Produkty

HOPS & VALERIAN WITH PASSIONFLOWER – relaksująca moc ziół w stanach napięcia

Właściwa długość i jakość snu, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Dorosły człowiek powinien przesypiać 7-8 godzin dziennie, aby organizm miał czas by się zregenerować. Brak snu wpływa nie tylko na złe samopoczucie, ale źle obija się na naszej koncentracji, pamięci, oraz możliwości podejmowania logicznych decyzji. Jednym z największych wrogów naszego zdrowia jest stres, który wpływa na to że śpimy coraz gorzej i krócej.

Suplement diety Hops & Valerian with Passionflower od Natures Sunshine to połączenie składników odpowiadających na wyzwania czasów, w których zobowiązani jesteśmy do ciągłej gonitwy. Praca, projekty, egzaminy … Stres i napięcie towarzyszą nam  niemal w każdym aspekcie życia. Wszyscy potrzebujemy wytchnienia.

Kompozycja uspokajających i relaksujących ziół: Chmielu (hops), Kozłka lekarskiego (valerian) i Męczennicy cielistej (passionflower) działa wyciszająco i antystresowo.

Składniki aktywne:

Chmiel (Humulus lupulus) ma działanie uspokajające i dzięki temu jest wsparciem dla ośrodkowego układu nerwowego. Jest dobrym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju problemy i  trudności w zasypianiu czy zaburzenia snu – wyciszy i ułatwi zaśnięcie.

Korzeń Kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) przyczynia się do zdrowego snu, zmniejszając czas potrzebny do zaśnięcia, wydłużając tym samym długość snu oraz redukując ilość wybudzeń w trakcie nocy. Pomaga zachować prawidłowe funkcje poznawcze (m.in. pamięć). Dodatkowo wpływa na zmniejszenie napięcia i uczucia niepokoju, doprowadzając  do stanu odprężenia psychicznego.

Męczennica cielista (Passiflora incarnata) sprzyja zasypianiu i pomaga zapaść w kojący głęboki sen, a także zwiększa odporność organizmu na stres. Zmniejsza napięcie nerwowe oraz objawy emocjonalnego wyczerpania organizmu. Uspokaja reakcje organizmu spowodowane stresem.

Składniki:
Korzeń Kozłka lekarskiego w proszku (Valeriana officinalis), części nadziemne Męczennicy cielistej w proszku (Passiflora incarnata), otoczka kapsułki (żelatyna, woda), kwiaty Chmielu zwyczajnego w proszku (Humulus lupulus).

Kluczowe składniki: Zawartość w zalecanej porcji (2 kaps):

  • Kwiaty Chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus)………………………..196 mg*
  • Korzeń Kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis)………………………..324 mg*
  • Części nadziemne Męczennicy cielistej (Passiflora incarnata)……..260 mg*

*Nie określono referencyjnych wartości spożycia.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

Spożywać 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie zaleca się spożywania produktu kobietom w ciąży.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.