Smart Meal 510g Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
199,00 zł
Brutto

SMART MEAL Nature's Sunshine Suplement Na Odchudzanie Koktajl odżywczy Smart Meal od Nature’s Sunshine pomoże Ci zarządzać Twoją wagą w ramach stosowanej diety, zmniejszyć apetyt i po prostu poczuć się świetnie.

Ilość

SMART MEAL

SUPLEMENT DIETY - Natures Sunshine Suplement Na Odchudzanie


Koktajl odżywczy Smart Meal od Nature’s Sunshine pomoże Ci zarządzać Twoją wagą w ramach stosowanej diety, zmniejszyć apetyt i po prostu poczuć się świetnie. Mieszanka wysokiej jakości niemodyfikowanego genetycznie białka z soi i grochu to klucz do utrzymania masy mięśniowej. Smart Meal zawiera 1000 mg siemienia lnianego, które wspomaga uczucie sytości, dzięki czemu czujesz się świetnie w swoim ciele. Smart Meal to połączenie najwyższej jakości składników i doskonałego smaku, które będzie wspierać Twoje wysiłki w kontroli wagi, ale to również doskonałe źródło wielu witamin i minerałów. Do gotowego koktajlu możesz dodać ulubione owoce, aby uzyskać ulubiony smak Smart Meal. Stosuj go również w połączeniu z innymi suplementami, co pozwoli zwiększyć korzyści dla Twojego dobrego samopoczucia. Kontroluj swój apetyt i wagę, ćwicz i czuj się świetnie dodając Smart Meal do swojej codziennej zdrowej diety.

  • Smart Meal uzupełnia codzienną dietę w 22 niezbędne witaminy i minerały.
  • Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej.
  • Siemię lniane pomaga schudnąć w ramach stosowanej diety, a także pomaga osiągnąć i utrzymać uczucie sytości.
  • Witaminy C, B12 i B6, a także m.in. magnez i kwas foliowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
  • Wapń pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych

SKŁADNIKI:
Izolat białka sojowego; Cukier trzcinowy; Zabielacz [kazeinian sodu (mleko), maltodekstryna, olej słonecznikowy]; Aromat waniliowy; Fruktooligosacharydy; Siemię lniane; Maltodekstryna; Triglicerydy o średniej długości łańcucha; Sole wapniowe kwasu ortofosforowego; Izolat białka grochu; Substancja zagęszczająca: Guma Ksantanowa; Substancja słodząca: Glikozydy stewiolowe; Cytrynian Potasu; Sól; Tlenek magnezu; Chlorella; Substancja wypełniająca: Guma celulozowa; Guma Guar; Kwas l-askorbinowy; Witamina E; Cytrynian cynku; Selenian sodu; Biotyna; Palmitynian retinylu; Amid kwasu nikotynowego; D-pantotenian wapnia; Cytrynian manganu; Cytrynian miedzi; Kwas foliowy; Witamina D; Jodek potasu; Chlorowodorek pirydoksyny; Ryboflawina; Tiamina; Molibdenian (VI) sodu; Pikolinian Chromu; Witamina B12.


KLUCZOWE SKŁADNIKI:
Zawartość w zalecanej porcji (34 g):
Witamina C .............................. 21 mg ..... 26% RWS*
Biotyna .................................. 105 μg ..... 210% RWS*
Chrom ...................................... 42 μg ..... 105% RWS*
Miedź ...................................... 0,7 mg ....... 70% RWS*
Witamina B12 ....................... 2,1 μg ...... 84% RWS*
Kwas foliowy ........................ 140 μg ..... 70% RWS*
Magnez ................................... 100 mg ..... 27% RWS*
Mangan .................................... 0,7 mg ..... 35% RWS*
Ryboflawina ........................... 0,6 mg ..... 43% RWS*
Selen ......................................... 24,5 μg .... 45% RWS*
Tiamina .................................. 0,53 mg .... 48% RWS*
Kwas pantotenowy .............. 3,5 mg .... 58% RWS*
Fosfor ....................................... 150 mg .... 21% RWS*
Witamina A ............................. 525 μg .... 66% RWS*
Wapń ........................................ 250 mg .... 31% RWS*
Witamina D ............................... 3,5 μg .... 70% RWS*
Cynk ......................................... 5,25 mg .... 53% RWS*
Witamina B6 ........................... 0,7 mg .... 50% RWS*
Witamina E ........................... 7,72 mg .... 64% RWS*
Niacyna ......................................... 7 mg .... 44% RWS*
Molibden ................................. 12,5 μg .... 25% RWS*
Jod .............................................. 52,5 μg .... 35% RWS*
Siemię lniane ............................................ 1000 mg **
Fructooligosacharydy (FOS) .............. 1295 mg **
Izolat białka sojowego ...................... 16150 mg **
Izolat białka grochu ................................. 255 mg **
Guma Guar ................................................... 102 mg **
Chlorella ....................................................... 102 mg **
*RWS - Referencyjne wartości spożycia
**Nie określono referencyjnych wartości spożycia

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA:
Dwie miarki proszku (34 g) wymieszać w 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Pić raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zadbaj o siebie z Kosmetyki Bremani Care

NS_S_SMARTM
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Czym są suplementy diety Natures Sunshine?

