Koenzym Q10 Plus Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
109,20 zł
Brutto

KOENZYM Q1O PLUS Nature's Sunshine Suplement Na Witalność Koenzym Q10 to doskonała mieszanka magnezu, koenzymu Q10, cynku, miedzi oraz żelaza.

Ilość

KOENZYM Q1O PLUS

SUPLEMENT DIETY - Natures Sunshine Suplement Na Witalność


Koenzym Q10 to doskonała mieszanka magnezu, koenzymu Q10, cynku, miedzi oraz żelaza. Zawarte w produkcie magnez i żelazo przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zdrowych zębów oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Żelazo pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk pomaga w prawidłowej syntezie białka oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Miedź pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz w prawidłowym transporcie żelaza w organizmie. W produkcie znajdziemy również owoc głogu, który pomaga zmniejszyć drażliwość, a także przyczynia się do lepszego snu.
 • Produkt uzupełnia codzienną dietę w koenzym Q10, magnez, żelazo, cynk oraz miedź.
 • Żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

SKŁADNIKI:
otoczka kapsułki: żelatyna; owoc głogu; owoc papryki rocznej; magnez; koenzym Q10; cynk; miedź; żelazo; woda


KLUCZOWE SKŁADNIKI:
Zawartość w zalecanej porcji (3 kaps.):
Owoc głogu (Cratageus laevigata) ...... 288 mg**
Magnez ......................................... 75 mg / 20% RWS*
Owoc papryki rocznej (Capsicum annuum) .................................... 72 mg**
Koenzym Q10 ................................................... 30 mg*
Cynk ............................................ 15 mg / 100% RWS*
Miedź ........................................ 7,5 mg / 750 % RWS*
Żelazo .............................................. 6 mg / 43% RWS*
*RWS - Referencyjne wartości spożycia ** - Nie określono RWS


ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA:
1 kapsułka 3 razy dziennie w trakcie posiłku.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Czytaj też o Natures Sunshine Kosmetyki

NS_S_Q10
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety Natures Sunshine i ich definicja

Z czasem wzrasta ludzka świadomości, a wraz z nimi zastosowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Suplementy powodują wyjście, które posługuje do wzbogacenia powszednich posiłków w specjalne składniki odżywcze. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Witalne funkcjonowanie organizmu uzależnione jest od tego jak dobrze jest on odżywiony. Niestety tradycyjne posiłki często nie dopełniają swojej roli i nie wręczają nam wystarczającej liczby minerałów i witamin.

O wpływie suplementów na zdrowie

Witalne organizm i duch potrzebuje odpowiedniej liczby dodatnich stymulantów, miejskie życie może wpływać na organizm negatywie. Pośpiech i szybko przygotowane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie zaczyna się usprawniać. Dzięki niemu usprawnia się ogólny wygląd pełnego ciała między innymi cery, figury, włosów. Najlepiej odżywiony organizm sprawia, że łatwiej jest zrzucić mu nadmierne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z szczęściem cieszyć się lekkością i dodatnią energią."

Jakie można zmienić przypadłości związane z niedoborem witamin?

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego by dobrze funkcjonowało, potrzebne jest zagwarantowanie mu właściwej części witamin." Powinniśmy kontrolować ich stan poprzez na przykład wykonanie właściwych badań. Szczególnie istotne jest zażywanie warzyw i owoców w rygorystycznym, nieprzetworzonym stanie. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Może być to np. zespół suchego oka, krzywica u dzieci, cukrzyca, a nawet rak. W łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może wywoływać takie zaburzenia jak np. nadmierne wypadanie włosów.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na skład

Przeznaczenie suplementu bardzo często zależne jest od jego składu. W głównej kolejności warto zaznajomić się właśnie z nim. Oprócz pospolicie znanych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, wspomnieć można również o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuste. Cenne i pomocne dla zdrowia okazują się również takie, które mogą wspomóc działania jelit czyli prebiotyki, probiotyki a także błonniki. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej. Właśnie z tego przyczyny radują się szczególnym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na przeznaczenie

Ludzki organizm wymaga konkretnego celu, z tego przyczyny warto wybrać taki środek wspomagający zdrowie, dzięki któremu zdobędziemy konkretny punkt docelowy w danym rejonie organizmu. W pierwszej kolejności musimy określić własne zapotrzebowanie. Suplementy diety starlife mogą wspomagać zarówno odchudzanie, jak i uklad immunologiczny, pokarmowy jak również koncentrację. Zazwyczaj producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść użycie danego produktu. Niektóre ekipy klientów od razu wiedzą czego wymaga ich organizm. Sportowcy często prowadzą zdrową dietę, a jednak potrzebują ją uzupełniać, używając suplementację. Szczegóły Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne.

