Produkty

Wzmacniająca odżywka do włosów Bremani Care

Odżywka do włosów to odpowiednio skomponowany zestaw składników pielęgnacyjnych i wzmacniających. Zawarty w niej pantenol, cynk, witamina E i keratyna, które dzięki synergicznemu działaniu nadają włosom blask i zdrowy wygląd, pozostawiając je lśniące i miękkie. Formuła opracowana specjalnie dla włosów normalnych i przetłuszczających się. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania z szamponem z tej samej serii.

Kluczowe składniki:

Hydrolizowana keratyna tworzy barierę ochronną na powierzchni włosów i jest szczególnie skuteczna w ich regeneracji. Zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV, a także wydobywa intensywność koloru włosów. Uzupełnia niedobór składników budujących strukturę włosa, silnie kondycjonuje i regeneruje włosy.

Witamina E to doskonały przeciwutleniacz, który dobrze wpływa na porost włosów oraz pomaga zapobiegać utracie koloru i blasku, a także zapobiega wypadaniu włosów.

Cynk chroni strukturę włosów i zmiękcza je. Głównym budulcem włosów jest keratyna, a cynk jest wykorzystany przy jej tworzeniu.

Polyquaternium-7 to kationowy polimer pomagający rozczesać włosy, zapobiega ich elektryzowaniu oraz matowieniu. Chroni włosy przed uszkodzeniem, tworząc ochronną warstwę, która zapobiega utracie wilgoci.

Marka