Cholester-Reg Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
83,00 zł
Brutto

Cholester-Reg - Nature's Sunshine Suplement Na Chorestelor - o składzie skomponowanym specjalnie z myślą o problemach ludzi z  wysokim i podwyższonym poziomu cholesterolu. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Cholester-Reg - Natures Sunshine Suplement Na Chorestelor - to suplement diety o składzie skomponowanym specjalnie z myślą o problemie zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, na który cierpi ok. 70% Polaków. W składzie produktu znajdziesz liść karczocha zwyczajnego, składnik o znaczącym wpływie na cholestetor, wagę ciała, ale również zdrowie wątroby i całego układu pokarmowego. Cholester-Reg to również sterole roślinne, które spożywane w ilości co najmniej 0,8 g dziennie pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu. W każdej kapsułce produktu zawarto 10 mg resweratrolu z korzenia rdestu japońskiego, który jest naturalnym antyoksydantem chroniącym przed wolnymi rodnikami. Stosuj regularnie Cholester-Reg w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnym trybem życia i pokonaj cholesterol.

  Główne składniki

Liść karczocha zwyczajnego to roślina pochodząca z rejonu basenu Morza Śródziemnego, jednak uprawiany jest w całej Europie oraz w Ameryce Północnej. Właściwości prozdrowotne karczocha zwyczajnego były znane i cenione od starożytności. Stosowany był na niestrawność, problemy z wątrobą i nerkami. Dopiero XX wiek przyniósł więcej informacji o prozdrowotnych właściwościach karczocha. W wyciągu z karczocha włoscy naukowcy odkryli związek, który do tej pory jest najbardziej cenionym składnikiem tej rośliny. To cynaryna (czyli kwas 1,5-dikawoilochinowy) mająca wpływ na: funkcjonowanie wątroby i dróg żółciowych, trawienie i metabolizm pokarmów, poziom cholesterolu i lipidów we krwi. Jest także pomocna przy odchudzaniu i utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Warto wspomnieć o jeszcze jednym składniku karczocha, istotnym z punktu widzenia zdrowia i dobrego samopoczucia. To inulina, mająca pozytywny wpływ na regulację poziomu cukru we krwi, pomocna także przy zrzucaniu zbędnych kilogramów. Regularne stosowanie wyciągu z karczocha obniża stężenie cholesterolu całkowitego i trójglicerydów we krwi. Zarówno stosowanie preparatów w wyciągiem z tej rośliny, jak i spożywanie jej w świeżej postaci sprzyja pozbywaniu się zbędnych kilogramów i ułatwia kontrolę wagi.

Przeczytaj też o Natures Sunshine Suplementy

  Zalety 

 sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi

 resweratrol chroni komórki przed stresem oksydacyjnym

 liść karczocha przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi

  Skład 

Składniki: Liść karczocha zwyczajnego; sterole roślinne (23,8 g / 100 g produktu); nikotynian inozytolu; otoczka kapsułki: żelatyna; substancja wypełniająca: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas stearynowy; resweratrol z korzenia rdestu japońskiego; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; polikozanol.

Zawartość w zalecanej porcji (3 kaps):

Liść karczocha zwyczajnego...................450 mg*

Sterole roślinne....................................450 mg*

Nikotynian inozytolu............................. 450 mg*

Resweratol z korzenia

rdestu japońskiego................................30 mg*

Polikozanol...........................................5,25 mg*

*Nie określono referencyjnych wartości spożycia.

  Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. 

DANE PODSTAWOWE

Kategoria: Suplement diety

Opakowanie: 90 kapsułek

Masa/Objętość netto: 90 kapsułek po 630 mg

Producent; Nature's Sunshine

NS_S_CHOLREG

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety Natures Sunshine?

Z czasem rośnie ludzka świadomości, a wraz z nimi użycie coraz to nowszych rozwiązań. W ogólnym pojmowaniach powodują one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o nieobecne witaminy a także minerały. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Standardowo przygotowane pokarmy w polskich budynkach nie wręczają organizmowi właściwej ilości składników pożywnych, dlatego zwłaszcza na początku zmiany diety, często jesteśmy zmuszeni do ich równoczesnego dostarczenia. Szczegółowe informacje <Natures Sunshine Kosmetyki.

Jak suplementy wpływają na zdrowie?

Poprawnie używane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, lecz także na urodę. Pośpiech i szybko przygotowane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie zaczyna się usprawniać. Natomiast w dalszej kolejności znacząco może polepszyć się wygląd karnacji, paznokci, skóry oraz oczywiście sylwetki. Ponadto, gdy organizm jest najlepiej odżywiony, wtedy zdecydowanie prościej zrzuca nadprogramowe kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i dodatnią energią."

