Super Omega 3 EPA 60 szt. Natures-Sunshine

100% bezpieczne płatności
149,80 zł
Brutto

Super Omega 3 EPA to produkt z kategorii Nature's Sunshine Suplement Na Witalność

Ilość

Super Omega 3 EPA - Natures Sunshine Suplement Na Witalność to produkt, który zawiera kwasy tłuszczowe będące jednymi z czterech podstawowych tłuszczów, które organizm przyswaja z pokarmu. Kwasy tłuszczowe Omega 3 potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu, szczególnie korzystnie wpływają przede wszystkim na układ krążenia. Kwasy tłuszczowe zawarte w produkcie Super Omega 3 EPA to:

•EPA - kwas eikozapentaenowy

•DHA - kwas dokozaheksaenowy

Oba składniki mają korzystny wpływ na ludzki organizm. Kwas DHA spożywany przez matki wspomaga prawidłowy rozwój wzroku i mózgu u płodu oraz dzieci karmionych piersią. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego (EPA).

  Główne składniki

Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji serca, a efekt ten jest uzyskiwany przy spożyciu już 250 mg tych kwasów. Już dwie kapsułki Super Omega 3 EPA dostarczają ww. ilości tych kwasów. Kwasy EPA i DHA pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi - efekt ten występuje w przypadku spożycia 3 g tych kwasów dziennie. Należy pamiętać, aby nie przekraczać poziomu uzupełniającego dziennego spożycia wynoszącego 5 g EPA i DHA dziennie. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie)

  Zalety 

mają korzystny wpływ na nasz układ krążenia

pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi

przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mózgu

  Skład 

Składniki: olej rybi, kwas EPA (eikozapentaenowy), kwas DHA (dokozaheksaenowy), otoczka kapsułki: żelatyna, gliceryna, woda; aromat: olejek cytrynowy

Zawartość w zalecanej porcji (6 kaps):

Kwas EPA - eikozapentaenowy .......... 2280 mg *

Kwas DHA - dokozaheksaenowy ....... 1140 mg *

*Nie określono referencyjnych wartości spożycia.

  Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 1-2 kapsułki 3 razy dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

DANE PODSTAWOWE

Kategoria: Suplement diety

Opakowanie: 60 kapsułek

Masa/Objętość netto: 60 kapsułek po 1450 mg

Producent: Nature's Sunshine

Przeczytaj też o Natures Sunshine Suplementy

NS_S_SO3EPA
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są Natures Sunshine suplementy diety?

Regularne stosowanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś naturalnym. Z reguły są one przede wszystkim specyfikiem, który pozwala na otrzymanie w ciągu dnia koniecznej liczby witamin a także minerałów. Ich niesamowite właściwości sprawiają, że coraz więcej osób zaczęło interesować się ich użyciem. Standardowo przygotowywane pokarmy w polskich domach nie wręczają organizmowi właściwej ilości komponentów pożywnych, dlatego zwłaszcza na początku modyfikacji diety, często jesteśmy zmuszeni do ich równoczesnego dostarczenia.

Wpływ suplementów na zdrowie

Stosowanie przedstawianego wyrobu potrafi mieć korzystny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, gdyż jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Pośpiech i szybko przygotowywane posiłki mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie rozpoczyna się usprawniać. Dzięki niemu poprawia się generalny wygląd pełnego ciała między innymi cery, sylwetki, włosów. Ponadto, gdy organizm jest najlepiej odżywiony, wtedy zdecydowanie prościej zrzuca nadprogramowe kilogramy. "Lekkość i swoboda poruszania się staje się wtedy naszą codziennością."

