Eliksir dr Słonia Colway

100% bezpieczne płatności
119,00 zł
Brutto

Eliksir dr Słonia z kategorii Suplementy Colway to na pozór zwykły pojemnik z lekko pieniącą się wodą, aplikowaną w aerozolu. Płyn ten zawiera jednak zastosowaną po raz

Ilość

Eliksir dr Słonia - niezastąpiony w domowej apteczce

Eliksir dr Słonia z kategorii Suplementy Colway to na pozór zwykły pojemnik z lekko pieniącą się wodą, aplikowaną w aerozolu. Płyn ten zawiera jednak zastosowaną po raz pierwszy w dziejach ingrediencję srebra i tlenu w nie znanym dotąd chemii połączeniu. Biobójcze właściwości srebra, szczególnie w związkach z tlenem, są oczywiście znane od starożytności i nikt ich nie kwestionuje.

Aktywne składniki

Aktywne srebro - Biobójcze właściwości srebra, szczególnie w związkach z tlenem, są oczywiście znane od starożytności i nikt ich nie kwestionuje. Antybiotyki eksterminują zaledwie kilkanaście rodzajów bakterii i często są bezradne wobec wirusów oraz wszelkich mutacji. Działają także wolniej, gdyż skutecznie mogą atakować komórki bakteryjne tylko w momencie, gdy te się dzielą. Aktywne związki srebra zabijają ponad 650 patogenów i czynią to natychmiast. Jedynym warunkiem ich skuteczności jest uzyskanie dostępu do źródła infekcji lub ogniska stanu chorobowego.

Zalety eliksiru dr Słonia

  • zatrzymuje w zarodku procesy budowania się wrzodów, czyraków, egzem i mnóstwa innych patologicznych zmian skórnych, których przyczyną są bakterie.
  • zalecza, bądź leczy nawet tak trudne dolegliwości jak grzybice narządów płciowych.
  • przyspiesza niebywale procesy gojenia się ran, urazów, także pozabiegowych.
  • skutecznie znosi objawy wybranych chorób nieuleczalnych, np. niektórych odmian łuszczycy.


Sposób użycia
Zalecany sposób użycia: Spryskać Eliksirem podrażnioną skórę i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby zabieg powtórzyć kilka razy na dzień. Eliksir sosować tam gdzie jest jakiekolwiek ognisko bakteryjne do zniszczenia.

Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50°C .

Aqua, Oxygen, Silver (nano).

Zawarte w produkcie Axonnite® Silver jest wyprodukowane zgodnie z rygorystyczną normą ISO 13485 przeznaczoną dla wyrobów medycznych.

Colway
C_SS_K75_EDS
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety i ich definicja

Częste stosowanie suplementów dla wielu osób w współczesnej rzeczywistości jest już czymś przyrodniczym. Z zasady są one przede wszystkim specyfikiem, który umożliwia na otrzymanie w ciągu dnia potrzebnej ilości witamin a także minerałów. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób postanowiło korzystać z ich specyfiki? Zdrowe funkcjonowanie organizmu uzależnione jest od tego jak dobrze jest on odżywiony. Niestety tradycyjne pokarmy często nie dopełniają swojej roli i nie dostarczają nam wystarczającej liczby minerałów i witamin.

Wpływ suplementów na zdrowie

Prawidłowo stosowane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, ale również na urodę. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem rozwierającym drzwi do dobrego nie tylko zdrowia, lecz rownież wspaniałego samopoczucia. Dzięki niemu usprawnia się generalny wygląd pełnego ciała między innymi cery, figury, włosów. Ponadto doskonale odżywiony organizm o wiele prościej zrzuca nadmierne kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i swobodą ruchu. "

Jakie można wymienić przypadłości powiązane z brakiem witamin?

"

Nie tylko niedobór minerałów może być szkodliwy dla człowieka. " Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy rozpoznać po wykonaniu właściwych badań. Zwłaszcza znaczący niedobór w diecie warzyw i cytrusów może doprowadzić do niezbyt bezpiecznych chorób. Zmienić można wiele chorób wywołanych brakiem tych konkretnych składników pożywnych. Przykładem takiej choroby może być na przyklad rak lub cukrzyca. W łagodniejszych wypadkach niedobór witamin może powodować takie zakłócenia jak np. obfite wypadanie włosów.

