OPTIprobio Symbiotyk NaturDay

100% bezpieczne płatności
336,70 zł
Brutto

OPTIprobio Symbiotyk NaturDay z kategorii NaturDay, to kompleksowy i nowoczesny skład, wspomagający prawidłową pracę naszego układu pokarmowego. Wyjątkowa unikalna światowa formuła symbiotyku zadba o nasze zdrowe jelita.

Ilość

Opti ProBio® to suplement diety wspomagający prawidłową pracę naszego układu pokarmowego. Wyjątkowa unikalna światowa formuła symbiotyku OptiProBio zadba o nasze zdrowe jelita. Dlaczego OptiProBio został nazwany symbiotykiem i co wchodzi w jego skład ?

Synbiotyk = Probiotyk (18 wyselekcjonowanych, zdrowych szczepów bakterii pro biotycznych, aż 450 MILIARDÓW żywych kultur bakterii tworzących kolonie w 1 dawce = 5 gramów) + Prebiotyk (pokarm dla zdrowych bakterii probiotycznych - inulina oraz Fruktooligosacharydy).

Dodatkowo zawiera naturalnego pochodzenia witaminy z Grupy B - 100% RWS (Tiamina, Ryboflawina, Niacyna, Witamina B6, Kwas pantotenowy, Kwas foliowy, Biotyna, Witamina B12). Cynk 100% RWS i Selen 100% RWS. (RWS – Referencyjne Wartości Spożycia). Dodatkowo zawiera odtłuszczone nasiona lnu złotego jako błonnik witalny. 

Zalety Symbiotyku-zdrowe jelita Zalety bakterii probiotycznych

produkują substancje budulcowe dla jelit ( ważne w „nieszczelności jelit”) i przy zniszczonych enterocytach (komórki jelitowe w kosmkach)(Lactobacillus rhamnosus)

wspierają odporność (Lactobacillus acidophilus)

wspomagają regulacje perystaltyki (Lactobacillus reuteri)

produkują witaminy np. grupy B, K,) i enzymy. (Lactobacillus reuteri)

konkurują z patogenami o miejsce w przewodzie pokarmowym np. Salmonella, Helicobakter, Escherichia Coli, Gronkowiec Złocisty, candida albicans. (Bifidobacterium lactis)

wspomagają odchudzanie (Lactobacillus paracasei)

wspierają odmładzanie (Bifidobacterium longum)

są stosowane w uzupełnianiu mikrobioty w chorobie Leśniowskiego Crohna, Wrzodziejącym Zapaleniu jelita Grubego, Jelicie Drażliwym (Bifidobacterium bifidum)

wspomagają gospodarkę lipidową LDL-HDL( Lactobacillus plantarum)

są zalecane do regulacji mikrobioty u osób z depresjami i bezsennością (Lactobacillus Helvetius)

Skład Symbiotyku zdrowe jelita Skład 

Zawartość składników w porcji dziennej produktu 5g

Liofilizowane żywe kultury bakterii: ( 450 mld 4,5 x1011 jtk** )

Lactobacillus acidophilus LA001, Lactobacillus casei SGL15,

Bifidobacterium bifidum SGB02, Streptococcus thermophilus SGSt01,

Lactobacillus reuteri SGL01, Lactobacillus rhamnosus SGL06,

Lactobacillus paracasei SGL04, Lactobacillus plantarum SGL07,

Bifidobacterium animalis subsp.lactis BL050, Bifidobacterium longum SGB05,

Bifidobacterium breve SGB01, Lactobacillus lactis SGLc01,

Lactobacillus fermentum SGL10, Bifidobacterium infantis SGB03,

Lactobacillus gasseri SGL09, Lactobacillus salivarius SGL03,

Lactobacillus Delbrueckii spp bulgaricus , Lactobacillus helveticus KS300.  

