Produkty

Super Omega 3 EPA – Natures Sunshine Suplement Na Witalność to produkt, który zawiera kwasy tłuszczowe będące jednymi z czterech podstawowych tłuszczów, które organizm przyswaja z pokarmu. Kwasy tłuszczowe Omega 3 potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu, szczególnie korzystnie wpływają przede wszystkim na układ krążenia. Kwasy tłuszczowe zawarte w produkcie Super Omega 3 EPA to:

•EPA – kwas eikozapentaenowy

•DHA – kwas dokozaheksaenowy

Oba składniki mają korzystny wpływ na ludzki organizm. Kwas DHA spożywany przez matki wspomaga prawidłowy rozwój wzroku i mózgu u płodu oraz dzieci karmionych piersią. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i kwasu eikozapentaenowego (EPA).

Główne składniki

Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji serca, a efekt ten jest uzyskiwany przy spożyciu już 250 mg tych kwasów. Już dwie kapsułki Super Omega 3 EPA dostarczają ww. ilości tych kwasów. Kwasy EPA i DHA pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi – efekt ten występuje w przypadku spożycia 3 g tych kwasów dziennie. Należy pamiętać, aby nie przekraczać poziomu uzupełniającego dziennego spożycia wynoszącego 5 g EPA i DHA dziennie. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie)

Zalety

mają korzystny wpływ na nasz układ krążenia

pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi

przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mózgu

Skład

Składniki: olej rybi, kwas EPA (eikozapentaenowy), kwas DHA (dokozaheksaenowy), otoczka kapsułki: żelatyna, gliceryna, woda; aromat: olejek cytrynowy

Zawartość w zalecanej porcji (6 kaps):

Kwas EPA – eikozapentaenowy ………. 2280 mg *

Kwas DHA – dokozaheksaenowy ……. 1140 mg *

*Nie określono referencyjnych wartości spożycia.

Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 1-2 kapsułki 3 razy dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

DANE PODSTAWOWE

Kategoria: Suplement diety

Opakowanie: 60 kapsułek

Masa/Objętość netto: 60 kapsułek po 1450 mg

Producent: Nature’s Sunshine

Przeczytaj też o Natures Sunshine Suplementy