OMEGA-3 Star EPA StarLife

100% bezpieczne płatności
80,00 zł
Brutto

OMEGA-3 Star EPA - Starlife Suplementacja Witalności. Suplement diety, substancje składowe pomagają poprawić elastyczność ścian naczyń, utrzymać prawidłowe, funkcjonowanie układu krążenia, wzmocnić centralny system nerwowy, optymalizować poziom, cholesterolu i pozostałych lipidów, zwiększyć zdolność zapamiętywania, zmniejszyć ryzyko chorób, sercowo-naczyniowych i powikłań trombotycznych.

Ilość

OMEGA-3 Star EPA - Starlife Suplementy na witalność organizmu

Substancje składowe pomagają:
• poprawić elastyczność ścian
naczyń
• utrzymać prawidłowe
funkcjonowanie układu krążenia
• wzmocnić centralny system
nerwowy
• optymalizować poziom
cholesterolu i pozostałych lipidów
• zwiększyć zdolność
zapamiętywania
• zmniejszyć ryzyko chorób
sercowo-naczyniowych
i powikłań trombotycznych
• zapewnić prawidłowe
funkcjonowanie organów
płciowych

OMEGA-3 Star EPA zawiera kwasy tłuszczowe EPA (eikozapentaenowy) i DHA (dokozaheksaenowy). Wpływają na poziom lipidów krwi, zwłaszcza cholesterolu. Są częścią
membran komórkowych, pomagają poprawić elastyczność ścian naczyniowych i w ten sposób wzmocnić układ krwionośny, układ krążenia i zdrową czynność serca.
Regulują poziom trójglicerydów krwi i pomagają utrzymać prawidłowy poziom ciśnienia krwi. Korzystnie wpływają na działanie układu nerwowego i mózgu, wspomagają funkcje poznawcze, pamięć i siłę psychiczną także w sytuacjach stresowych. Wspomagają funkcje wzroku oraz ruchliwość stawów.
Są ważne do zachowania zdolności obronnych organizmu. Są pomocne do podtrzymania dobrego nastroju kobiet w okresie miesiączki i menopauzy.
Kwasy tłuszczowe Omega-3 są niezastąpione w zdrowej diecie. Do formuły OMEGA-3 EPA została dodana witamina E, która działa przeciw utlenianiu i działaniu wolnych rodników i w ten sposób chroni przez zawarte w produkcie kwasy tłuszczowe przed utratą wartości.

Polecane dawkowanie: 1–2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Uwaga: Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Składniki (2 kapsułek): Olej rybi w tym 2.000 mg [kwas eikozapentaenowy (EPA) 360 mg, kwas dokozaheksaenowy (DHA)240 mg; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, witamina E (D-alfa-tokoferol) 9,1 mg (75,8 % RWS*)]. Kapsułka żelatynowa.

RWS* = Referencyjna Wartość Spożycia

Zobacz też informacje na temat Starlife suplementy na odporność

StarLife
S_#2730
300 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Definicja suplementów diety Starlife

W współczesnej rzeczywistości suplementy diety stają się wolno taksą, gdy chodzi o ich powszednie użycie. W ogólnym pojmowaniach stanowią one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o nieobecne witaminy oraz minerały. Z jakiego przyczyny właśnie w ostatnim czasie nastała niemalże moda na ich zastosowanie? Standardowo przygotowane posiłki w polskich budynkach nie dostarczają organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych, dlatego zwłaszcza na początku modyfikacji diety, często jesteśmy zmuszeni do ich równoczesnego doręczenia.
Sprawdź też Starlife suplementy na odchudzanie

O wpływie suplementów Starlife na zdrowie

Poprawnie używane suplementów diety ma nie tylko niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie, lecz również na urodę. Starlife dla kobiet oraz dla mężczyzn może stanowić środek do porządnego samopoczucia, większej sile w ciągu całego dnia a także naturalnie wyższego zdrowia organizmu. Dzięki niemu usprawnia się ogólny wygląd pełnego ciała między innymi cery, sylwetki, włosów. Najlepiej odżywiony organizm sprawia, że łatwiej jest zrzucić mu zbędne kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i beztroską ruchu."
Czytaj więcej Starlife suplementy dla kobiet.

Choroby wywoływane niedoborem witamin

"

Nie tylko brak minerałów może być szkodliwy dla człowieka. " Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład wykonywanie odpowiednich badań. Awitaminoza może dotknąć zwłaszcza osoby, u których brak jest w diecie cytrusów oraz warzyw. Chorób, które mogą sprawić, że życie człowieka staje się krótsze. Pękające kąciki ust, sucha skóra, wypadające włosy, zespół suchego oka stanowią najczęstsze objawy braku witamin. Ponieważ w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka.

