Produkty

Loclo błonnik pokarmowy – naturalne wsparcie dla pracy Twoich jelit

Preparat  Loclo od Natures Sunshine wyróżnia się wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Jedna porcja produktu (9,5g) dostarcza go aż 3,8g. Błonnik jest substancją pochodzenia roślinnego, która w układzie pokarmowym człowieka nie ulega trawieniu ani wchłanianiu, mimo to pozytywnie wpływa na organizm. Błonnik pokarmowy można podzielić na dwie grupy – rozpuszczalny i nierozpuszczalny w wodzie. Obie grupy błonnika występują w Loclo. Pełnią one różne funkcje w organizmie. W skład błonnika nierozpuszczalnego wchodzą celulozy, ligniny i hemicelulozy. Nie ulega trawieniu, jest wydalany z organizmu w niezmienionej postaci. Dzięki niemu perystaltyka jelit zostaje pobudzona, ułatwiając wypróżnianie. Natomiast jeżeli chodzi o błonnik rozpuszczalny w wodzie, w jego składzie znajdują się gumy i pektyny. Pod wpływem wody pęcznieje w jelicie cienkim dając uczucie sytości, dodatkowo wpływa na spowolnienie pasażu treści pokarmowej przez jelita. Ma pozytywne działanie na mikroflorę jelitową,przyczynia się do obniżenia cholesterolu. Stosując Loclo dostarczamy organizmowi nie tylko  błonnik, ale również wiele substancji odżywczych znajdujących się w preparacie.

Kluczowe składniki Loclo:

Babka płesznik to roślina posiadająca wysoką zawartość błonnika,który wspomaga regulację pracy jelit oraz przyczynia się do utraty nadprogramowych kilogramów. Podczas używania nasion babki płesznik należy przyjmować dużo płynów, najlepiej wody, dzięki temu nasiona pęczniejąc w żołądku sprawiają, że szybciej odczuwamy sytość. Nasiona babki płesznik ułatwiają wypróżnianie, po kontakcie z wodą tworzy się śluz umożliwiający przemieszczanie mas zalegających w jelitach. Dlatego warto ją przyjmować pomocniczo jeśli Twoim problemem są  męczące zaparcia. Ze względu na swoje działanie osłonowe i przeciwzapalnie, babkę płesznik mogą używać również osoby borykające się z chorobami jelit; zespołem jelita drażliwego, chorobą wrzodową, podrażnieniami przewodu pokarmowego.

Błonnik z jabłek – pobudza perystaltykę jelit, po spożyciu wchłania wodę i pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając uczucie sytości. Stosowanie błonnika z jabłek wpływa na regulację rytmu wypróżnień, przyczyniając się do utraty masy ciała. Błonnik zawarty w jabłkach pomaga regulować poziom cukru we krwi. Wspiera utrzymanie jelit w dobrej kondycji.

Cynamon – polepsza pracę przewodu pokarmowego, pomocny w przypadku redukcji niestrawności i wzdęć. Pobudza wydzielanie soków trawiennych oraz żółci, co zwiększa wchłanianie składników odżywczych. Przyspiesza przemianę materii, ułatwia trawienie pokarmów, dodatkowo usprawniając pracę nerek, dzięki temu szybciej usuwane są toksyny z organizmu i łatwiej tracimy kilogramy.

Kurkuma – podstawowym składnikiem kurkumy jest kurkumina, która odpowiada za charakterystyczny, ostrzejszy smak i żółty kolor przyprawy. Usprawnia trawienie, wpływa na przyspieszenie przemiany materii, za co odpowiada zawarty w niej błonnik. Dodatkowo pomaga zachować zdrową wątrobę.

Poznaj korzyści Loclo:

 • wysoka zawartość błonnika – jedna porcja Loclo to aż 3,8 g,
 • skutecznie pobudza perystaltykę jelit, regulując wypróżnienia,
 • wspiera w procesie odchudzania,
 • obniża poziom cholesterolu,
 • wspomaga oczyszczanie organizmu ze złogów oraz toksyn,
 • poprawia mikroflorę jelitową.

Skład Loclo
Składniki:
brokuł; kapusta głowiasta; marchew; burak czerwony; pomidor; kurkuma; rozmaryn; babka płesznik; fruktoza; bioflawonoidy z grejpfruta i pomarańczy; hesperydyna; błonnik z jabłek; guma arabska; guma guar; otręby owsiane; kwas cytrynowy; cynamon; regulator kwasowości (węglany potasu).

Zawartość w zalecanej porcji (9,5 g):

 • Babka płesznik ……………………………………. 2,36 g *
 • Błonnik z jabłek …………………………………… 1,6 g *
 • Otręby owsiane ……………………………………. 0,8 g *
 • Guma guar …………………………………………. 0,8 g *
 • Guma akacjowa …………………………………… 0,8 g *
 • Cynamon …………………………………………… 0,3 g *

*Nie określono zalecanego dziennego spożycia.

Sposób użycia:
Zalecany sposób użycia: Jedną czubatą łyżkę stołową (9,5 g) wymieszaj w szklance wody i wypij od razu po przyrządzeniu. Stosuj raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.

DANE PODSTAWOWE:

Kategoria: Suplement diety

Opakowanie: 36 porcji po 9,5 g

Masa/Objętość netto: 344 g

Producent: Nature’s Sunshine

Warto się też dowiedzieć na temat Natures Sunshine Suplementy