Produkty

Collagen+ nawilżona, gładka skóra, regeneracja chrząstki stawowej 

Suplement diety Collagen+  od Natures Sunshine  –  to połączenie działającej synergicznie kompozycji witamin i składników odżywczych, mających wpływ na produkcję kolagenu, nawodnienie oraz syntezę białek. Produkt zawiera wysoką zawartość hydrolizowanych peptydów kolagenowych, które skuteczniej wchłaniają się w jelitach. Skład został uzupełniony o witaminę C, kwas hialuronowy oraz cynk. Collagen + stanowi idealną propozycję dla wszystkich którzy chcą mieć gładką skórę, zdrowe włosy i paznokcie oraz sprawnie działające stawy. Z upływem czasu ilość kolagenu w organizmie sukcesywnie się zmniejsza, dlatego warto sięgnąć po produkt który uzupełni jego braki.

Suplement został umieszczony  w praktycznych saszetkach, dzięki czemu  możesz mieć go zawsze przy sobie np.; w pracy lub podczas urlopu. Wystarczy wymieszać go z ulubionym napojem i uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na  składniki aktywne wykazujące działanie przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i wzmacniające. 

Właściwości Collagen+

  • poprawia poziom nawilżenia i odżywienia skóry,
  • zwiększa elastyczność i jędrność skóry ,
  • usprawnia działanie stawów bez dolegliwości bólowych
  • wspiera proces regeneracyjny naskórka,
  • wspomaga prawidłowy wzrost i wygląd włosów i paznokci,
  • pomaga opóźnić proces starzenia.

Składniki Aktywne Collagen+

Kolagen – jest spoiwem łączącym komórki skóry,kości i chrząstek, to dzięki niemu nasza skóra jest gładka i jędrna. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawów, zmniejszając stany zapalne oraz  dolegliwości bólowe. Wzmacnia wytrzymałość paznokci i włosów.

Witamina C – wspomaga  produkcję kolagenu, zapewnienia prawidłowe funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry. Chroni przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wzmacnia układ odpornościowy.

Cynk – stanowi doskonałe wsparcie dla kości, paznokci, skóry i włosów,  dodatkowo wspomaga metabolizm mikroskładników odżywczych, pomaga w prawidłowej syntezie białka.

Kwas  hialuronowy –  pomaga zwiększyć elastyczność oraz poprawia  wygląd skóry. Stanowi główny składnik mazi stawowej zapewniającej właściwe smarowanie pracującym stawom.

Nature Sunshine Collagen
Kolagen jest bogatym źródłem aminokwasów takich jak glicyna, prolina, hydroksyprolina i hydroksylizyna. Badania wykazały, że kolagen jest wchłaniany w organizmie podobnie jak di- i tripeptydy, które dzięki krążeniu żylnym docierają do skóry i chrząstki. Witamina C, cynk i kwas hialuronowy pomagają w produkcji kolagenu w naszym organizmie. Przyjmowanie ich pomaga zachować zdrowie kości, a także wszystkie inne korzyści związane z utrzymaniem optymalnego poziomu kolagenu. Cynk jest niezbędnym minerałem i odgrywa kluczową rolę w metabolizmie mikroelementów. Jest również ważny dla syntezy białek, które są niezbędne dla zdrowych kości, paznokci, skóry i włosów. Używamy formuły, która zawiera wszystkie te korzyści w jednym.

Składniki:
hydrolizowany kolagen wołowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), kwas L-askorbinowy, cytrynian cynku, glukonian cynku, sól sodowa kwasu hialuronowego, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe).

Kluczowe składniki:

  • Peptydy kolagenowe ……………………… 5,81 g**
  • Witamina C ……………………………………. 60 mg / 75% RWS*
  • Cynk ……………………………………………… 8,19 mg / 82% RWS
  • Kwas hialuronowy …………………………. 9 mg**

*RWS – Referencyjna wartość spożycia; ** – nie określono RWS

Jaki wplyw na organizm ma kolagen?

Kolagen jest najobficiej występującym białkiem w organizmie człowieka, stanowiącym około jednej trzeciej całkowitej zawartości białka. Występuje w tkankach łącznych, takich jak skóra, ścięgna, więzadła i chrząstki. Kolagen odgrywa ważną rolę w zapewnianiu struktury i wsparcia tych tkanek. Odgrywa również rolę w gojeniu się ran, sprzyjając tworzeniu się nowych naczyń krwionośnych i regeneracji uszkodzonej tkanki.

Czy kolagen zapycha żyły?

Nie, kolagen nie zatyka żył. Kolagen jest białkiem występującym w tkance łącznej organizmu, w tym w żyłach. Chociaż prawdą jest, że kolagen może tworzyć osady w żyłach, złogi te nie są wystarczająco duże, aby zablokować przepływ krwi lub spowodować inne problemy.

Jakie są objawy braku kolagenu?

Istnieje wiele objawów związanych z brakiem kolagenu, w tym bóle stawów, osłabienie mięśni, zmęczenie, problemy trawienne i problemy skórne. Kolagen jest ważnym białkiem, które pomaga wspierać strukturę organizmu, więc gdy brakuje kolagenu, może to prowadzić do wielu różnych problemów zdrowotnych.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 
wymieszaj jedna porcję Collagen+ (6 g) z kawą, herbatą, smoothie, wodą, sokiem owocowym lub innym napojem.  Spożywaj raz dziennie.

Nie dodawać do wrzącej wody!

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Dodatkowe Informacje: