Ubichinol (3597 mg) - Proved

100% bezpieczne płatności
150,00 zł
Brutto

Aktywna forma koenzymu Q10 Kaneka QH™ Prawdziwa witamina witalności i długowieczności. Produkt z kategorii Proved .

Ilość

Ubichinol (3597 mg)

Aktywna forma koenzymu Q10 Kaneka QH™ . Ten Koenzym występuje we wszystkich naszych komórkach a konkretnie w mitochondriach czyli tam gdzie jest wytwarzana energia. Koenzym Q10 konieczny jest do wytwarzania energii, prawdziwa formuła potrzebna do życia. Nasz organizm jest zdolny sam go wytwarzać ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego jego funkcjonowania. Poziom koenzymu zmniejsza się także wraz z wiekiem, dlatego po 30-35 roku życia niezbędna jest jego suplementacja. Cały proces jej produkcji odbywa się w mitochondriach małych strukturach we wnętrzu komórki. Bez Koenzymu Q10 nie ma życia, często jest on nazywany witaminą młodości i długowieczności , a za odkrycie przyznawano nagrodę Nobla. Korzystaj i zatrzymaj młodość. 

Zawartość: 20ml – 550 kropli. Jedna kropla zawiera 6,54mg ubichinolu.

Główne Składniki:

BIO oliwa z oliwek, ubichinol/Kaneka QH™.

Zalecania do spożycia w ciągu dnia:

dorośli 1 porcja (10 kropli) 1 raz dziennie w trakcie posiłku. 1 porcja zawiera 65,4 mg ubichinolu 

Przed użyciem wstrząsnąć do uzyskania jednolitej konsystencji. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25 ºC w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed słońcem. Spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Proved
PV_S_UBI
96 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety Proved?

Z czasem rośnie ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Suplementy powodują wyjście, które służy do uwydatnienia powszednich posiłków w następne składniki pożywne. Z jakiego powodu właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Standardowo przygotowywane posiłki w polskich domach nie dostarczają organizmowi odpowiedniej liczby składników odżywczych, dlatego zwłaszcza na początku zmiany diety, często jesteśmy zmuszeni do ich równoczesnego dostarczenia.

Czytaj Ofertę Sklep Herbal24

O wpływie suplementów Proved na zdrowie

Używanie przedstawianego wyrobu potrafi mieć zbawienny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, ponieważ jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Pośpiech i szybko przygotowywane posiłki mogą działać destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie rozpoczyna się usprawniać. Poprawę zdrowia na pewno w późniejszym czasie będziemy mogli zobaczyć w formie wzniesienia stanu skóry, włosów lub paznokci. Ponadto, gdy organizm jest lepiej odżywiony, wtedy zdecydowanie łatwiej zrzuca nadprogramowe kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i pozytywną siłą."

Jakie można wymienić przypadłości powiązane z brakiem witamin?

"

Zbytnio duży ubytek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy uznać po zrobieniu odpowiednich badań. Zwłaszcza wyraźny niedobór w diecie warzyw i owoców może doprowadzić do niebezpiecznych chorób. W zależności od rodzaju braku konkretnej witaminy można wymienić wiele chorób wywołanych przez ich niedobór. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka stanowią najczęstsze symptomy niedoboru witamin. W dalszym ciągu mogą one wywoływać krzywicę u dzieci, cukrzycę oraz raka.

Zapoznaj Się Z Ofertą Proved

Podział suplementów Proved ze względu na skład

Skład suplementów zazwyczaj jest prosty a także naturalny. Jednak, żeby bylo to możliwe potrzebny jest taki lek, który będzie miał pożądany dla nas zestaw. Najbardziej znane są naturalnie suplementy z witaminami i minerałami, jednak niektóre z nich zawierają również na przykład składniki pochodzące z roślin. Nie można zapomnieć o suplementach starlife, które wspomagają właściwą pracę jelit, czyli wszelakich probiotykach, prebiotykach jak również błonnikach. Aminokwasy również stanowią składnik niektórych suplementów. Nic więc dziwnego, że najczęściej interesują się nimi osoby uprawiające sport.

Podział suplementów ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w zwrocie do zdrowia jest głównym przeznaczeniem przedstawianych specyfików. Jednak, aby były one efektywne, muszą być właściwie dobrane. Suplementy posiadają wiele rozmaitych możliwości. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi działania jelit, układu odpornościowego a także odchudzanie. Mogą wspomagać zarówno układ immunologiczny, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet organy wzroku. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy oraz minerały, lecz również aminokwasy. Wynika to między innymi z odmiennego metabolizmu tych osób oraz straty minerałów i witamin na przykład wraz z potem.

Zażywanie suplementów w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno stanowiła w Polsce dziedzinę obcą. Wzrost zachorowań na choroby tak określane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób spowodowanych jest z reguły nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza życiem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Suplementacja jest specyfikiem, który pomaga we wspomnianym procesie zmiany i dzięki jakiemu można polepszyć swoje zdrowie w krótszym czasie. Stan organizmu a także wyglądu ulega zauważalnej poprawie. Oprócz suplementacji należy również zadbać o prawidłowe odżywianie się i tworzenie posiłków ze komponentów pochodzących z ekologicznych hodowli.

Regulacje prawnicze

Obecnie suplementy diety są dostępne dla wszystkich osób, które pragną cieszyć się zdrowiem oraz pozytywną energią. Do obrotu są one wprowadzone między innymi w postaci tabletek, pigułek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Suplementy diety wprowadzane do obiegu są specjalnie oznaczone. Znajduje się na nich również wiadomość dotycząca ich zastosowania. Maksymalny pułap witamin jak również minerałów definiują konkretne regulacje prawne. Dzięki temu, nie powodują one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy są niezawodne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej wspomniano, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Także należy koniecznie stosować do zaleceń na opakowaniu. Bardzo często taki towar przepisują także doktorzy po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek braki. Warto zrobić takie badania także profilaktycznie, aby zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. W ten sposób można lepiej dopasować suplement do swoich preferencji.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Jeżeli nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym przypadku suplementacja jest potrzebna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady fachowca. Może nim być zarówno lekarz, jak i dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementacyjne wsparcie może być nam potrzebne zwłaszcza wtedy, gdy niedobór nam właściwej wiedzy do przeprowadzenia zmian. Dzięki suplementom diety starlife szybko te zmiany można zapoczątkować i dopełnić wszelkie braki. Nie można zapominać o zdrowej diecie a także aktywności fizycznej, która również poprawia nasze samopoczucie i podnosi poziom sile.

Jakie wyrożniamy typy suplementów diety?

Przeznaczenie oraz sklad suplementów określa rownież jego typ Dlatego też ich podział może zostać uproszczony. Zatem można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportowców, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Nieodpowiednie odżywianie się w efekcie prowadzić może do otyłości i otyłości. Dlatego też bardzo często pierwszym celem suplementacji wśród ludzi jest chęć odchudzenia się. Jedzenie suplementów to jedynie dodatek do witalnej diety i należy o tym wiedzieć.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.