Przypadłości wywołane niedoborem witamin

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego by dobrze funkcjonowało, nieodzowne jest zapewnienie mu odpowiedniej porcji witamin." Powinniśmy sprawdzać ich stan poprzez na przykład zrobienie właściwych badań. Awitaminoza może poruszyć zwłaszcza osoby, u których niedobór jest w diecie cytrusów oraz warzyw. W zależności od rodzaju niedoboru konkretnej witaminy można zmienić wiele chorób wywołanych przez ich niedobór. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka powodują najczęstsze objawy braku witamin. W innych, nieco łagodniejszych przypadkach brak witamin może powodować zaburzenia zdrowia, takie jak wypadanie włosów lub zespół suchego oka.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na skład

Przeznaczenie suplementu bardzo często zależne jest od jego składu. Jednak, by bylo to możliwe potrzebny jest taki specyfik, który będzie posiadał pożądany dla nas skład. Najbardziej znane są oczywiście suplementy z witaminami i minerałami, jednak niektóre z nich zawierają również na przykład składniki pochodzące z roślin. Nie można zapominać o dodatkach starlife, które wspomagają właściwą działania jelit, czyli wszelakich probiotykach, prebiotykach oraz błonnikach. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej. Znajdują one nadzwyczajne zainteresowanie wśród sportsmenów.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Ludzki organizm potrzebuje konkretnego celu, z tego przyczyny warto wybrać taki środek wspomagający zdrowie, dzięki któremu zdobędziemy konkretny punkt docelowy w danym rejonie organizmu. W głównej kolejności musimy określić własne zapotrzebowanie. Suplementy diety starlife mogą wspomagać zarówno odchudzanie, jak i uklad immunologiczny, pokarmowy jak również koncentrację. Konkretne działanie wszelkiego suplementu możemy przeczytać zazwyczaj na jego pudełku. Na przykład starlife dla sportowców będzie zawierał zwiększoną dozę aminokwasów. Wynika to między innymi z innego metabolizmu tych osób oraz opłaty minerałów i witamin na przykład wraz z potem. Czytaj więcej Kosmetyki Bremani Care.

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno wyznaczała w Polsce sferę obcą. Przyrost zachorowań na przypadłości tak określane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób spowodowanych jest z reguły nie właściwym trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Suplementacja jest specyfikiem, który pomaga we wspomnianym procesie zmiany i dzięki jakiemu można poprawić swoje zdrowie w krótszym czasie. Pomagają one w krótkim czasie polepszyć stan organizmu. Oprócz suplementacji należy również zadbać o poprawne odżywianie się i tworzenie posiłków ze składników pochodzących z ekologicznych upraw.

Regulacje prawne

Ogólna dyspozycyjność suplementów dla dorosłych osób świadczyć może o ich bezpieczeństwie. Forma suplementów jest bardzo różna, mogą to być między innymi popularne tabletki, drażetki lub proszek, który można dodać do posiłków. Właściwe oznakowanie suplementów jest potrzebne. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich zastosowania. Regulacje prawnicze definiują maksymalny pułap witamin jak również minerałów zawartych w dziennej dawce. W wyniku tego, suplementy stanowią bezpieczny środek do spożywania. Czytaj dalej Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Czy suplementy są bezpieczne?

Dzięki wszelkim zabezpieczeniom między innymi w formie regulacji prawnym można z całą pewnością stwierdzić, że stosowanie suplementów jest niezawodne. Jednocześnie należy koniecznie używać do przepisań na opakowaniu. W ostatnim czasie lekarze coraz częściej przepisują takie medykamenty swoim pacjentom z niedoborami witaminowo - mineralnymi lub innymi przypadłościami. Warto zrobić takie badania również profilaktycznie, by zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Wtedy będziemy pewni, że stosujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Właściwe badanie lub porada u specjalisty może być potrzebna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Takim ekspertem może być lekarz, naturoteraupeuta lub dietetyk. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku modyfikacji stylu życia. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w szybkim czasie można powstałe braki uzupełnić. Nie można zapomnieć, że przejście na witalny styl życia jest potrzebne, by na dłuższy czas cieszyć się świetnym zdrowiem. Więcej ciekawostek Natures Sunshine Kosmetyki.

