DuoLife Moja krew – wspiera prawidłowy poziom czerwonych krwinek, dodaje energii i witalności

DuoLife Moja Krew to naturalna kompozycja witamin, minerałów, owoców  i warzyw potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Formuła suplementu została oparta na zbilansowanych składnikach i tym, co najlepsze z natury, czyli bogactwie roślinnych substancji wspierających prawidłową pracę wszystkich układów Twojego organizmu. Idealnie uzupełnienia codzienną dietę w składniki odżywcze, zawarte w ekstraktach i sokach z warzyw i owoców o działaniu antyoksydacyjnym. Moja krew  jest idealnym wsparciem dla krwiodawców – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu czerwonych krwinek oraz produkcji krwi. Świetnie sprawdzi się też u osób, u których z różnych przyczyn podaż witamin i minerałów w pożywieniu jest niewystarczająca.

Produkt polecany dla osób:
  • chcących utrzymać prawidłową morfologię krwi, dawców krwi,
  • aktywnie uprawiającym sport,
  • wykonującym pracę o wzmożonym wysiłku intelektualnym,
  • kobiet planujących ciążę,
  • wegetarian,
  • osób starszych, seniorów,
  • rekonwalescentów.


 DuoLife Moja Krew działa w 3 wymiarach

1. Detoksykacja organizmu

W procesie oczyszczania organizmu z toksyn odpowiada wiele składników zawartych w suplemencie  DuoLife My Blood. Najistotniejszym jest sok z buraka, warzywa bogatego w betainę. Zawiera duże ilości magnezu które działają pozytywnie na kondycję naczyń krwionośnych.

2. Wsparcie dla organizmu

My Blood został tak opracowany, aby działanie jednego składnika zwiększało efektywność drugiego. Daje to maksymalne efekty w suplementacji. Kompleksowe działanie składników suplementu, zapewnia najlepsze wsparcie układu krwionośnego, odporności i regeneracji organizmu.

3. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych wyników morfologii

To w jakiej kondycji jest nasz organizm, odzwierciedlają wyniki krwi.  Skład preparatu DuoLife Moja Krew został tak  opracowany, aby dostarczyć organizmowi wartościowych witamin, minerałów oraz ekstraktów roślinnych i warzywnych.

Moja krew to ogólnoeuropejski program społeczno-edukacyjny kampanii Krewniacy, organizowanej przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi. Celem programu jest uświadamianie, jak istotne znaczenie dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego ma znajomość naszej grupy krwi oraz troska o prawidłowy stan krwi.

Krew potrzebna jest co 15 sekund! Wybierając produkt DuoLife Moja Krew i pomagając sobie, wspierasz promocję honorowego krwiodawstwa oraz rozwój programu kart identyfikacyjnych z grupami krwi. Z każdego sprzedanego produktu DuoLife Moja Krew firma DuoLife przekaże część dochodu na wsparcie promocji honorowego krwiodawstwa oraz Fundację Krewniacy.

Składniki: sok z bulw buraków ćwikłowych, sok w owoców czarnej porzeczki, sok z owoców czerwonego winogrona, ekstrakt z owoców aceroli standaryzowany na zawartość witaminy C (160mg/50ml), ekstrakt z liści szpinaku (50mg/50ml), formuła zawierająca witaminy i minerały: witamina A (octan retinylu), witamina D (cholekalcyferol), witamina E (octan dl-alfa-tokoferylu), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), witamina B2 (fosforan-5-ryboflawiny), witamina B3 (amid kwasu nikotynowego), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), B9 (kwas foliowy), B12 (cyjanokobalamina), B7 (D-biotyna), B5 (kwas pantotenowy), żelazo (fumaran żelaza (II)), cynk (glukonian cynku), miedź (glukonian miedzi (II)), mangan (siarczan manganu), selen (selenian (IV) sodu), molibden (molibdenian (IV) sodu), jod (jodek potasu).

Witamina C zawarta w produkcie pochodzi z ekstraktu z owoców aceroli, soków z buraków, czarnych porzeczek i czerwonych winogron oraz z naturalnego wyciągu z miksu warzyw i owoców..

Sposób użycia: 25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Składniki

50 ml

RWS*

Witamina A

400 µg

50%

Witamina D

2,5 µg

50%

Witamina E

12 mg

100%

Witamina C

160 mg

200%

Witamina B1

1,1 mg

100%

Witamina B2

1,4 mg

100%

Witamina B3

16 mg

100%

Witamina B6

1,4 mg

100%

Witamina B9

400 µg

200%

Witamina B12

2,5 µg

100%

Witamina B7

50 µg

100%

Witamina B5

6 mg

100%

Żelazo

14 mg

100%

Cynk

10 mg

100%

Miedź

0,5 g

50%

Mangan

1 mg

50%

Selen

30 µg

54%

Molibden

50 µg

100%

Jod

150 µg

100%

 

*RWS – Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal)

Dodatkowe informacje:

Marka

Indeks