Omega Complex Colway International

100% bezpieczne płatności
169,00 zł
Brutto

Omega Complex z kategorii Colway International, to suplement diety zawierający wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfitujący w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 oraz wybitnej jakości olej z alg morskich, który jest źródłem kwasu dokozaheksaenowego DHA. Olej rybi użyty w Omedze Complex

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Omega Complex to suplement diety zawierający wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfitujący w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 oraz wybitnej jakości olej z alg morskich, który jest źródłem kwasu dokozaheksaenowego DHA. Olej rybi użyty w Omedze Complex jest wysokostandaryzowany na pożądane kwasy tłuszczowe i bardzo skrupulatnie przebadany – nie tylko na wejściu do kraju, ale i po przygotowaniu produktu. Oznacza to, że doskonale wiadomo jaką zawartość EPA i DHA ma każda kapsułka Omegi Complex. To prawdopodobnie jedyny na świecie kompleksowy suplement diety Omega, w którym znajduje się Dysmutaza Ponadtlenkowa. Dodana została do składu Omegi zgodnie z przepisami unijnymi jako „ochraniacz” zawartych w niej olei. Omegę Complex uzupełnia olej lniany inżyniera Nowaka, posiadający liczne badania potwierdzające obecność i zawartość najcenniejszych kwasów tłuszczowych w każdym mililitrze substancji. To jeden z niewielu olei lnianych, który nie traci swoich właściwości i kwasów wielonienasyconych po tygodniach przechowywania w temperaturach pokojowych. Niespotykana w innych produktach tej grupy barwa zawartości kapsułek Omega Complex Colway International pochodzi z chlorofiliny – pochodnej chlorofilu, „krwi” roślin – substancji całkowicie naturalnej.

Składniki aktywne

SOD jest to enzym działający silnie antyoksydacyjnie, zwłaszcza na tkanki skóry, utrzymując je długo w młodym stanie. Dysmutaza ponadtlenkowa jest obecna w każdej komórce naszego ciała.

Kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie neuronów. Są ważnym składnikiem wysoko aktywnej tkanki nerwowej, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. Zwiększenie ich spożycia skutecznie wpływa na poprawę nastroju, a także odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego.

DHA:

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).

Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.

Aby oświadczenie mogło być stosowane, podaje się informację dla konsumenta, że korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Zalety 

  • zwiększenie spożycia kwasów Omega-3 wpływa na poprawę nastroju oraz odgrywa ważną rolę w rozwoju układu nerwowego
  • wykazuje korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego
  • obniża poziom szkodliwego cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz podwyższa korzystny cholesterol HDL
  • zmniejsza krzepliwość krwi
  • zawarty chlorofil ma wysokie walory prozdrowotne - jego budowa jest bardzo zbliżona do krwi ludzkiej!
  • NNKT hamują tworzenie się tkanki tłuszczowej i mobilizują jej rozpad

 

Sposób użycia
Zalecany sposób użycia: Zaleca się spożywanie 2 kapsułek dwa razy dziennie – po jednej kapsułce rano i wieczorem. Najlepiej przyjmować w trakcie lub po posiłku.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła.

Uwagi: Preparat dla osób dorosłych. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Skład

Składniki w 2 kapsułki:

Olej z wiesiołka 400 mg, w tym

kwas linolowy (omega 6) - 272 mg

kwas gamma-linolenowy (omega 6) - 36 mg

kwas oleinowy (omega -9) - 20 mg

Olej rybi 380 mg, w tym

EPA (omega -3) - 83,6 mg

DHA (omega -3) - 125,4 mg

Olej lniany 290 mg, w tym

kwas linolenowy (omega -3) - 101,5 mg

kwas linolowy (omega -6) - 29 mg

kwas oleinowy (omega-9) - 29 mg

Olej z mikroalg Schizochytrium sp 100 mg, w tym

DHA (omega-3) - 35 mg

Dysmutaza ponadtlenkowa (SOD) - 10mg

Witamina A - 800 ug (100% ZDS)

CI_S_OMEGA
2 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można opisać suplementy Colway International?

Regularne używanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś naturalnym. Prawie każdy zużywa równocześnie suplement w formie na przykład magnezu, jako sposób na jego wypełnienie w organizmie. Ich wspaniałe właściwości sprawiają, że coraz więcej osób zaczęło interesować się ich zastosowaniem. Codziennie przygotowywane posiłki nie zawsze dostarczają organizmowi wystarczającej ilości składników pożywnych, a przecież to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać. Czytaj więcej Colway International .

O wpływie suplementów Colway International na zdrowie

Spożywanie takich specyfików jak suplementy sprawia, że usprawnia się nie tylko stan zdrowia, lecz także wyglądu. Starlife dla kobiet jak również dla mężczyzn może stanowić środek do dobrego samopoczucia, zwiększonej energii w ciągu pełnego dnia oraz naturalnie wyższego zdrowia organizmu. Dzięki niemu usprawnia się generalny wygląd pełnego ciała między innymi cery, sylwetki, włosów. Ponadto doskonale odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "W następstwie dbania o siebie możemy z powodzeniem cieszyć się lekkością i dodatnią energią."

Jakie można wymienić przypadłości związane z niedoborem witamin?

"

Nie tylko brak minerałów może być niesprzyjający dla człowieka. " Witaminy także są bardzo ważne i należy dbać o ich codzienne, regularne dostarczanie razem z pokarmem. Zwłaszcza wyraźny niedobór w diecie warzyw i owoców może doprowadzić do niebezpiecznych chorób. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka powodują najczęstsze objawy niedoboru witamin. W dalszym ciągu mogą one powodować krzywicę u dzieci, cukrzycę jak również raka. Więcej informacji Suplementy Colway International

Jak możemy podzielić suplementy Colway International ze względu na zestaw?

Skład suplementów zazwyczaj jest prosty a także naturalny. Warto się z nim zaznajomić, by być świadomym zakupionego produktu. Najczęściej wybierane suplementy witaminowo - minerałowe powodują grupę zazwyczaj używanych tabletek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Skład suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o poprawną działania jelit. Natomiast aminokwasy stanowią następną liczbę tych niemal leczniczych środków. Właśnie z tego przyczyny cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem wśród sportsmenów.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Podstawowym przeznaczeniem opisywanych specyfików jest poprawa zdrowia, doręczenie ciału tego, czego mu brakuje. Aby rozpoznać te niedobory, warto przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, kondycji lub zrobić odpowiednie badania. Suplementy posiadają mnóstwo rozmaitych różne opcje. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi działania jelit, układu odpornościowego jak również odchudzanie. Na każdym opakowaniu powinny zostać wypisane konkretne cele danego produktu. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy a także minerały, ale także aminokwasy. Witalna dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportsmeni muszą uzupełniać braki składników odżywczych spożywając konkretny suplement.

Spożywanie suplementów w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi nadal branże, która jest dopiero poznawana i uzupełniana. Przyrost zachorowań na przypadłości tak określane nieuleczalne, determinuje rozwój branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z reguły nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Suplementacja jest specyfikiem, który pomaga we wspomnianym procesie modyfikacji i dzięki któremu można poprawić swoje zdrowie w krótszym czasie. Stan organizmu oraz wyglądu ulega zauważalnej poprawie. Wybranie stwierdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych źródeł może stać się drogą do porządnego zdrowia.

Regulacje prawne

Obecnie suplementy diety są dostępne dla całości osób, które aspirują cieszyć się zdrowiem oraz pozytywną energią. Pastylki, drażetki, ampułki z płynem, czy też puder stanowi różnorodną formę tych środków. Każda jednostka może dopasować ją do swoich preferencji. Suplementy diety wprowadzane do obrotu są specjalnie oznaczone. Znajduje się na nich również informacja dotycząca ich użycia. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczają również wymogi prawne, informujące o liczby witamin i minerałów w każdej dozie. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy są niezawodne?

Dzięki wszelakim zabezpieczeniom między innymi w postaci regulacji prawnym można z całą pewnością stwierdzić, że stosowanie suplementów jest bezpieczne. Jak już wcześniej nadmieniono regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich użyciem. Bardzo często taki produkt zalecają także lekarze po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek niedobory. Warto wykonać takie badania także profilaktycznie, aby zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. W ten sposób można lepiej dopasować suplement do swoich życzeń.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Jeśli nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym wypadku suplementacja jest potrzebna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady fachowca. Dobrą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, lecz również dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku zmiany stylu życia. W późniejszym czasie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w świetnym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak wiedzieć, że przejście na zdrowy styl odżywiania jest konieczne, żeby zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Typy sulementów diety

Podział suplementów diety nie jest złożony. Dlatego też ich podział może być uproszczony. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportowców, wspomagające pamięć jak również koncentrację, na włosy i pamięć, jak i również najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Niestety niezdrowa dieta zazwyczaj wiedzie do nadwagi, a to sprawia, że ludzie pragną zrzucić zbędne kilogramy. Jednak powinna być ona jedynie akcentem podczas przyrządzania świeżych dań.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.