OptiSleep  – moc ziołowych składników wspomagających zdrowy sen


Opti Sleep
to suplement diety wspierający zasypianie w jego składzie znajdują się cenne naturalne składniki Męczennica, Witania, Pozłotka. Niedobór snu dotyczy coraz większej grupy osób. Często pojawia się na tle nerwowym, w chwilach wzmożonego stresu, przeciążenia organizmu zbyt dużą ilością obowiązków zawodowych. Problemy z zaśnięciem, częste wybudzanie się odbijają się na komforcie życia. Zarówno ilość, jak i jakość snu mają wielki wpływ na działanie organizmu w trakcie dnia. Jeśli jest go zbyt mało zostaje obniżona nasza sprawność psychofizyczna, mamy kłopoty z koncentracją, pogarsza się nastrój. W takich sytuacjach warto sięgnąć po OptiSleep, który wpływa na poprawę i unormowanie rytmu dobowego snu i czuwania. Suplement nie tylko skraca czas potrzebny do zaśnięcia, ale polepsza również jego jakość, by ten lepiej regenerował nasz organizm w trakcie nocy. Lepszy i  spokojny sen, przekłada się na nasz nastrój trakcie dnia.

Zalety:

 • ułatwia zasypianie,
 • redukuje poziom stresu,
 • poprawia jakość snu,
 • skraca czas potrzebny na zaśnięcie.

Najważniejsze składniki OptiSleep:

Opti Senal® – zastrzeżona formuła z owoców południowoamerykańskiej cyfomandry grubolistnej, znanej również jako drzewo pomidorowe, która wspomaga homeostazę układu nerwowego oraz funkcje mózgu

Męczennica ułatwia się odprężyć, wypocząć i zasnąć.

Witania wspiera odporność na stres, pomaga utrzymać równowagę emocjonalną, ułatwia zasypianie.

Pozłotka kalifornijska pomaga odprężyć się, wspiera jakość naturalnego snu.Polecana w utrzymaniu ciągłości nocnego snu.

Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. (Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny na krótko przed pójściem spać).

Różeniec górski wspiera prawidłowe krążenie krwi związane z wydolnością i wrażliwością mózgu, przyczynia się do optymalnej  aktywności umysłowej i poznawczej. Pomaga w adaptacji do emocjonalnego stresu i wysiłku fizycznego, korzystny w utrzymaniu ciągłości nocnego snu.

Griffonia wspomaga aktywność mózgu.

Zawartość składników w dziennej porcji produktu 2 kapsułki:

 • Formuła zastrzeżona Senal® – 240 mg
 • Męczennica cielista ekstrakt – 160 mg
 • Wiśnia pospolita ekstrakt -130 mg
 • Głożyna chińska ekstrakt -100 mg
 • Różeniec górski ekstrakt – 80 mg
 • Czarna fasola afrykańska Griffonia ekstrakt W tym hydroksytryptofan 59,4 mg /80 mg
 • Śpioszyn lekarski (Witania) ekstrakt – 40 mg
 • Pozłotka kalifornijska ekstrakt – 20 mg
 • Melatonina – 1 mg

Składniki:

Korzeń śpioszynu lekarskiegoWithania somnifera Radix ekstrakt DER 10:1; Kwiatmęczennicy cielistej Passiflora incarnata Flos ekstrakt  DER 10:1; Owoc wiśni pospolitej Prunus cerasus Fructus ekstrakt DER 10:1; Nasiona głożyny chińskiej Ziziphus jujuba Semen ekstrakt DER 10:1; Korzeń różeńca górskiego Sedum roseum Radix ekstrakt DER 10:1; Nasiona czarnej fasoli afrykańskiej Griffonia simplicifolia Semen ekstrakt DER 100:1; zawartość hydroksytryptofanu 74%. Korzeń pozłotki kalifornijskiej  Eschscholzia californica Radix ekstrakt DER 10:1; Melatonina 99%;

materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zawartość substancji czynnych w dziennej porcji produktu: hydroksytryptofan z griffonii 59,4 mg.

Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki przed pójściem spać, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących .

 Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym, niedostępnym dla małych dzieci.

Marka

Indeks