Złoty Zestaw Atelo - COLWAY

100% bezpieczne płatności
769,00 zł
Brutto

Złoty Zestaw ATELO – COLWAY i cztery odkrycia w jednym zestawie. Produkty z kategorii Colway Kosmetyki

Ilość

Złoty Zestaw ATELO – COLWAY

Cztery przełomowe odkrycia w jednym zestawie. Produkty z kategorii Colway Kosmetyki

Spośród kosmetyków za Złotej Linii ATELO wybraliśmy kilka, z których stworzyliśmy Złoty Zestaw ATELO - COLWAY.

To precyzyjnie dopasowane do siebie produkty, stanowiące kompletną serię pielęgnacyjną dedykowaną kobietom nowoczesnym.

 

W skład Złotego Zestawu ATELO – COLWAY wchodzą:

•             Atelopłyn do Demakijażu

•             Atelowoda Komórkowa

•             Atelokolagen COLWAY

•             Atelokrem MC2

•             Elegancka kosmetyczka

Colway
A_ZESTAW
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Pielęgnacja ciała stanowi jedną z naszym podstawowych czynności każdego dnia.

Niestety używanie niewłaściwych kosmetyków, zamiast odżywić skórę, doprowadzi do straty jędrności i blasku.

By skóra wyglądała na młodą i pełną życia, warto zacząć używać naturalne produkty, które są znacznie bardziej skuteczne.

Wtedy nasza skóra stanie się bardziej świetlista i pełna blasku.

Czytaj więcej Colway

Jakie czynniki mają wpływ na wygląd skóry?

Na stan naszej skóry wpływa wiele czynników. Są to takie elementy naszego powszedniego życia jak stres, czy smog i zanieczyszczone powietrze. Duży wpływ na stan skóry ma także zła dieta i niedobór ruchu. Jednak kosmetyki naturalne mogą pomóc w utrzymaniu skóry w zdrowej, zadbanej formie.

Na czym polega naturalna pielęgnacja ciała?

Pielęgnacja ciała nie jest tak złożona jak pielęgnacja cery. Jest to związane z faktem, iż skóra na naszym ciele ma mniejszy kontakt z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak temperatura, czy promieniowanie UV.

Nie powinno się zapominać, że podczas opalania należy używać właściwe produkty przed i po opalaniu, które ochronią naszą skórę przed wysuszeniem.

Potrzeby naszej skóry zmieniają się wraz z porami roku i może okazać się, że zimą będziemy potrzebować innych kosmetyków aniżeli w lecie.

Jednak zawsze podczas wyboru kosmetyku, należy kierować się składem i zwrócić uwagę, by był on jak najbardziej naturalny.

Czytaj więcej Colway Kosmetyki

Plusy naturalnych kosmetyków

Nasza skóra musi codziennie radzić sobie z działaniem wielu szkodliwych czynników.

Jest ona narażona na przesuszenie i podrażnienie, dlatego należy wybierać efektywne kosmetyki, pozbawione zapychaczy, takich jak parafina i gliceryna.

Składniki te tworzą barierę, która ogranicza wchłanianie innych, cennych komponentów.

A przecież zadaniem kosmetyku jest odżywienie skóry.

Tylko wtedy jest ona nawilżona i pozbawiona niedoskonałości.

Brak substancji zapachowych, parabenów oraz sztucznych barwników sprawia, że takie kosmetyki są właściwe dla każdego rodzaju skóry bez względu na płeć.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety będą zadowolone z propozycji naszego asortymentu.

Kosmetyki naturalne to nie tylko zbawienie dla skóry, ale także dla środowiska.

Producenci naturalnych kosmetyków nie sprawdzają produktów na zwierzętach, jak również nie tworzą szkodliwych odpadków.

Wybierając kosmetyki naturalne, wspierasz naszą planetę i wszystkich jej mieszkańców, bez względu czy są to ludzie, czy zwierzęta.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała Colway i ich podział

Ze względu na fakt, iż powierzchnia naszego ciała jest tak duża, skóra w rozmaitych częściach wymaga oddzielnej, indywidualnej pielęgnacji. Jest tak dlatego, że skóra stóp, rąk, czy ciała ma rozmaite potrzeby. Każda z tych części ciała ma swoje potrzeby i wymagania. "Wyróżnić możemy jeszcze kosmetyki do włosów, ust jak również twarzy. "

pielęgnacja stóp.

Stopy nie stanowią najważniejszego elementu naszej pielęgnacji i często o nich zapominamy. Jednak zła kondycja skóry stóp jest bardzo widoczna, objawia się przez pękanie i zgrubienia na jej powierzchni. Takie stopy to brak komfortu nie tylko w dotyku. Stopy utrzymują całe ciało i zasługują na właściwą pielęgnację naturalnymi produktami. Peeling stóp to także czynność, o której należy pamiętać, ponieważ świetnie usuwa martwy naskórek. Kosmetyk nawilżający nałożony na skórę po peelingu znacznie lepiej się wchłania i daje lepsze efekty.

Pielęgnacja dłoni

W tym przypadku o wiele częściej odczuwamy dyskomfort w formie wysuszonej skóry lub innych nieprawidłowość w wyglądzie rąk. Rąk używamy do prawie wszystkich aktywności i z tego względu są często narażone na rozmaite, także mechaniczne uszkodzenia. Szczególnie drażliwe są podczas zimy, kiedy mróz powoduje ich wysuszenie i pękanie. Właściwa jej ochrona przy udziale kremów do dłoni może sprawić, że nasze dłonie będą wyglądały zdrowo.

Pielęgnacja ciała to jedna z naszych podstawowych powszednich czynności Colway

Dzięki stosowaniu naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, efekty możemy zobaczyć już po pierwszym miesiącu. Kondycja skóry znacząco i długotrwale się poprawia. Najlepiej na naszą skórę działają naturalne składniki. Nasza skóra znacznie lepiej je wchłania, dzięki czemu kosmetyki z naturalnym składem są bardziej efektywne. Przykładem jest nasz żel do mycia ciała, o bezpiecznym składzie. Ma także piękny, przyjemny zapach, który relaksuje nasze ciało i umysł. Nie zapominajmy również o zastosowaniu raz na jakiś czas peelingu solnego, który posiada właściwości zarówno oczyszczające, jak i nawilżające. Peeling w naszej ofercie można zastosować do każdego rodzaju skóry. Sprawdza się w przypadku każdego rodzaju skóry.

Jak wyglądały zaczątki naturalnych kosmetyków Colway?

W składzie naturalnych kosmetyków nie ma miejsca na sztuczne, chemiczne związki. Nawet zastosowane konserwanty mogą być naturalnego pochodzenia. Podczas pierwszych etapów wchodzenia na rynek naturalnych produktów mogły być one niezbyt przyjemne w używaniu. Nie miały tak intensywnego zapachu jak syntetyczne odpowiedniki i ich konsystencja była bardziej "ciężka". Nie każdego przekonywał naturalny skład. Jednak rozwijająca się technika i nowoczesne testy umożliwiły wytworzenie produktów, które cieszą nie tylko zdrowym składem, lecz także przyjemnym zapachem i konsystencją. Właśnie takie są się w ofercie naszego sklepu. Gdy potrzebujesz porady podczas zakupów, zapraszamy do konsultacji.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.