Odtłuszczone nasiona lnu złotego 2,45 g

Opti ProBio® (zastrzeżona formuła zawierająca naturalnego pochodzenia witaminy z grupy B: 0,5 g

Tiamina 1,1 mg (100%)*

Ryboflawina 1,4 mg (100%)*

Niacyna 16 mg (100%)*

Witamina B6 1,4 mg (100%)*

Kwas pantotenowy 6 mg (100%)*

Kwas foliowy 200 uq (100%)*

Biotyna 50 uq (100%)*

Witamina B12 2,5 uq (100%)*

Cynk 10 mg (100%)*

Selen 55 uq (100%)*

Inulina 0,3 g

Fruktooligosacharydy 0,1 g

* % Referencyjne Wartości Spożycia (RWS).

** jtk- jednostka tworząca kolonie

Sposób użycia Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 1 raz dziennie po łyżeczce granulatu (5g). Granulat należy wsypać do szklanki wody, soku, musli lub jogurtu i przed spożyciem wymieszać. Należy wypijać co najmniej 250ml wody lub soku owocowego na każdą łyżeczkę (5g) preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte w lodówce.

Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

NaturDay
ND_S_SYM
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

Jak można opisać suplementy NatrurDay?

W obecnej chwili znaczenie tego słowa dla nikogo nie jest już całkiem obce i nowe. W powszechnym pojmowaniach powodują one przede wszystkim środek do uwydatnienia swojej diety o nieobecne witaminy jak również minerały. Dlaczego właśnie w ostatnim czasie tak wiele osób postanowiło korzystać z ich właściwości? Codziennie organizm potrzebuje określonej dawki minerałów a także witamin, niestety typowe pokarmy nie zawsze są w stanie zaopatrzyć ich na tyle dużo, aby utrzymać ciało i zdrowie w dobrej formie. Czytaj dalej NaturDay.

Wpływ suplementów NatrurDay na zdrowie

Zażywanie takich specyfików jak suplementy sprawia, że usprawnia się nie tylko stan zdrowia, lecz także wyglądu. Pośpiech i szybko przygotowane pokarmy mogą działać destrukcyjnie, dlatego też specjalnie stworzone suplementy starlife dla kobiet i mężczyzn sprawiają, że samopoczucie rozpoczyna się poprawiać. Poprawa wyglądu, cery, paznokci, włosów można uznać za skutek poboczny, który wywodzi się z dbania o własne zdrowie. Lepiej odżywiony organizm sprawia, że łatwiej jest zrzucić mu nadmierne kilogramy. "Dzięki czemu my możemy się cieszyć lekkością i swobodą ruchu. "

Przypadłości powodowane brakiem witamin

"

Zbytnio duży ubytek witamin w organizmie może być nawet zagrożeniem dla zdrowia człowieka." Dlatego warto kontrolować ich stan w swoim organizmie poprzez na przykład wykonywanie odpowiednich badań. Ich niedobór zauważalny może być także na cerze lub ogólnej kondycji organizmu. W zależności od rodzaju niedoboru konkretnej witaminy można zmienić wiele chorób spowodowanych przez ich brak. Zespół suchego, wypadanie wlosów, krzywica u dzieci to tylko niektóre z symptomów, które warto zauważyć. Gdyż w dalszej kolejności, niedobór uzupełnienia witamin może prowadzić do cukrzycy lub nawet raka. Czytaj więcej Suplementy NaturDay

Podział suplementów NatrurDay ze względu na skład

Przeznaczenie suplementu bardzo często zależne jest od jego składu. Warto się z nim zapoznać, by być świadomym zakupionego wyrobu. Ich zestaw powinien obejmować nieszkodliwe składniki, obejmujące wystarczającą dawkę witamin i minerałów, którą będziemy mogli dziennie spożywać w bezpiecznej dawce. Wartościowe i przydatne dla zdrowia okazują się również takie, które mogą wspomóc działania jelit czyli prebiotyki, probiotyki a także błonniki. Aminokwasy także powodują składnik niektórych suplementów. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem wśród sportowców.

