do użytku domowego/przemysłowego czy stacjach uzdatniania wody

Jak stosować:

Koraliki mają trwałość ok jednego roku.

Przed użyciem należy je sparzyć wrzątkiem.

2-3 szt. wrzucić do dzbanka, napełnić dzbanek wodą i tą wodę: pić, używać jej do gotowania

2-3 szt. wrzucić do czajnika

1-2 szt. wrzucić do butelki plastikowej, z której pijemy wodę w ciągu dnia (np. w podróży, w pracy, itp.), kiedy woda w butelce się kończy, koraliki przerzucamy do kolejnej butelki

Inne zastosowania "koralików":

Z „koralików” można zrobić bransoletki, które należy zakładać na nogi (powyżej kostki), ręce (powyżej nadgarstka) lub szyję. „Ceramiczne bransoletki najlepiej zakładać na noc. Owe bransoletki emitują długofalowe promieniowanie podczerwone przeciwdziałając sztywnieniu i przykurczom kończyn, redukują ból i uczucie zmęczenia.

Atest higieniczny: HK/W/1192/01/2015

PBM_K8
10 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety Probio Minerał S-Probio?

Z czasem wzrasta ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Prawie każdy spożywa dodatkowo suplement w postaci na przykład magnezu, jako sposób na jego wypełnienie w organizmie. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób postanowiło skorzystać z ich właściwości? Codziennie przygotowane pokarmy nie zawsze dostarczają organizmowi wystarczającej liczby składników pożywnych, a wszak to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać. Szczegóły Probio Minerał S-Probio.

Jak suplementy mają wpływ na zdrowie?

Stosowanie opisywanego produktu potrafi mieć zbawienny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, ponieważ jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem rozwierającym drzwiczki do dobrego nie tylko zdrowia, ale rownież wspaniałego samopoczucia. Poprawę zdrowia na pewno w późniejszym czasie będziemy mogli zobaczyć w formie polepszenia stanu skóry, włosów lub paznokci. Lepiej odżywiony organizm sprawia, że prościej jest zrzucić mu zbędne kilogramy. "Lekkość i swoboda poruszania się staje się wtedy naszą codziennością."

Przypadłości powodowane niedoborem witamin

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego żeby dobrze funkcjonowało, potrzebne jest zagwarantowanie mu właściwej części witamin." Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład robienie właściwych badań. Awitaminoza może dotknąć szczególnie osoby, u których niedobór jest w diecie cytrusów a także warzyw. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obładowań chorobowych związanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka powodują najczęstsze symptomy braku witamin. Gdyż w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka. Szczegóły Herbal 24 .

Podział suplementów Probio Minerał S-Probio ze względu na zestaw

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. Warto się z nim zapoznać, żeby być świadomym zakupionego produktu. Oprócz powszechnie wybitnych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można także o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuste. Nie można zapomnieć o suplementach starlife, które wspomagają właściwą działania jelit, czyli wszelkich probiotykach, prebiotykach a także błonnikach. Wspomnieć należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Radują się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Jak podzielić suplementy ze względu na przeznaczenie?

Głównym przeznaczeniem przedstawianych środków jest poprawa zdrowia, dostarczenie organizmowi tego, czego mu brakuje. Żeby rozpoznać te braki, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, formie lub zrobić odpowiednie badania. Starlife suplementy diety zdrowotnie funkcjonują według konkretnych wytycznych. Często producenci podają konkretne działanie, jakie może przynieść zastosowanie danego wyrobu. Możemy podzielić suplementy również na grupy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie pozostałe działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Wynika to między innymi z odmiennego metabolizmu tych osób jak również straty minerałów i witamin na przykład wraz z potem.

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej spotykane w domach polskich rodzin. Jednak rosnąca ilość zachorowań, zwłaszcza na choroby miejskie tak określane autoimmunologiczne, zrobiła, że społeczeństwo coraz bardziej swoją uwagę zaczęło kierować na polepszenie klasy swojego trybu życia. Zwłaszcza na początku zachodzi potrzeba dostosowania przebiegów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. Stan organizmu jak również wyglądu ulega widocznej poprawie. Wybranie sprawdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych źródeł może stać się drogą do porządnego zdrowia.

Jakie są polskie regulacje prawnicze?

Obecnie nikt nie zabrania używania suplementów w naszym kraju i są one dostępne dla każdej osoby, ktora pragnie poprawić swoje samopoczucie. Do obiegu są one wprowadzone między innymi w postaci tabletek, pigułek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Właściwe oznakowanie suplementów jest konieczne. To rownież na opakowaniu są się dane dotyczące ich spożycia. Polskie regulacje prawnicze określają dopuszczalną dozę składników odżywczych w każdej dawce. Dlatego też, nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Jak już nadmieniono regulacje prawne dotyczące przedstawianych środków dbają o to, by były one bezpieczne. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawnicze sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich zastosowaniem. W ostatnim czasie doktorzy coraz częściej przepisują takie medykamenty swoim pacjentom z niedoborami witaminowo - mineralnymi lub innymi przypadłościami. Wykonanie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. W ten sposób można lepiej dopasować suplement do swoich życzeń.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Zrobienie badań jak również porada u eksperta jest wskazana w wypadku, gdy nie jesteśmy pewni jaki suplement zakupić. Może nim być zarówno lekarz, jak i dietetyk lub naturoterapeuta. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam poprawić swoje zdrowie. W późniejszym czasie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w korzystnym stanie przez dłuższy czas. Nie można zapomnieć o zdrowej diecie oraz aktywności fizycznej, która także poprawia nasze samopoczucie i podnosi poziom energii.

Jakie wyrożniamy rodzaje suplementów diety?

Przeznaczenie jak również sklad suplementów określa rownież jego rodzaj Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Wśród tych odżywczych środków możemy wyrożnić: wspomniane już suplementy dla sportowców, takie wspomagające pamięć i koncentrację jak również najbardziej znane witaminowo-minerałowe. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, gdyż niezdrowy tryb życia prowadzi do otyłości. Zażywanie suplementów to jedynie dodatek do zdrowej diety i należy o tym wiedzieć.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.