Jak możemy podzielić suplementy ze względu na skład?

Przeznaczeniem suplementu jest pomóc nam udoskonalić nasze zdrowie. Dlatego też w głównej kolejności warto się z nim zaznajomić. Najczęściej wskazywane suplementy witaminowo - minerałowe stanowią grupę zazwyczaj używanych tabletek. Jednak wśród suplementów wyróżnić można jeszcze wiele innych. Skład suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o poprawną działania jelit. Aminokwasy także stanowią składnik niektórych suplementów. Znajdują one nadzwyczajne zainteresowanie wśród sportowców.

Jak podzielić suplementy ze względu na przeznaczenie?

Wspomaganie organizmu w zwrocie do zdrowia jest głównym przeznaczeniem opisywanych specyfików. Jednak, aby były one skuteczne, muszą być odpowiednio dobrane. Suplementy posiadają wiele rozmaitych różne opcje. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi działania jelit, układu immunologicznego jak również odchudzanie. Konkretne działanie każdego suplementu możemy przeczytać często na jego pudełku. Na przykład starlife dla sportowców to nie tylko witaminy jak również minerały, lecz także aminokwasy. Sportowcy zazwyczaj prowadzą zdrową dietę, a jednak potrzebują ją uzupełniać, stosując suplementację. Czytaj więcej Colway .

Zażywanie suplementów Colway w Polsce

Suplementacja w Polsce stanowi wciąż branże, która jest dopiero poznawana i uzupełniana. Wzrost zachorowań na choroby tak określane nieuleczalne, determinuje rozwój branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z zasady nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zachodzi więc konieczność zasięgnięcia pracy takiego środka jak suplement. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Wybieranie sprawdzonych suplementów lub kupowanie żywności z ekologicznych pochodzeń może stać się drogą do porządnego zdrowia. Czytaj dalej Suplementy Colway

Regulacje prawne

Obecnie nikt nie zabrania stosowania suplementów w naszym państwie i są one dostępne dla każdej osoby, ktora chce polepszyć swoje samopoczucie. Do obrotu są one wprowadzone między innymi w formie tabletek, pigułek, saszetek z pudrem lub ampułek z płynem. Odpowiednie oznakowanie suplementów jest konieczne. Przedstawiona jest równiez na nim metoda zastosowania oraz szczegółowy zestaw. O bezpieczeństwie suplementów świadczą także wymogi prawne, mówiące o ilości witamin i minerałów w każdej dozie. Dzięki temu, nie powodują one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy diety Colway są bezpieczne?

Jak już nadmieniono regulacje prawnicze dotyczące przedstawianych środków dbają o to, by były one niezawodne. Jak już wcześniej wspomniano regulacje prawne sprawiają, że bardzo trudno jest zaszkodzić sobie ich zastosowaniem. Zdarza się, że po medycznych badaniach doktorzy także przepisują suplementy w ramach leczniczej prewencji. Warto wykonać takie badania również profilaktycznie, żeby zapewnić sobie wystarczające bezpieczeństwo. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy Colway są potrzebne?

Gdy nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym wypadku suplementacja jest potrzebna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady eksperta. Dobrą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, ale również dietetyk lub naturoterapeuta. Przedstawiane towary zazwyczaj są nieodzowne wtedy, gdy chcemy istotnie poprawić swoje zdrowie. Dzięki suplementom diety starlife szybko te zmiany można wprowadzić i dopełnić wszelkie braki. Trzeba jednak pamiętać, że przejście na witalny styl odżywiania jest konieczne, by zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Rodzaje suplementów diety Colway

Przeznaczenie jak również sklad suplementów określa rownież jego typ Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportsmenów, wspomagające pamięć jak również koncentrację, na włosy i pamięć, jak i także najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Natomiast starlife środki na odchudzanie sprawić mogą, że osoba chcąca zrzucić zbędne kilogramy, wykona to napotykając na mniejsze problemy. Jedzenie suplementów to wyłącznie dodatek do witalnej diety i należy o tym pamiętać.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.