Angelica Star –  naturalne wsparcie dla gospodarki hormonalnej kobiet

Angelica Star StarLife  zawiera ekstrakt z korzenia rośliny Dong Quai, który wykorzystywany jest przede wszystkim w problemach kobiecych – a z uwagi na przynoszące rezultaty działanie nazywa się go kobiecym żeń-szeniem. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom znajduje zastosowanie podczas nieregularnej, niewystarczającej lub bardzo obfitej menstruacji. Zaburzeniom równowagi hormonalnej towarzyszą często: pogorszenie ogólnego samopoczucia; migrenowe bóle głowy i zmęczenie, nadpobudliwość; bezsenność. Wykorzystując naturalne właściwości dzięgla chińskiego możemy wspomagać organizm w przypadku dolegliwości kobiecych. Czas na suplement StarLife, który aktywnie wspiera kobiety.

Preparat skutecznie działa u kobiet w okresie menopauzy, kiedy to w ich organizmie przebiegają znaczące zmiany hormonalne. ANGELICA STAR pomaga zmniejszyć lub wyeliminować problemy, które często towarzyszą menopauzie jak drażliwość, uderzenia gorąca, stany depresyjne i zaburzenia koncentracji fizycznych (pocenie się, zaburzenia snu, zawroty głowy). Zawartość fitoestrogenów pomaga przywrócić równowagę hormonalną.

Kiedy stosować?

 • w problemach miesiączkowania
 • przy problemach kobiecych
 • w czasie menopauzy

Zalety Angelica Star StarLife

 • pomaga wyregulować cykl menstruacyjny,
 • wspiera równowagę hormonalną,
 • redukuje trudności w trakcie menopauzy,
 • niezwykle skuteczne przy zapobieganiu osteoporozie,
 • pomaga przy wahaniach nastroju i depresji,
 • poprawia koncentrację.

Dlaczego wyjątkowy?

 • bo oparty o naturalne wyciągi roślinne w specjalnej bioaktywnej formule,
 • w ekstra skoncentrowanej formule
 • w pełni zbilansowany skład
 • Certyfikowany przez amerykański GMP oraz polski GIS!
 • Idealny produkt dla Kobiet wśród bio preparatów.
 • Unikatowy dar natury bazujący między innymi na korzeniu dzięgla nazywanego żeńskim żeń-szeniem

Główne składniki i ich charakterystyka

Dzięgiel chiński (Angelica sinesis) to główny składnik suplementu, dedykowany dla kobiet z dolegliwościami takimi jak menopauza, trudne miesiączkowanie czy stany poporodowe, ze względu na swoje właściwości znieczulające i uspokajające.  Ma korzystny wpływ na gospodarkę hormonalną kobiety, dlatego nazywany jest „żeńskim żeń-szeniem”. Korzeń dzięgla chińskiego polecany jest kobietom ze względu na zawartość dwóch kluczowych składników – kumaryny i fitoestrogenów. Kumaryny to substancje chemiczne działające rozkurczająco, łagodząc dokuczliwe objawy miesiączki czy menopauzy. Z kolei fitoestrogeny znane są jako roślinne hormony, które w naturze odpowiadają za regulację cyklów dojrzewania i kwitnienia. W organizmie kobiety aktywują się jako estrogeny (mają jednak o wiele słabsze i bezpieczniejsze działanie), których produkcja przestaje być wystarczająca w okresie menopauzy. Dzięki zażywaniu fitoestrogenów kobieta może uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych klimakterium – charakterystycznych uderzeń gorąca,bólów głowy, zmęczenia, drżenia rąk.

Bromelaina to enzym roślinny trawiący białka pozyskiwany z owoców ananasa. Ma bardzo silne działanie przeciwzapalne i dlatego z wielkim powodzeniem jest stosowany jako środek wspierający leczenie wielu schorzeń. Bromelaina zawarta w ananasie wykazuje właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne poprzez hamowanie procesu syntezy prostaglandyn prozapalnych, które wywołują ból i stany zapalne. Jak przekonują niektórzy naukowcy, bromelaina może mieć właściwości podobne do przeciwbólowych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Szczegółowy skład i zalecenia oraz przeciwwskazania

Skład Angelica Star (INCI) (2 kapsułki): mączka ryżowa; żelatyna; dzięgiel chiński (Angelica sinesis, korzeń, 4:1) 1.200 mg; bromelaina 120 mg; witamina C (kwas L-askorbinowy) 38,8 mg (48,5 % RWS*); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Kapsułka żelatynowa.

RWS* = Referencyjna Wartość Spożycia.

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułkę 2 razy dziennie. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.

Środki ostrożności: Przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

Warto też przeczytać o Starlife suplementy na odporność

Marka

Indeks