Klasyfikacja suplementów ze względu na przeznaczenie

Wspomaganie organizmu w zwrocie do zdrowia jest podstawowym przeznaczeniem opisywanych środków. Jednak, aby były one efektywne, muszą być odpowiednio dobrane. Starlife suplementy diety mogą wspomagać odchudzanie, układ immunologiczny, pokarmowy, koncentrację. Często producenci podają konkretne działanie, jakie może przynieść zastosowanie danego wyrobu. Możemy podzielić suplementy również na grupy konkretnych osób, starlife dla sportowców mają zupełnie inne działanie, aniżeli preparaty dla osób nie uprawiających sportu. Przykładem takiej grupy są sportowcy, którzy chętnie korzystają z suplementów zawierających aminokwasy.

Zażywanie suplementów w Polsce

Suplementy w Polsce dopiero od niedawna są coraz częściej spotykane w domach polskich rodzin. Przyrost zachorowań na choroby tak zwane nieuleczalne, determinuje wzrost branży suplementacyjnej. Większość chorób wywołanych jest z zasady nie odpowiednim trybem życia, zwłaszcza żywotem w stresie, tak często występującym w miejskim otoczeniu. Zwłaszcza na początku zachodzi konieczność dostosowania procesów w organizmie takimi wspomagaczami jak suplementy. Dzięki niemu stan organizmu w krótkim czasie może ulec znamiennej poprawie. Oprócz suplementacji należy również zadbać o poprawne odżywianie się i sporządzanie posiłków ze składników pochodzących z ekologicznych hodowli.

Regulacje prawne

Dzięki odpowiedniemu uprawnieniu suplementy są ogólnie dostępne dla każdej osoby, która pragnie poprawić swoje zdrowie. Ich forma przybiera postać tabletek, pigułek, ampułek z płynem oraz proszku, który można dodać do posiłku. Ponadto każdy suplement jest indywidualnie oznakowany. Znajduje się na nich także wiadomość dotycząca ich zastosowania. Maksymalny poziom witamin jak również minerałów określają konkretne regulacje prawne. Dlatego też, nie powodują one zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka.

Czy suplementy diety są niezawodne?

Suplementy nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka w momencie, w którym korzysta się z nich według zaleceń na pudełku. Dzięki nim można być pewnym, że ich zastosowanie może prowadzić do zdrowia, zwłaszcza jeżeli zużywa się je zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. O bezpieczeństwie suplementów zaświadczać mogą również zalecenia spożywania suplementów przez lekarzy po szczegółowych badaniach. Robienie takich badań profilaktycznie również jest wskazane. Dzięki nim można przeciwdziałać chorobom. Wtedy będziemy pewni, że stosujemy odpowiedni suplement.

Czy suplementy diety są potrzebne?

Porada u specjalisty może być konieczna, zwłaszcza w przypadku, gdy nie jesteśmy pewni swoich zdrowotnych usług. Takim ekspertem może być lekarz, naturoteraupeuta lub dietetyk. Każdy z nich będzie potrafił pomóc w zakresie dobrania właściwej suplementacji, która pomoże nam polepszyć swoje zdrowie. Dzięki suplementom diety starlife szybko te zmiany można zapoczątkować i uzupełnić wszelkie niedobory. Nie można zapominać, że przejście na witalny styl życia jest konieczne, żeby na dłuższy czas cieszyć się korzystnym zdrowiem.

Typy suplementów diety

Nie trudno wymienić typy suplementów diety, zwlaszcza gdy już niektore z nich zostały wymienione. W pewnym sensie wiąże się on zarówno z ich przeznaczeniem, jak i składem. Najbardziej znane suplementy stanowią takie, na które jest największe zapotrzebowanie. Są to między innymi środki witaminowo-minerałowe, wspomagające pamięć i koncentrację, odchudzanie jak również wspomagające pracę układów w organizmie. Niestety niepomyślna dieta zazwyczaj wiedzie do otyłości, a to sprawia, że ludzie pragną zrzucić zbędne kilogramy. Jednak powinna być ona wyłącznie akcentem podczas przyrządzania świeżych posiłków.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.