Typy suplementów diety Natures Sunshine

Podział suplementów diety nie jest złożony. W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Wyróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportsmenów, wspomagające pamięć oraz koncentrację, na włosy i pamięć, jak i również najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Najpopularniejszymi bardzo często okazują się suplementy wspomagające proces odchudzania, ponieważ niepomyślny zwyczaj życia prowadzi do nadwagi. Jednak powinna być ona wyłącznie dodatkiem podczas przyrządzania zdrowych dań.

Suplementy diety Nature's Sunshine - zobacz w czym mogą Ci pomóc preparaty medycyny naturalnej

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę witamin Nature's Sunshine:

 • witamina A
 • witamina B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B10, B12
 • witamina C
 • witamina D, D3
 • witamina E
 • witamina K
 • multiwitamina

Pamiętaj, że mamy też suplementy Nature's Sunshine przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, sportowców.

Preparaty Nature's Sunshine pomogą również w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych takich jak:

 • poprawa kondycji, wydolność fizycznej,
 • poprawa trawienia,
 • poprawa funkcjonowania wątroby,
 • regeneracja organizmu,
 • spowolnienie procesów starzenia,
 • wsparcie układu pokarmowego,
 • wyregulowanie ciśnienia krwi,
 • czyszczenia organizmu,
 • regenerację organizmu,
 • dostarczają energię.

Żyjesz świadomie i przykładasz bardzo dużą wagę do zachowania dobrej kondycji i zdrowia, swojego i swoich najbliższych. Kluczową kwestią jest przygotowanie świeżych i poprawnie zbilansowanych dań. Niestety nie jest to zadanie proste. Nawet jeżeli zdecydujesz się na stosowanie ekologicznych produktów, z których od podstawa przyrządzasz posiłek to nie będziesz mieć pewności, że w diecie znajdują się wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Rozwój cywilizacji i skażenie środowiska sprawiają, że nawet produkty naturalne i ekologiczne zawierają coraz mniej właściwości odżywczych i nie dostarczają ciału potrzebnych witamin i minerałów. Nic więc dziwnego, że decydujesz się na suplementację. Oczywiście rynek odpowiada na to popyt i proponuje bardzo rozległy wybór preparatów, specyfików i suplementów. W tym gąszczu produktów musisz odnaleźć te naprawdę cenne. Oferowane przez nas suplementy Nature's Sunshine są wyprodukowane z naturalnych składników, o potwierdzonej skuteczności. Posiadają certyfikaty, wyprodukowane zostały przez czołowych producentów, z zachowaniem najwyższych metod jakościowych, z naturalnych składników.

Produkt Marka Natures Sunshine

Witaminy, a właściwie, po co one w organizmie są?

Rola witamin w funkcjonowaniu organizmu jest bardzo specyficzna. Te związki chemiczne nie dostarczają ciału surowca budulcowego ani energii. Jednak są niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia i formie. Witaminy są bowiem związkami chemicznymi, które można nazwać biokatalizatorami, które utrzymują na prawidłowym poziomie przebieg wszystkich procesów metabolicznych zachodzących w komórkach. Z funkcji, jaką pełnią witaminy wynika, że jakikolwiek ich brak może skutkować bardzo groźnymi chorobami. Zdajesz sobie więc sprawę jak ważne jest dbanie o odpowiedni poziom witamin w organizmie. Warto utrzymać prawidłowy poziom wszystkich wymaganych witamin, czyli:

 • witamina A
 • witamina B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B10, B12
 • witamina C
 • witamina D, D3
 • witamina E
 • witamina K
 • multiwitamina

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego sklepu. Proponujemy bardzo szeroki wybór witamin Nature's Sunshine. Przygotowaliśmy również komplety, które pomogą rozwikłać konkretne problemy i dolegliwości zdrowotne. Pomyśleliśmy również o rozmaitych grupa, które z racji wieku, płci, czy aktywności zawodowej i prywatnej potrzebują odpowiedniej suplementacji. Sprawdź nasze multiwitaminy suplementy dla kobiet, mężczyzn, sportsmenów zestawy witamin regulujące stan, wydolność fizyczną suplementy sprzyjające dobremu trawieniu, wspierające czynność wątroby suplementy odnawiają organizm, opóźniają procesy starzenia, wspierają układ pokarmowy suplementy poprawiają ciśnienie krwi, trawienie, oczyszczają organizm zestawy witamin odnawiają organizm, dostarczają energię.

