Produkty

LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum – pielęgnacyjne serum do cery dojrzałej

LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum 10ml – produkt koktajlowy dedykowany dla skóry dojrzałej, z efektem natychmiastowego liftingu. Serum z linii anti-aging przywraca skórze elastyczność i świeży wygląd. Wpływa na zmniejszenie cieni oraz zmarszczek pod oczami. Wygładza i rozświetla cerę. Kosmetyk jest bogaty w aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Efekt liftingujący widoczny jest po zaledwie 30 sekundach od aplikacji. Serum wyraźnie napina skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek. Produkt  wpływa również na poprawę konturu twarzy. Efekt liftingujący utrzymuje się do 8 godz. po aplikacji. W serum zastosowano opatentowany kolagen (Pat.233679) i kwas hialuronowy o różnych masach cząsteczkowych, składniki te działają na różnych poziomach skóry, zapewniając optymalne nawilżenie i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Produkt jest naturalny aż w 97,3%, ma lekką aksamitną konsystencję. Kosmetyk szybko się wchłania, nie zatyka porów i nie pozostawia skóry tłustej.

Korzyści po zastosowaniu serum Lazizal:

  • ujędrniona, wygładzona i zliftingowana skóra twarzy, szyi i dekoltu,
  • zmniejszenie ilości i wielkości zmarszczek, poprawa elastyczności i ujędrnienia skóry,
  • skóra wyraźnie wygładzona – zapewnienie efektu podobnego do botoxu,
  • efekt liftingujący utrzymujący się do 8h po aplikacji
  • zauważalne rozświetlenie i nawilżenie skóry.


Wybrane składniki aktywne serum Lazizal:

Instantly Beauty – zapewnia natychmiastowy efekt liftingu; zmniejsza aktywność neuronów kurczących mięśnie – natychmiastowo zmniejsza widoczność linii mimicznych i zmarszczek; błyskawicznie redukuje widoczność worków pod oczami; zapewnia tymczasowy efekt zbliżony do botoksu (tzw; botoks bez wstrzykiwania); zapewnia efekt liftingujący utrzymujący się do 8h po aplikacji; wpływa na poprawę wyglądu porów skóry.

Glycohyal LW  działa na trzech poziomach skóry: na poziomie fibroblastów, aby zapobiegać powstawaniu zmarszczek; na poziomie naskórka i skóry właściwej dla utrzymania optymalnego nawilżenia skóry; w warstwie rogowej w celu zmniejszenia TEWL (utraty wody przez naskórek).

Kolagen – odpowiada za gęstość, jędrność i elastyczność skóry; zapewnia skórze ciągłość procesu odnowy komórkowej oraz właściwy poziom nawilżenia; odbudowuje zniszczone komórki skóry twarzy, przywracając jej nawilżenie, jędrność oraz gładkość; sprawia, że skóra staje się napięta, a zmarszczki zostają spłycone.

30 sekund, 30 minut, 30 dni… Tylko tyle czasu potrzeba, by się móc się odmienić, i… dostrzec efekty działania produktów LAZIZAL®, które odtworzą utracone z wiekiem piękno.

Marka LAZIZAL® to zestaw trzech produktów (kremu, serum i suplementu diety), odpowiadających za kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową. Krem i serum działają na skórę od zewnątrz, a suplement diety działa równolegle od wewnątrz. Rezultat: maksymalizacja i wzmocnienie efektu funkcjonowania produktów. Potrójna działanie produktów.

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem produktu przekręć dół strzykawki z pozycji zamkniętej na otwartą. Przed użyciem wstrząsnąć. Pokryć całą skórę twarzy niewielką ilością (około 0,2-1ml ) produktu. Po nałożeniu ograniczyć mimikę twarzy aż do całkowitego wchłonięcia preparatu (do 30 sekund).

Uwaga: W przypadku stosowania zbyt dużej ilości serum na skórze mogą pojawić się białe pozostałości. Aby się ich pozbyć, należy zebrać nadmiar za pomocą mokrego wacika. Po nałożeniu ograniczyć mimikę twarzy aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Wachlowanie przyspiesza proces wchłaniania. Przed nałożeniem makijażu odczekać 10-15 minut. Zaleca się stosowanie produktów do makijażu w proszku.

Dodatkowe Informacje:

Marka