Regularne stosowanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś przyrodniczym. W ogólnym pojmowaniach stanowią one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o nieobecne witaminy oraz minerały. Z jakiego przyczyny suplementy stają się tak pożądane, że nawet zaawansowane wiekiem osoby decydują się na ich zakup? Standardowo przygotowane posiłki w polskich domach nie wręczają organizmowi odpowiedniej liczby komponentów pożywnych, dlatego zwłaszcza na początku modyfikacji diety, często jesteśmy zmuszeni do ich dodatkowego dostarczenia.

O wpływie suplementów Natures Sunshine na zdrowie

Stosowanie przedstawianego wyrobu potrafi mieć korzystny wpływ zarówno na zdrowie, jak i urodę, ponieważ jedno z drugim ma bardzo wiele wspólnego. Starlife dla kobiet i mężczyzn to specjalnie stworzony środek, który podnosi siłę i polepsza samopoczucie każdej osoby, która pragnie się dobrze czuć w swoim ciele. Natomiast w dalszej kolejności znacząco może polepszyć się wygląd karnacji, paznokci, skóry oraz naturalnie figury. Ponadto, gdy organizm jest najlepiej odżywiony, wtedy zdecydowanie łatwiej zrzuca nadprogramowe kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i beztroską poruszania się . " Czytaj więcej Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Jakie można wymienić choroby związane z niedoborem witamin?

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego by dobrze funkcjonowało, potrzebne jest zagwarantowanie mu odpowiedniej porcji witamin." Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy rozpoznać po wykonaniu właściwych badań. Zwłaszcza wyraźny brak w diecie warzyw i owoców może doprowadzić do niebezpiecznych chorób. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Przykładem takiej przypadłości może być na przyklad rak lub cukrzyca. Gdyż w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka. Więcej informacji Natures Sunshine Kosmetyki.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na skład

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. Dlatego też w pierwszej kolejności warto się z nim zapoznać. Oprócz pospolicie wybitnych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można także o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuste. Nie można zapominać o suplementach starlife, które wspomagają odpowiednią pracę jelit, czyli wszelakich probiotykach, prebiotykach oraz błonnikach. Nadmienić należy również o aminokwasach, które są budulcem tkanki mięśniowej. Znajdują one nadzwyczajne zainteresowanie wśród sportsmenów.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w zwrocie do zdrowia jest głównym przeznaczeniem przedstawianych specyfików. Jednak, żeby były one efektywne, muszą być odpowiednio dobrane. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ odpornościowy, pokarmowy, koncentrację. Na każdym pudełku powinny zostać wypisane konkretne zamiary danego wyrobu. Możemy podzielić suplementy również na ekipy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie różne działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Zdrowa dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportowcy muszą uzupełniać braki komponentów pożywnych spożywając konkretny suplement.

Jedzenie suplementów w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno stanowiła w Polsce dziedzinę obcą. Wzrost zachorowań na choroby tak zwane nieuleczalne, determinuje rozwój branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z zasady nie właściwym trybem życia, zwłaszcza życiem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zwłaszcza na początku zachodzi potrzeba dostosowania procesów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Oprócz suplementacji należy również zadbać o poprawne odżywianie się i sporządzanie dań ze komponentów pochodzących z ekologicznych upraw.

Regulacje prawnicze

Powszechna dostępność suplementów dla dorosłych osób świadczyć może o ich bezpieczeństwie. Tabletki, drażetki, ampułki z płynem, czy też proszek stanowi różnorodną formę tych środków. Każda osoba może dopasować ją do swoich wymagań. Każdy suplement wprowadzony do obiegu jest w szczególny sposób oznaczony. Przedstawiona jest równiez na nim metoda zastosowania jak również szczegółowy zestaw. Regulacje prawne definiują maksymalny poziom witamin jak również minerałów zawartych w dobowej dozie. Dlatego też, nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej nadmieniono, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas powszednich obowiązków. Jednocześnie należy koniecznie używać do przepisań na pudełku. W ostatnim czasie lekarze coraz częściej zalecają takie specyfiki swoim pacjentom z brakami witaminowo - mineralnymi lub innymi przypadłościami. Wykonywanie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Dzięki nim można zapobiegać dolegliwościom. W ten sposób można najlepiej dopasować suplement do swoich wymagań. Więcej informacji Natures Sunshine Suplementy .

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Właściwe badanie lub porada u eksperta może być potrzebna w momencie, gdy nie wiemy, czy potrzebujemy wsparcia suplementów. Dobrą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, lecz również dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku zmiany stylu życia. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w szybkim czasie można powstałe braki dopełnić. Nie można zapominać o zdrowej diecie jak również aktywności fizycznej, która również poprawia nasze samopoczucie i podnosi pułap energii.

Rodzaje suplementów diety

Typy suplementów diety poniekąd są spójne z ich przeznaczeniem a także składem. Dlatego też ich podział może być ułatwiony. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportsmenów, wspomagające pamięć jak również koncentrację, na włosy i pamięć, jak i także najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Natomiast starlife środki na odchudzanie sprawić mogą, że osoba pragnąca zrzucić zbędne kilogramy, wykona to spotykając na mniejsze problemy. Jednak powinna być ona wyłącznie dodatkiem podczas przygotowywania świeżych dań.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.