Chcesz być zdrowy pamiętaj o dostarczeniu organizmowi niezbędnych minerałów!

Musisz wiedzieć, że minerałów organizm nie jest w stanie wytworzyć sobie minerałów, dlatego tak ważne jest dostarczenie mu ich w posiłkach i w razie potrzeby uzupełnienie braków suplementami. Dobrze przecież wiesz, że minerały to wszystkie makro i mikroelementy niezbędne dla niezakłóconego funkcjonowania organizmu człowieka. Zwróć uwagę na fakt, że to całkiem spora grupa, bo obejmuje aż 30 elementów. Zwróć uwagę na wszystkie najważniejszych obszarach funkcjonowania organizmu człowieka, na jaki mają wpływ minerały, czyli:

 • praca jelit, funkcjonowanie nerek
 • walka z objawami zmęczenia
 • stan paznokci i włosów
 • umiejętność zapamiętywania
 • walka z infekcjami i mikroorganizmami chorobotwórczymi
 • równowaga aktywności nerwowych i psychicznych
 • prawidłowe funkcjonowanie organów płciowych.

Pamiętaj też, że rozwój cywilizacji niesie ze sobą progres w bardzo wielu dziedzinach, jednak jeżeli chodzi o żywność, to zmiany są tutaj jak najbardziej niepożądane. Traci ona na jakości jest coraz uboższa w wartościowe składniki pożywne. W rezultacie coraz trudniej jest poprawnie zbilansować dietę. W takim wypadku rozważnym jest sięgnięcie pod indywidualnie dobrane suplementy i minerały. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą suplementów Nature's Sunshine, zapewniamy, że są one sprawdzone i najlepszej jakości.

Informacje O Produktach Sklep Herbal24.pl

Sprawdź, dlaczego warto kierować się regułami medycyny naturalnej!

Z pewnością podsłuchiwałeś o kimś kto leczy się i żyje zgodnie z zaleceniami medycyny naturalnej. Zastanawiałeś się kiedyś skąd bierze się jej popularność. Przede wszystkim medycynie naturalnej człowiek traktowany jest jako całość, a nie zbiór pojedynczych organów i układów jak to ma miejsce w przypadku medycyny konwencjonalnej. Właśnie takie podejście medycyny konwencjonalnej spowoduje, że zawodzi ona wielu pacjentów. Bardzo często bowiem przepisywane przez doktora środki niekorzystnie wypływają na pozostałe narządy i wywołują ich szkodliwe postępowanie. Zaobserwować to można zwłaszcza w przypadku chorób przewlekłych, kiedy lekarstwa trzeba stosować przez całe życie. w takich wypadkach pacjenci szukają sposób poprawy zdrowia i wygody życia. Bardzo często rozwiązanie swoich problemów znajdują w medycynie naturalnej. Musisz jednak pamiętać o tym, że kładzie ona bardzo duży nacisk na właściwą dietę, wspartą odpowiednią suplementacją oraz mocą ziół. W naszym sklepie przygotowaliśmy preparaty, które będą wspierały batalię z wieloma problemami zdrowotnymi takimi jak:

 • działaniem nerek
 • regulacją ciśnienia krwi, regulacja trawienie
 • wspomaga metabolizm, oczyszcza organizm
 • wzmacnia zdolności defensywne organizmu, wspiera układ odpornościowy
 • wspiera proces trawienia białek, cukrów i tłuszczy
 • chroni przed reakcję alergiczną na pyłki i alergeny
 • wzmacnia główny system nerwowy
 • ogranicza nadpobudliwość i bezsenność.