Jedzenie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi nadal branże, która jest dopiero poznawana i uzupełniana. Jednak rosnąca liczba zachorowań, zwłaszcza na przypadłości miejskie tak określane autoimmunologiczne, sprawiła, że społeczeństwo coraz bardziej swoją uwagę zaczęło kierować na polepszenie klasy swojego trybu życia. Zachodzi więc konieczność zasięgnięcia pracy takiego specyfiku jak suplement. Stan organizmu a także wyglądu ulega zauważalnej poprawie. Zakup sprawdzonych suplementów a także nabywanie cytrusów i warzyw ze sprawdzonych źródeł w Polsce wolno staje się już normą.

Jakie są polskie regulacje prawnicze?

Obecnie nikt nie zabrania stosowania suplementów w naszym kraju i są one dostępne dla każdej osoby, ktora chce poprawić swoje samopoczucie. Ich forma przybiera postać tabletek, pigułek, ampułek z płynem oraz pudru, który można dodać do posiłku. Suplementy diety wprowadzane do obiegu są specjalnie oznakowane. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich zastosowania. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczają również wymogi prawne, mówiące o ilości witamin i minerałów w każdej dawce. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są bezpieczne?

Suplementy nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka w momencie, w którym korzysta się z nich według zaleceń na opakowaniu. Dzięki nim można być pewnym, że ich zastosowanie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza jeżeli spożywa się je zgodnie z zaleceniami na pudełku. O bezpieczeństwie suplementów świadczyć mogą również zalecenia konsumowania suplementów przez lekarzy po drobiazgowych badaniach. Badania mogą pokazywać niedobory w organizmie, dlatego warto je zrobić. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement. Czytaj dalej Natures Sunshine Suplementy .

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Porada u eksperta może być potrzebna, zwłaszcza w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych działań. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Przedstawiane produkty zazwyczaj są nieodzowne wtedy, gdy pragniemy istotnie poprawić swoje zdrowie. W późniejszym okresie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w dobrym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na witalny styl odżywiania jest konieczne, żeby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Typy suplementów diety

Typy suplementów diety poniekąd są spójne z ich przeznaczeniem oraz składem. Ich rodzaj jest bardzo spójny z ich przeznaczeniem a także składem. Wyróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportowców, wspomagające pamięć oraz koncentrację, na włosy i pamięć, jak i również najbardziej powszechne suplementy starlife środki na odchudzanie. Natomiast starlife środki na odchudzanie sprawić mogą, że osoba pragnąca zrzucić zbędne kilogramy, zrobi to napotykając na mniejsze problemy. Jednak należy wiedzieć, że suplementacja stanowić powinna dodatek do naszego życia i nie powinniśmy od niej uzależniać swojego zdrowia.

Zadbaj o siebie z Kosmetyki Bremani Care

Suplementy diety Nature's Sunshine - zobacz w czym mogą Ci pomóc preparaty medycyny naturalnej

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę witamin Nature's Sunshine:

 • witamina A
 • witamina B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B10, B12
 • witamina C
 • witamina D, D3
 • witamina E
 • witamina K
 • multiwitamina

Pamiętaj, że mamy też suplementy Nature's Sunshine przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, sportsmenów.

Preparaty Nature's Sunshine pomogą również w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych takich jak:

 • poprawa formie, wydolność fizycznej,
 • poprawa trawienia,
 • poprawa funkcjonowania wątroby,
 • regeneracja organizmu,
 • spowolnienie procesów starzenia,
 • wsparcie układu pokarmowego,
 • wyregulowanie ciśnienia krwi,
 • oczyszczenia organizmu,
 • regenerację organizmu,
 • wręczają energię.

Żyjesz świadomie i przykładasz bardzo dużą wagę do zachowania dobrej formie i zdrowia, swojego i swoich najbliższych. Główną kwestią jest przygotowywanie zdrowych i prawidłowo zbilansowanych posiłków. Niestety nie jest to zadanie proste. Nawet gdy zdecydujesz się na stosowanie ekologicznych produktów, z których od baza przygotujesz posiłek to nie będziesz mieć pewności, że w diecie znajdują się wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Rozwój cywilizacji i zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że nawet produkty bezpieczne i ekologiczne zawierają coraz mniej właściwości odżywczych i nie dostarczają ciału potrzebnych witamin i minerałów. Nic więc dziwnego, że decydujesz się na suplementację. Oczywiście rynek odpowiada na to popyt i proponuje bardzo szeroki wybór preparatów, specyfików i suplementów. W tym gąszczu produktów musisz odnaleźć te naprawdę wartościowe. Proponowane przez nas suplementy Nature's Sunshine są wyprodukowane z naturalnych składników, o potwierdzonej skuteczności. Posiadają certyfikaty, wyprodukowane zostały przez czołowych producentów, z zachowaniem najlepszych metod jakościowych, z naturalnych składników.

