Zestaw Pro Kardio Natures Sunshine

100% bezpieczne płatności
637,00 zł
Brutto

ZESTAW PRO KARDIO - Nature's Sunshine Suplementy Na Układ Krążenia - Przedstawiamy zestaw opracowany specjalnie z myślą o zdrowiu serca i naczyń krwionośnych.

Ilość

ZESTAW PRO KARDIO

ZESTAW SUPLEMENTÓW DIETY - Natures Sunshin Suplementy Na Układ Krążenia


Przedstawiamy zestaw opracowany specjalnie z myślą o zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. W zestawie znajdziesz suplementy diety stworzone z największą starannością, przetestowane, czyste i skuteczne. Produkty do zestawu dobrano w taki sposób, aby połączenie składników zapewniło optymalny rezultat dla Twojego serca. Serce w ciągu roku wykonuje ok. 40 mln uderzeń. To nasz najciężej pracujący mięsień. Nigdy go nie wyłączamy! Zadbaj o jego zdrowie i zdrowie naczyń krwionośnych!

Zestaw Pro Kardio to 7 najwyższej jakości produktów:
Cholester-reg, Czosnek, Lecytyna, Liść Oliwny - Ekstrakt, 2 opakowania Super Omega 3 EPA oraz Zambroza


Każde zamówienie zawierające zestaw Pro Kardio wyślemy bez kosztów przesyłki!

WSPIERAJ SWOJE SERCE W KAŻDYM UDERZENIU!


SUPER OMEGA 3 EPA
SUPLEMENT DIETY
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji serca. Efekt jest uzyskiwany przy spożyciu już 250 mg tych kwasów.

ZAMBROZA
SUPLEMENT DIETY
Zawarty w Zambrozie wyciąg z rokitnika zwyczajnego wzmacnia serce

CHOLESTER-REG
SUPLEMENT DIETY
Liść karczocha zwyczajnego przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi. Sterole roślinne pomagają utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi.

LECYTYNA
SUPLEMENT DIETY
Lecytyna to tłuszcz występujący w błonach komórkowych wszystkich narządów, w tym serca.

CZOSNEK
SUPLEMENT DIETY
Czosnek wpływa na utrzymanie normalnego poziomu cholesterolu i cukru we krwi, a także przyczynia się do utrzymania zdrowia naczyń.

LIŚĆ OLIWNY - EKSTRAKT
SUPLEMENT DIETY
Oliwka Europejska była tradycyjnie używana dla poprawienia krążenia krwi i ciśnienia naczyniowego.


NATURE'S SUNSHINE ZACHĘCA DO PROWADZENIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zadbaj o siebie z Kosmetyki Bremani Care

NS_S_ZPKARDIO
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety Natures Sunshine i ich definicja

W współczesnej rzeczywistości suplementy diety stają się wolno normą, gdy chodzi o ich codzienne użycie. Z reguły są one przede wszystkim specyfikiem, który pozwala na dostanie w ciągu dnia koniecznej ilości witamin jak również minerałów. Z jakiego powodu właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich użycie? Codziennie organizm wymaga ustalonej dozy minerałów jak również witamin, niestety standardowe pokarmy nie zawsze są w stanie zaopatrzyć ich na tyle wiele, by utrzymać organizm i zdrowie w dobrej kondycji.

Wpływ suplementów Natures Sunshine na zdrowie

Zdrowe organizm i strach wymaga właściwej ilości dodatnich bodźców, miejskie życie może wpływać na organizm negatywie. Pośpiech i szybko przygotowane pokarmy mogą funkcjonować destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie rozpoczyna się usprawniać. Poprawę zdrowia na pewno w późniejszym czasie będziemy mogli zauważyć w postaci wzniesienia stanu skóry, włosów lub paznokci. Ponadto dobrze odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i pozytywną siłą."

Jakie można wymienić choroby związane z niedoborem witamin?

"

Zdrowie organizmu jest bardzo istotne, dlatego aby dobrze funkcjonowało, potrzebne jest zagwarantowanie mu właściwej porcji witamin." Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład wykonywanie właściwych badań. Awitaminoza może dotknąć zwłaszcza osoby, u których niedobór jest w diecie cytrusów oraz warzyw. W zależności od rodzaju braku konkretnej witaminy można zmienić wiele chorób wywołanych przez ich niedobór. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zobaczyć. Ponieważ w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka. Czytaj dalej Natures Sunshine Suplementy .