Pamiętaj, że natura zawsze była dla nas źródłem zdrowia oraz dobrej kondycji, warto więc korzystać z jej bogactwa.

Czytaj Suplementy Natures Sunshine

Zobacz jak Witamina A wpływa na organizm?

Witaminę A możesz też znać pod nazwą retinol, beta-karoten, prowitamina A oraz akseroftol. Należy ona do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. W organizmie odpowiada za:

 • stan skóry i włosów
 • odporność na nieprzychylne warunki życia
 • stan układu odpornościowego
 • równowagę czynności nerwowych.

Sprawdź, dlaczego organizm potrzebuje Witamina B?

Z pewnością wiesz, że Witamina B to całkiem wiele zestaw witamin, więc ich niedobór powoduje bardzo groźnymi chorobami, czy kłopotami z koncentracją, pamięcią i nerwowością. Streszczajmy Witaminy B odpowiadają za:

 • poziom cholesterolu
 • ochronię układu krwionośnego
 • wspieranie układu immunologicznego
 • wzmocnienie mięśni i poprawię formie.

Witamina C, czy wiesz, dlaczego jest niezbędna?

Witaminę C kojarzysz z odpornością, dobrze wiesz, że jest ona potrzebna dla układu odpornościowego. Niech Cię nie zmylą reklamy, witamina C pełni dużo większą rolę w organizmie. Zobacz nasze podsumowanie Witamina C:

 • wspiera układ odpornościowy
 • wspomaga i chroni układ krwionośny
 • chroni układ kostny
 • gwarantuje sprawność stawów.

Oferta Sklepu Kosmetyki Natures Sunshine

Zadbaj o prawidłowy poziom Witamina D?

Witamina D jest nadzwyczajną w ekipie wszystkich witamin. Tylko ją organizm może wytworzyć przy pomocy promieni słonecznych, mało tego może ona być akumulowana w tkance tłuszczowej i stopniowo uwalniana podczas okresu, w którym brakuje słońca. Niestety musisz wiedzieć, że w naszych szerokościach geograficznych dni pochmurnych jest tak wiele, że organizm nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniej ilości witaminy D. W takim wypadku konieczna jest suplementacja. Witaminy D nie może w organizmie zabraknąć, gdyż:

 • chroni serce przed chorobami
 • wspiera odporność
 • wspiera proces odchudzania, obniżki masy ciała
 • przywraca żywotność i chęć do życia
 • wzmacnia poczucie pewności siebie i redukuje stany lękowe.

Witamina E, zobacz, dlaczego jej potrzebujesz?

Witamina E to witamina młodości i jak pokazują liczne badania naukowe również płodności. Jednak ograniczenie jej roli do tych dwóch obszarów jest rozległym niedomówieniem. Zobacz zestawienie regionów, dla których prawidłowego funkcjonowania potrzebny jest odpowiedni poziom witaminy E:

 • witalizacja organizmu
 • poprawa giętkości ścian naczyń
 • posiada właściwości antyoksydacyjne
 • odżywia i regeneruje.

Szczegóły Olejki Eteryczne Natures Sunshine

Czy wiesz, dlaczego Witamina K jest niezbędna?

Należy skierować uwagę, że organizm może pozyskać Witaminę K z pożywienia, tylko gdy towarzyszą jej tłuszcze, ponieważ jest ona w nich rozpuszczalna. Doktorzy akcentują jak istotna jest Witamina K w rozwoju niemowlaków. Kłopotem jest fakt, że w mleku matki nie ma jej odpowiedniej ilości. Wiele krajów decyduje się więc na suplementację Witaminy K od pierwszych tygodni życia dzieci. Witamina K wpływa też na:

 • hemostazę organizmu i tok procesów krzepnięcia krwi
 • zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych oraz krwawieniom
 • wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mózgu
 • łagodzi bóle menstruacyjne
 • gwarantuje poprawne postępowanie organów płciowych
 • ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe
 • wspomaga uwapnienie kości.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.