Więcej Informacji Marka Natures Sunshine

Witaminy, a właściwie, po co one w organizmie są?

Rola witamin w funkcjonowaniu organizmu jest bardzo szczególna. Te związki chemiczne nie dostarczają organizmowi materiału budulcowego ani sile. Jednak są niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia i kondycji. Witaminy są bowiem związkami chemicznymi, które można określić biokatalizatorami, które trzymają na prawidłowym poziomie przebieg wszystkich procesów metabolicznych zachodzących w komórkach. Z funkcji, jaką mają witaminy wynika, że jakikolwiek ich brak może skutkować bardzo groźnymi chorobami. Zdajesz sobie więc sprawę jak ważne jest dbanie o odpowiedni pułap witamin w organizmie. Warto utrzymać prawidłowy poziom wszystkich niezbędnych witamin, czyli:

 • witamina A
 • witamina B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B10, B12
 • witamina C
 • witamina D, D3
 • witamina E
 • witamina K
 • multiwitamina

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego sklepu. Oferujemy bardzo rozległy wybór witamin Nature's Sunshine. Przygotowaliśmy również komplety, które pomogą rozwiązać konkretne problemy i dolegliwości zdrowotne. Pomyśleliśmy również o rozmaitych grupa, które z racji wieku, płci, czy aktywności zawodowej i prywatnej potrzebują właściwej suplementacji. Sprawdź nasze multiwitaminy suplementy dla kobiet, mężczyzn, sportsmenów komplety witamin poprawiające stan, wydolność fizyczną suplementy sprzyjające porządnemu trawieniu, wspierające czynność wątroby suplementy odnawiają organizm, spowalniają procesy starzenia, pobudzają układ pokarmowy suplementy poprawiają ciśnienie krwi, trawienie, oczyszczają organizm zestawy witamin regenerują organizm, wręczają energię.

Chcesz być zdrowy pamiętaj o dostarczeniu organizmowi wymaganych minerałów!

Musisz wiedzieć, że minerałów organizm nie jest w stanie wytworzyć sobie minerałów, dlatego tak ważne jest dostarczenie mu ich w posiłkach i w razie potrzeby uzupełnienie braków suplementami. Dobrze wszak wiesz, że minerały to wszystkie makro i mikroelementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Zwróć uwagę na fakt, że to całkiem duża grupa, bo obejmuje aż 30 elementów. Zwróć uwagę na wszystkie najważniejszych obszarach funkcjonowania organizmu człowieka, na jaki mają wpływ minerały, czyli:

 • praca jelit, funkcjonowanie nerek
 • walka z symptomami zmęczenia
 • stan paznokci i włosów
 • umiejętność zapamiętywania
 • walka z infekcjami i mikroorganizmami chorobotwórczymi
 • równowaga czynności nerwowych i psychicznych
 • prawidłowe funkcjonowanie organów płciowych.

Pamiętaj też, że rozwój cywilizacji niesie ze sobą postęp w bardzo wielu sferach, jednak gdy chodzi o żywność, to modyfikacji są tutaj jak najbardziej niekorzystne. Traci ona na jakości jest coraz uboższa w wartościowe składniki odżywcze. W rezultacie coraz trudniej jest poprawnie zbilansować dietę. W takim wypadku rozsądnym jest sięgnięcie pod indywidualnie dobrane suplementy i minerały. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją suplementów Nature's Sunshine, zapewniamy, że są one sprawdzone i najlepszej jakości.

Zapoznaj Się Z Produktami Sklep Herbal24.pl

Sprawdź, dlaczego warto kierować się regułami medycyny naturalnej!

Z pewnością podsłuchiwałeś o kimś kto leczy się i żyje zgodnie z zaleceniami medycyny naturalnej. Zastanawiałeś się wcześniej skąd bierze się jej popularność. Przede wszystkim medycynie naturalnej człowiek traktowany jest jako całość, a nie zestaw poszczególnych organów i układów jak to ma miejsce w przypadku medycyny konwencjonalnej. Właśnie takie podejście medycyny konwencjonalnej spowoduje, że zawodzi ona wielu pacjentów. Bardzo często bowiem zalecane przez lekarza środki niekorzystnie wypływają na inne narządy i wywołują ich szkodliwe postępowanie. Zaobserwować to można zwłaszcza w przypadku chorób przewlekłych, kiedy lekarstwa trzeba używać przez całe życie. w takich przypadkach pacjenci szukają sposób polepszenia zdrowia i wygody życia. Bardzo często rozwiązanie swoich problemów znajdują w medycynie naturalnej. Musisz jednak wiedzieć o tym, że kładzie ona bardzo duży nacisk na właściwą dietę, wspartą odpowiednią suplementacją oraz mocą ziół. W naszym sklepie przygotowaliśmy preparaty, które będą wspierały batalię z wieloma problemami zdrowotnymi takimi jak:

 • funkcjonowaniem nerek
 • regulacją ciśnienia krwi, regulacja trawienie
 • wspomaga metabolizm, oczyszcza organizm
 • wzmacnia zdolności obronne organizmu, wspiera układ immunologiczny
 • wspiera proces trawienia białek, cukrów i tłuszczy
 • chroni przed reakcję alergiczną na pyłki i alergeny
 • wzmacnia centralny system nerwowy
 • ogranicza nadpobudliwość i bezsenność.

Pamiętaj, że natura zawsze była dla nas źródłem zdrowia oraz dobrej formie, warto więc korzystać z jej bogactwa.

Informacje Na Temat Produktów Suplementy Natures Sunshine

Zobacz jak Witamina A wpływa na organizm?

Witaminę A możesz też znać pod nazwą retinol, beta-karoten, prowitamina A oraz akseroftol. Należy ona do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. W organizmie odpowiada za:

 • stan skóry i włosów
 • odporność na nieprzychylne warunki życia
 • stan układu immunologicznego
 • równowagę czynności nerwowych.

Sprawdź, dlaczego organizm potrzebuje Witamina B?

Z pewnością wiesz, że Witamina B to całkiem sporo grupa witamin, więc ich niedobór skutkuje bardzo groźnymi chorobami, czy problemami z koncentracją, pamięcią i nerwowością. Streszczajmy Witaminy B odpowiadają za:

 • pułap cholesterolu
 • ochronię układu krwionośnego
 • wspieranie układu immunologicznego
 • wzmocnienie mięśni i poprawię kondycji.

Witamina C, czy wiesz, dlaczego jest niezbędna?

Witaminę C kojarzysz z odpornością, dobrze wiesz, że jest ona potrzebna dla układu odpornościowego. Niech Cię nie zmylą reklamy, witamina C pełni wiele większą funkcję w organizmie. Zobacz nasze podsumowanie Witamina C:

 • wspiera układ odpornościowy
 • wspomaga i chroni układ krwionośny
 • chroni układ kostny
 • zapewnia sprawność stawów.

Produkty Kosmetyki Natures Sunshine

Zadbaj o właściwy pułap Witamina D?

Witamina D jest nadzwyczajną w grupie wszystkich witamin. Tylko ją organizm może wytworzyć przy pomocy promieni słonecznych, mało tego może ona być gromadzona w tkance tłuszczowej i stopniowo uwalniana podczas czasu, w którym brakuje słońca. Niestety musisz wiedzieć, że w naszych szerokościach geograficznych dni pochmurnych jest tak wiele, że organizm nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniej liczby witaminy D. W takim wypadku konieczna jest suplementacja. Witaminy D nie może w organizmie brakować, ponieważ:

 • chroni serce przed chorobami
 • wspiera odporność
 • wspiera proces odchudzania, redukcji wagi ciała
 • przywraca witalność i chęć do życia
 • wzmacnia poczucie pewności siebie i redukuje stany lękowe.

Witamina E, zobacz, dlaczego jej potrzebujesz?

Witamina E to witamina młodości i jak pokazują różnorodne badania naukowe również płodności. Jednak ograniczenie jej roli do tych dwóch regionów jest dużym niedomówieniem. Zobacz zestawienie regionów, dla których prawidłowego funkcjonowania potrzebny jest odpowiedni pułap witaminy E:

 • witalizacja organizmu
 • poprawa giętkości ścian naczyń
 • posiada właściwości antyoksydacyjne
 • odżywia i odbuduje.

Informacje Szczegółowe Olejki Eteryczne Natures Sunshine

Czy wiesz, dlaczego Witamina K jest potrzebna?

Należy skierować uwagę, że organizm może pozyskać Witaminę K z jedzenia, tylko gdy towarzyszą jej tłuszcze, ponieważ jest ona w nich rozpuszczalna. Doktorzy podkreślają jak ważna jest Witamina K w rozwoju noworodków. Kłopotem jest fakt, że w mleku matki nie ma jej odpowiedniej liczby. Wiele krajów decyduje się więc na suplementację Witaminy K od pierwszych tygodni życia dzieci. Witamina K wpływa też na:

 • hemostazę organizmu i tok procesów krzepnięcia krwi
 • zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych oraz krwawieniom
 • wpływa na poprawne postępowanie mózgu
 • łagodzi bóle menstruacyjne
 • zapewnia prawidłowe postępowanie organów płciowych
 • ma działanie przeciwzapalne i znieczulające
 • wspomaga uwapnienie kości.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.