Klasyfikacja suplementów ze względu na skład

Zestaw suplementu może definiować ich przeznaczenie. Warto się z nim zapoznać, aby być świadomym zakupionego wyrobu. Najbardziej znane są naturalnie suplementy z witaminami i minerałami, jednak niektóre z nich zawierają także na przykład składniki pochodzące z roślin. Skład suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o prawidłową działania jelit. Aminokwasy również stanowią pierwiastek niektórych suplementów. Radują się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Podział suplementów Natures Sunshine ze względu na przeznaczenie

Podstawowym przeznaczeniem opisywanych specyfików jest poprawa zdrowia, dostarczenie ciału tego, czego mu brakuje. By rozpoznać te niedobory, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, kondycji lub zrobić odpowiednie badania. Suplementy posiadają wiele rozmaitych różne opcje. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi działania jelit, układu immunologicznego jak również odchudzanie. Często producenci podają konkretne działanie, jakie może przynieść zastosowanie danego wyrobu. Niektóre grupy klientów od razu wiedzą czego potrzebuje ich organizm. Sportsmeni często prowadzą zdrową dietę, a jednak potrzebują ją uzupełniać, stosując suplementację.

Spożywanie suplementów Natures Sunshine w Polsce

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej napotykane w domach polskich rodzin. Rosnąca ilość chorób trudno uleczalnych, sprawiła, że wiele osób zaczęło kierować swoją uwagę na poprawę swojego stylu życia, a w rezultacie na witalne i bezpieczne odżywianie się. Jednak modyfikacji nie są proste i zwłaszcza na startowym etapie może zajść potrzeba użycia zwłaszcza witaminowo-mineralnego wspomagacza. W ten sposób można w krótszym czasie polepszyć stan zdrowia całej rodziny. Zakup sprawdzonych suplementów oraz nabywanie cytrusów i warzyw ze stwierdzonych źródeł w Polsce wolno staje się już taksą. Więcej ciekawostek Natures Sunshine Kosmetyki.

Jakie są polskie regulacje prawne?

Obecnie suplementy diety są dostępne dla każdego osób, które aspirują cieszyć się zdrowiem oraz dodatnią energią. Tabletki, pigułki, ampułki z płynem, czy też puder stanowi różnorodną formę tych specyfików. Każda jednostka może dopasować ją do swoich życzeń. Suplementy diety wprowadzane do obrotu są specjalnie oznaczone. To rownież na opakowaniu znajdują się dane dotyczące ich spożycia. Polskie regulacje prawne definiują akceptowalną dawkę składników pożywnych w każdej dozie. Dlatego też, nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy są niezawodne?

Jak już nadmieniono regulacje prawne dotyczące przedstawianych specyfików dbają o to, by były one bezpieczne. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawnicze sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich zastosowaniem. Bardzo często taki produkt przepisują także lekarze po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek niedobory. Badania mogą pokazać braki w organizmie, dlatego warto je wykonać. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy są potrzebne?

Wykonanie badań oraz porada u eksperta jest wskazana w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni jaki suplement zakupić. Może nam pomóc nie tylko lekarz, lecz również naturoterapeuta lub dietetyk. Suplementacyjne poparcie może być nam nieodzowne zwłaszcza wtedy, gdy brak nam właściwej wiedzy do przeprowadzenia zmian. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w szybkim czasie można powstałe niedobory uzupełnić. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na zdrowy styl odżywiania jest konieczne, aby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu. Szczegóły Natures Sunshine Natureslne Olejki Eteryczne

Jakie wyrożniamy typy suplementów diety?

Rodzaje suplementów diety poniekąd są konsekwentne z ich przeznaczeniem oraz składem. Dlatego też ich klasyfikacja może być ułatwiony. Wśród tych pożywnych specyfików możemy wyrożnić: wspomniane już suplementy dla sportsmenów, takie wspomagające pamięć i koncentrację jak również najbardziej znane witaminowo-minerałowe. Nieodpowiednie odżywianie się w rezultacie prowadzić może do nadwagi i nadwagi. Dlatego też bardzo często pierwszym celem suplementacji wśród ludzi jest chęć odchudzenia się. Suplementacja powinna być wyłącznie dodatkiem do prawidłowej i witalnej diety.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.