Podział suplementów Starlife ze względu na skład

Zestaw suplementu może definiować ich przeznaczenie. Dlatego też w pierwszej kolejności warto się z nim zaznajomić. Ich skład powinien zawierać naturalne składniki, obejmujące wystarczającą dozę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie konsumować w pewnej dawce. Zestaw suplementów starlife definiuje również ich przeznaczenie, na przykład prebiotyki, probiotyki i błonniki dbają o poprawną pracę jelit. Niektóre suplementy zawierają również aminokwasy nieodzowne do budowy tkanki mięśniowej. Znajdują one szczególne zainteresowanie wśród sportsmenów.
Dowiedz się też o Starlife suplementy dla mężczyzn

Podział suplementów Starlife ze względu na przeznaczenie

Ludzki organizm wymaga konkretnego celu, z tego powodu warto wybrać taki środek wspomagający zdrowie, dzięki któremu osiągniemy konkretny punkt docelowy w danym rejonie organizmu. Suplementy posiadają wiele rozmaitych możliwości. W zależności od przeznaczenia suplementy starlife wspomagają między innymi pracę jelit, układu immunologicznego jak również odchudzanie. Zazwyczaj producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść zastosowanie danego produktu. Niektóre grupy klientów od razu wiedzą czego wymaga ich organizm. Sportsmeni zazwyczaj prowadzą pomyślną dietę, a jednak potrzebują ją uzupełniać, stosując suplementację.
Czytaj tez o Starlife suplementy oczyszczanie organizmu i detoks

Jedzenie suplementów w Polsce.

Suplementacja w Polsce stanowi nadal branże, która jest dopiero poznawana i modyfikowana. Przyrost zachorowań na choroby tak określane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z zasady nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza życiem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Jednak zmiany nie są szybkie i zwłaszcza na startowym etapie może zajść potrzeba zastosowania zwłaszcza witaminowo-mineralnego wspomagacza. Stan organizmu a także wyglądu ulega zauważalnej poprawie. Oprócz suplementacji należy także zadbać o prawidłowe odżywianie się i tworzenie dań ze składników pochodzących z ekologicznych hodowli.

Jakie są polskie regulacje prawne?

Powszechna dyspozycyjność suplementów dla dorosłych osób zaświadczać może o ich bezpieczeństwie. Forma suplementów jest bardzo różna, mogą to być między innymi pożądane pastylki, pigułki lub proszek, który można dodać do posiłków. Każdy suplement wprowadzony do obiegu jest w specjalny sposób oznakowany. I na każdym z nich znajduje się informacja, która dotyczy możliwości jego zastosowania. O bezpieczeństwie suplementów świadczą również wymogi prawne, informujące o liczby witamin i minerałów w każdej dozie. W wyniku tego, suplementy powodują bezpieczny środek do spożywania.
Warto też zobaczyć Starlife witaminy i minerały

Czy suplementy są bezpieczne?

Tak szczegółowe prawo, o którym wcześniej wspomniano, stanowi bufor bezpieczeństwa dla zastosowania suplementów podczas codziennych obowiązków. Sprawiają one, że ich zgodne z zaleceniami stosowanie jest dobre dla organizmu i trudno sobie nimi zaszkodzić. Bardzo często taki towar przepisują również lekarze po badaniach, na których okazuje się, że ich pacjent ma jakiekolwiek braki. Badania mogą pokazać niedobory w organizmie, dlatego warto je wykonać. Wtedy będziemy pewni, że wykorzystujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Gdy nie jesteśmy pewni tego, czy w naszym wypadku suplementacja jest konieczna, to na pewno powinniśmy zasięgnąć porady fachowca. Dobrą poradę może udzielić nam nie tylko lekarz, lecz również dietetyk lub naturoterapeuta. Suplementy diety potrzebne są i wskazane zwłaszcza na początku modyfikacji stylu życia. Na przykład suplementy starlife witaminy mogą sprawić, że w błyskawicznym czasie można powstałe niedobory uzupełnić. Jednak koniecznie pamiętajmy o witalnym stylu odżywiania się.
Zapraszamy też do zapoznania się z informacji o Starlife suplementy dla sportowców

Jakie wyrożniamy rodzaje suplementów diety?

Typy suplementów diety poniekąd są spójne z ich przeznaczeniem a także składem. Dlatego też ich podział może być ułatwiony. Rozróżniamy między innymi suplementy witaminowo - minerałowe, suplementy dla sportsmenów, wspomagające pamięć oraz koncentrację, na włosy i pamięć, jak i również najbardziej pospolite suplementy starlife środki na odchudzanie. Niedopowiednie odżywianie się w rezultacie prowadzić może do nadwagi i nadwagi. Dlatego też bardzo często pierwszym celem suplementacji wśród ludzi jest gotowość odchudzenia się. Jednak należy pamiętać, że suplementacja stanowić powinna dodatek do naszego życia i nie powinniśmy od niej uzależniać swojego zdrowia.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.