Magnesium Complex Colway International

100% bezpieczne płatności
109,00 zł
Brutto

Magnesium Complex z kategorii Colway International, jest kompozycją trzech form magnezu - mleczan magnezu, cytrynian magnezu, diglicynian magnezu, wzbogaconych witaminą B₆, która ułatwia wchłanianie tego pierwiastka, jego transport do komórek organizmu i utrzymywanie jego wewnątrzkomórkowego zapasu. Intensywny tryb życia,

Ilość

Magnesium Complex - wspiera prawidłowe działanie układu nerwowego, zmniejszając zmęczenie

Magnesium Complex jest kompozycją trzech form magnezu - mleczan magnezu, cytrynian magnezu, diglicynian magnezu, wzbogaconych witaminą B₆, która ułatwia wchłanianie tego pierwiastka, jego transport do komórek organizmu i utrzymywanie jego wewnątrzkomórkowego zapasu. Intensywny tryb życia, wysiłek fizyczny, nieregularny sen, stres, alkohol oraz picie dużych ilości kawy zwiększają zapotrzebowanie na magnez. Magnesium Complex uzupełnia codzienną dietę w magnez, który jest jednym z najważniejszych mikroelementów decydujących o zachowaniu zdrowia. Magnez jest aktywatorem ponad 300 enzymów uczestniczących między innymi w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów.

Składniki aktywne

Cytrynian magnezu wspiera wchłanialność jonów magnezu, rozpuszcza się w wodzie. Wchłanianie magnezu następuje równocześnie z wchłanianiem wody, więc im lepsza rozpuszczalność związku w wodzie, tym większa jego absorpcja w naszym organizmie. By zjonizować cytrynian magnezu w organizmie człowieka niezbędna jest mniejsza ilość kwasów żołądkowych. Cytrynian magnezu polecany jest osobom cierpiącym na zbyt małe wydzielanie kwasu żołądkowego.

Glicynian magnezu (Chelat) jest połączeniem magnezu i glicyny, która jest najprostszym aminokwasem. To połączenia wpływa na szybką absorpcję przez nasz organizm i brak skutków ubocznych – nie ma właściwości przeczyszczających.

Mleczan magnezu jest solą magnezową kwasu mlekowego. To naturalnie występujący minerał, który wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, nerwowego i pokarmowego. Wspomaga również pracę mięśni oraz rozkład glukozy. Mleczan magnezu wspomaga budowę kości, zębów.

Witamina B6 zwiększa skuteczność działania tego pierwiastka przez ułatwienie wchłaniania magnezu, jego transportu do komórek organizmu i utrzymywanie jego wewnątrzkomórkowego zapasu. Nazywana jest „utrwalaczem magnezu”. Zarówno magnez jak i witamina B₆ potrzebne są w procesie syntezy enzymatycznej białek i współpracują w wielu czynnościach fizjologicznych.

 Zalety Magnezu 

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów
  • pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • pomaga w prawidłowej syntezie białka
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego

Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: Preparat należy spożywać popijając wodą. Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 2 kapsułki.

Ostrzeżenia: Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: Związki wapnia zmniejszają wchłanianie magnezu. Leki moczopędne nasilają wydalania magnezu.

Skład

Składniki w 2 kapsułkach (zalecana dzienna porcja):

Magnez - 187,5 mg ( 50% RWS )

Witamina B6 - 2,8 mg ( 200% RWS )

CI_S_MGC
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Suplementy diety Colway International i ich definicja

W dzisiejszej rzeczywistości suplementy diety stają się wolno normą, jeżeli chodzi o ich powszednie użycie. W powszechnym rozumieniu stanowią one przede wszystkim środek do wzbogacenia swojej diety o brakujące witaminy a także minerały. Ich niesamowite właściwości sprawiają, że coraz więcej osób zaczęło interesować się ich zastosowaniem. Codziennie przygotowane posiłki nie zawsze wręczają ciału wystarczającej liczby składników odżywczych, a przecież to m. in. dzięki nim organizm jest w stanie zdrowo działać. Czytaj więcej Colway International .

Wpływ suplementów Colway International na zdrowie

Zdrowe organizm i strach wymaga odpowiedniej ilości pozytywnych stymulantów, miejskie życie może oddziaływać na organizm negatywie. Starlife dla mężczyzn i dla kobiet może stać się kluczem rozwierającym drzwiczki do dobrego nie tylko zdrowia, ale rownież wspaniałego samopoczucia. Dzięki niemu usprawnia się generalny wygląd pełnego ciała między innymi cery, figury, włosów. Ponadto poprawia się wygląd całej figury, ponieważ mimochodem organizm zrzuca nadmierne kilogramy, których już nie wymaga. "Lekkość i wolność poruszania się staje się wtedy naszą rutyną."