Choroby wywołane brakiem witamin

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego żeby dobrze funkcjonowało, potrzebne jest zagwarantowanie mu właściwej dozy witamin." Witaminy również są bardzo istotne i należy dbać o ich codzienne, regularne dostarczanie razem z pokarmem. Awitaminoza może dotknąć zwłaszcza osoby, u których brak jest w diecie owoców oraz warzyw. W zależności od rodzaju braku konkretnej witaminy można wymienić wiele chorób spowodowanych przez ich brak. Może być to np. zespół suchego oka, krzywica u dzieci, cukrzyca, a nawet rak. W łagodniejszych przypadkach brak witamin może powodować takie zakłócenia jak np. nadmierne wypadanie włosów. Czytaj więcej Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Jak możemy podzielić suplementy Natures Sunshine ze względu na zestaw?

Przeznaczenie suplementu bardzo często uzależnione jest od jego składu. Jednak, by bylo to wykonalne konieczny jest taki specyfik, który będzie posiadał pożądany dla nas skład. Oprócz pospolicie wybitnych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można także o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuste. Zestaw suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o poprawną działania jelit. Nadmienić należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Nic zatem dziwnego, że najczęściej interesują się nimi osoby uprawiające sport.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w powrocie do zdrowia jest podstawowym przeznaczeniem przedstawianych środków. Jednak, by były one skuteczne, muszą być właściwie dobrane. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ immunologiczny, pokarmowy, koncentrację. Mogą wspomagać zarówno układ odpornościowy, pokarmowy, jak i odchudzanie, koncentrację, a nawet narządy wzroku. Na przykład starlife dla sportowców będzie zawierał zwiększoną dozę aminokwasów. Wynika to między innymi z odmiennego metabolizmu tych osób a także straty minerałów i witamin na przykład wraz z potem. Szczegóły Kosmetyki Bremani Care.

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi wciąż branże, która jest dopiero poznawana i modyfikowana. Rosnąca ilość chorób trudno uleczalnych, sprawiła, że wiele osób rozpoczęło kierować swoją uwagę na zmianę swojego stylu życia, a w rezultacie na witalne i naturalne odżywianie się. Zwłaszcza na początku zachodzi potrzeba dostosowania przebiegów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. Pomagają one w krótkim czasie poprawić stan organizmu. Zakup sprawdzonych suplementów a także nabywanie cytrusów i warzyw ze stwierdzonych pochodzeń w Polsce powoli staje się już normą.

Regulacje prawnicze

Ogólna dostępność suplementów dla dorosłych osób zaświadczać może o ich bezpieczeństwie. Pastylki, drażetki, ampułki z płynem, czy też puder stanowi różnorodną formę tych specyfików. Każda osoba może dopasować ją do swoich oczekiwań. Właściwe oznaczenie suplementów jest potrzebne. I na każdym z nich znajduje się wiadomość, która dotyczy różne opcje jego użycia. Regulacje prawne określają maksymalny poziom witamin a także minerałów zawartych w dobowej dawce. Dzięki temu, nie stanowią one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy są niezawodne?

Dzięki wszelkim zabezpieczeniom między innymi w formie regulacji prawnym można z całą pewnością ustalić, że używanie suplementów jest bezpieczne. Dodatkowo należy koniecznie używać do zaleceń na opakowaniu. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczać mogą również przepisania spożywania suplementów przez doktorów po drobiazgowych badaniach. Robienie takich badań profilaktycznie także jest wskazane. Dzięki nim można przeciwdziałać dolegliwościom. Dzięki nim możemy być bardziej pewni, że wiadomy suplement nam pomoże.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Gdy nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym przypadku suplementacja jest potrzebna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady specjalisty. Takim specjalistą może być lekarz, naturoteraupeuta lub dietetyk. Przedstawiane towary zazwyczaj są potrzebne wtedy, gdy pragniemy znacząco polepszyć swoje zdrowie. Dzięki suplementom diety starlife szybko te modyfikacji można wprowadzić i dopełnić wszelkie braki. Nie można zapominać o witalnej diecie a także aktywności fizycznej, która także usprawnia nasze samopoczucie i podnosi poziom energii.

Rodzaje suplementów diety

Typy suplementów diety poniekąd są spójne z ich przeznaczeniem jak również składem. Dlatego ich podział tak naprawdę jest bardzo prosty. Najbardziej znane suplementy powodują takie, na które jest największe zapotrzebowanie. Są to między innymi środki witaminowo-minerałowe, wspomagające pamięć i koncentrację, odchudzanie oraz wspomagające pracę układów w organizmie. Niestety niepomyślna dieta często prowadzi do nadwagi, a to sprawia, że ludzie pragną zrzucić nadmierne kilogramy. Jednak należy wiedzieć, że suplementacja stanowić powinna dodatek do naszego życia i nie powinniśmy od niej uzależniać swojego zdrowia.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.