Produkty

Kolagen natywny Pure z kategorii Colway Kosmetyki dedykowany jest osobom, które oczekują od kosmetyków pielęgnacyjnych szczególnych właściwości i skutecznie odsuwają w czasie procesy powstawania nowych zmarszczek. Zalecany do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, sprawdza się także w pielęgnacji całego ciała, szczególnie po oparzeniach lub drobnych defektach skóry. Przynosi ulgę cerze podrażnionej intensywnymi zabiegami kosmetycznymi. Natychmiast po aplikacji wygładza, napina i uelastycznia skórę. Stosowany regularnie zapewnia opóźnienie o wiele lat procesu powstawania nowych zmarszczek. Na trwały efekt rewitalizujący i redukcję zmian naczyniowych trzeba poczekać do ok. 110 dnia systematycznego stosowania, taki czas potrzebny jest organizmowi do fizjologicznej wymiany struktury kolagenowej w skórze.

Kolagen Natywny Pure jest pierwszym z nowej formuły polskich rybich kolagenów odpornym na temperaturę i posiadającym pH ok. 5,5 – idealne dla naszej skóry. Hydraty kolagenu rybiego, ogłoszone zostały najbardziej naturalnym kosmetykiem anti-age na świecie, o najprostszym możliwym składzie INCI, od kilku lat robią wielką karierę i zdobywają uznanie u najbardziej wymagających konsumentów.

Aktywne składniki

Natywny Kolagen zawiera w swym składzie 95% suchej masy kolagenu. Pozyskiwany ze skór rybich jest w pełni naturalnym kosmetykiem, o niemal idealnej czystości biologicznej. Został specjalnie oczyszczony z reszt lipidowych i melaniny. W kontakcie z ludzką skórą ulega rozpadowi na peptydy i wnika w głąb skóry, bardzo efektywnie ją nawilżając. W popularnych kremach zawartość kolagenu natywnego to tylko 2-3%., a tak naprawdę to ten składnik stanowi o zdrowiu i kondycji Twojej skóry.

Zalety

poprawi nawilżenie i ujędrnienie skóry

wygładzi zmarszczki i spowolni proces starzenia się

uelastycznia i zmiękcza naskórek

widocznie poprawi gęstość i spoistość twojej skóry, także zwiotczałej na udach, piersiach i pośladkach

rozjaśni i wygładzi blizny i rozstępy

skutecznie pomoże w kuracjach antycellulitowych

zregeneruje twoje włosy i paznokcie

nie alergizuje

bez sztucznych barwników, bez parabenów

Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: Kolagen należy nakładać na oczyszczoną i jeszcze wilgotną skórę. Najlepszą wchłanialność aktywnych biologicznie peptydów kolagenowych otrzymujemy przez delikatne wklepywanie żelu. Zalecamy stosowanie kolagenu na twarz, szyję i dekolt 2 razy dziennie, codziennie. Efekt napięcia skóry jest odczuwalny już po kilku minutach.

Zalecamy regularne wykonywanie peelingu w celu lepszej absorpcji przez skórę kosmetyków pielęgnacyjnych. Aplikacja Kolagenu Natywnego bezpośrednio po peelingu przynosi wręcz spektakularne efekty. Przy podrażnieniach, oparzeniach i stłuczeniach polecamy powtarzać aplikację kilkukrotnie, do czasu, aż skóra przestanie wchłaniać preparat. Jeśli na skórze pozostaje niewchłonięta warstwa kolagenu to oznacza to, że skóra jest wystarczająco nasycona białkiem kolagenowym. Po pewnym czasie możemy spróbować kolejnej aplikacji.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu z dala od promieni słonecznych i źródeł ciepła. W przypadku przejścia naturalnego żelu w postać półpłynną, zaleca się schłodzenie go do temperatury ok. 20°C. Po schłodzeniu proces powrotu do wyjściowej gęstości trwa kilkanaście godzin. Jest to naturalna cecha produktu biologicznie aktywnego, gdzie zachodzą procesy denaturacji i renaturacji białka. Jego gęstość jak i lepkość w różnych temperaturach jest jedynie subiektywną formą odbioru substancji. Nie ma to nic wspólnego z jego aktywnością biologiczną, która jest zawsze taka sama.

Uwaga: Nie należy stosować preparatu w przypadku alergii na białko rybie (0,02% populacji). Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Trwałość 2 lata, zaleca się jednak zużycie w okresie 6 miesięcy od pierwszego zastosowania.