Choroby spowodowane niedoborem witamin

"

Nie tylko brak minerałów może być szkodliwy dla człowieka. " Niedobór witamin może być zagrożeniem dla życia, a ich stan możemy uznać po wykonaniu odpowiednich badań. Szczególnie istotne jest zażywanie warzyw i owoców w rygorystycznym, nieprzetworzonym stanie. Awitaminoza może prowadzić do szeregu obładowań chorobowych powiązanych zarówno z organizmem, jak i jego wyglądem. Może być to np. zespół suchego oka, krzywica u dzieci, cukrzyca, a nawet rak. Gdyż w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka. Czytaj dalej Suplementy Colway International

Podział suplementów Colway Internationalze względu na zestaw

Skład suplementu może określać ich przeznaczenie. W pierwszej kolejności warto zapoznać się właśnie z nim. Oprócz powszechnie znanych suplementów zawierających witaminy i składniki mineralnych, nadmienić można również o tych zawierających składniki roślinne lub kwasy tłuste. Niektóre z suplementów starlife takich jak: probiotyki i prebiotyki wspomagają także działania jelit oraz wręczają im konieczną ilość prozdrowotnych bakterii. Natomiast aminokwasy powodują następną liczbę tych niemal medycznych specyfików. Są one szczególne zainteresowanie wśród sportowców.

Jak podzielić suplementy ze względu na przeznaczenie?

Chociaż przeznaczeniem suplementów diety jest między innymi wspomaganie organizmu w powrocie do porządnego zdrowia, to jednak organizm jest o wiele bardziej złożony i wymaga konkretnego celu. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ immunologiczny, pokarmowy, koncentrację. Często producenci podają konkretne pracowanie, jakie może przynieść zastosowanie danego wyrobu. Niektóre ekipy klientów od razu wiedzą czego potrzebuje ich organizm. Zdrowa dieta i uprawianie sportu to nie wszystko. Często nawet sportowcy muszą uzupełniać niedobory komponentów odżywczych spożywając konkretny suplement.

Jedzenie suplementów w Polsce

Suplementacja jeszcze nie tak dawno stanowiła w Polsce dziedzinę obcą. Wzrost zachorowań na choroby tak zwane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z zasady nie właściwym trybem życia, zwłaszcza życiem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zwłaszcza na początku zachodzi potrzeba uregulowania procesów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. Pomagają one w krótkim czasie polepszyć stan organizmu. Wybieranie sprawdzonych suplementów lub nabywanie żywności z ekologicznych źródeł może stać się drogą do porządnego zdrowia.

Regulacje prawne

Powszechna dyspozycyjność suplementów dla dorosłych osób zaświadczać może o ich bezpieczeństwie. Pastylki, drażetki, ampułki z płynem, czy też proszek stanowi różnorodną formę tych specyfików. Każda osoba może dopasować ją do swoich preferencji. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznakowany. Opisana jest równiez na nim metoda zastosowania jak również szczegółowy zestaw. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczają także postulaty prawnicze, informujące o liczby witamin i minerałów w każdej dawce. Dzięki temu, nie powodują one zagrożenia dla życia człowieka.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Dzięki wszelakim zabezpieczeniom między innymi w postaci regulacji prawnym można z całą pewnością stwierdzić, że stosowanie suplementów jest bezpieczne. Dzięki nim można być pewnym, że ich użycie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza gdy spożywa się je zgodnie z przepisaniem na pudełku. Zdarza się, że po lekarskich badaniach lekarze również przepisują suplementy w ramach medycznej profilaktyki. Wykonanie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Ponadto upewnijmy się, że spożywamy dobrze dobrany suplement.

Czy suplementy diety są nieodzowne?

Porada u specjalisty może być potrzebna, zwłaszcza w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych działań. Takim ekspertem może być lekarz, naturoteraupeuta lub dietetyk. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam poprawić swoje zdrowie. W późniejszym okresie mogą być spożywane profilaktycznie, dla utrzymania zdrowia w świetnym stanie przez dłuższy czas. Trzeba jednak pamiętać, że przejście na witalny styl odżywiania jest potrzebne, by zapewnić sobie zdrowie przez dłuższy okres czasu.

Jakie wyrożniamy typy suplementów diety?

Klasyfikacja suplementów diety nie jest złożony. Dlatego ich klasyfikacja tak naprawdę jest bardzo prosty. Zatem można wyróżnić suplementy witaminowo, minerałowe, dla sportowców, osób starszych, na włosy, skórę, a także wspomagające pamięć i koncentrację. Natomiast starlife środki na odchudzanie sprawić mogą, że jednostka chcąca zrzucić nadmierne kilogramy, wykona to napotykając na mniejsze problemy. Jednak powinna być ona jedynie akcentem podczas przyrządzania świeżych posiłków.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.